Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:03:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58809 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #15 na: Prosinac 02, 2012, 01:07:00 »

ovo nije poraz izidora ovo je poraz citave karte,,,,ovim potezom  citava karta je pokazala nemoc .....predali su zlatnu medalju savezu 300-sg .sada niko vise nista nemoze cosi1  i njegovom savezu ..ko je sada gubitnik izidor kojeg nije interesovalo osvajanje svijeta ili ostatak realma koji je odusto od osvajanja svijeta iz frustacije i nemoci predali ste realm jednom savezu ..ipak bicu dzentlimen priznati poraz  cestitati cosi1 dobru bitku a ostatku realma poruciti borite se za srebro i bronzu i onaj koji se bude bolje udvoravo 300-sg taj ce imati medalju ujedinili su se da bi pokazali svoju nemoc prema nekome ...COSO1 uradio si pravi potez cestitam ne da si se osvetio izidoru nego si i citav realm bacio pod noge svaka cast tako rade pravi igraci

Slusaj ti... Ti koji si osnovao autsajdere da bi kontrolirao mapu... Unistio husare i SG... kao fol!
Zatim izdao ljude s kojima si pokrenuo savez, zatim objavio ratove onima koji su te proteklih godina cuvali, pa se pravio naivac umjetnik...
Od tebe mi moraliziranje ne treba, od tebe koji si skinuo federaciju 3 puta pa poslao izzya na mene. Znam za svaku tvoju "moralnu" izjavu uokolo. Igras bez prijatelja, bez morala, bez obraza. Igras sebicnu igru velicanja samog sebe!
Ti si zadnji da ovdje treba drzati bilo kakvu raspravu! Ne moras mene uvaziti s ovom propovjedi, raspitaj se gdje si pao i koliko te ljudi cijene...
To je sve sto cu reci o tome ( by Forest Gump )


A gledano za Cosu1 i SG... life is like a box of chocolate... You never know what you're gonna get  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 02, 2012, 01:10:19 »

Ovim potezom citava karta je pokazala sto misli o stavu i nacinu kako su se odredzeni pojedinci ponasaju..I bas suprotno pokazala je moc,nema nepobjedivih..Svak je na korak do pada samo ako ekipa tako odluci.Na koncu ti nemas sto porucivati bilo komu,a frustriran si samo ti

uzeše mi riječ iz usta...
« Zadnja izmjena: Prosinac 02, 2012, 01:12:09 od radazg1 » Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #17 na: Prosinac 02, 2012, 02:15:49 »

Slusaj ti... Ti koji si osnovao autsajdere da bi kontrolirao mapu... Unistio husare i SG... kao fol!
Zatim izdao ljude s kojima si pokrenuo savez, zatim objavio ratove onima koji su te proteklih godina cuvali, pa se pravio naivac umjetnik...
Od tebe mi moraliziranje ne treba, od tebe koji si skinuo federaciju 3 puta pa poslao izzya na mene. Znam za svaku tvoju "moralnu" izjavu uokolo. Igras bez prijatelja, bez morala, bez obraza. Igras sebicnu igru velicanja samog sebe!
Ti si zadnji da ovdje treba drzati bilo kakvu raspravu! Ne moras mene uvaziti s ovom propovjedi, raspitaj se gdje si pao i koliko te ljudi cijene...
To je sve sto cu reci o tome ( by Forest Gump )


A gledano za Cosu1 i SG... life is like a box of chocolate... You never know what you're gonna get  Grin
autsajderi su napravljeni da bi sa svim ratovali i nista drugo njih nikada nije interesovala kontrola karte autsajdere interesuje samo rokanje u kojima ce biti pobijeni ili ce pobit autsajderima je svejedno jesuli to husari ili lexsi autsajderi nemaju federacija da bi sve napadali ili bili od svih napadnuti autsajderi igraju do 1 marta i onda poklanjaju svoje vojnike nekome oni koji nisu mislili tako su izasli iz autsajdera sada je takvih 7 autsajdera a ko zna mozda bude takvih istomisljenika jos ili bude manje
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #18 na: Prosinac 02, 2012, 02:21:55 »

Slusaj ti... Ti koji si osnovao autsajdere da bi kontrolirao mapu... Unistio husare i SG...  ( by Forest Gump )



oni koji su ovo zeljeli su sada u savezu Feniks i to nijma reci mene interesuje rokanje i nista drugo ili me ubite ili budite ubijeni
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 02, 2012, 02:48:57 »

Nije to Forrest rekao...
Krivo quotash...  Wink
Evidentirano

BLOODRIDERS
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #20 na: Prosinac 02, 2012, 03:27:44 »

halo severu, ili andy ili kako već od tih 100 profa koje držiš!
hajd malo se kur.i sa svojim djelima, a ne veličanju drugih(prošlu eru uvlačenjem patrii, pa husarima, pa lexima, pa nakraju 300sg)
i na kraju pljugica oljaru, pa medaljica!
hehehehhe prozivaš tu ljude, a veze nemaš o čemu pričaš!

ja sam  svoje dokazao  u prijašnjim  erama i  ko  si  ti  da bi  se morao  dokazivat ili pokazivat svoja dijela, da ja sam  se uvlacio  patriji  a bio  sam  u sahari  vidi  se kolko  ti  je mozak   razvijen   da ni  neznaš  da su  patrija i  husari  za to  vrijeme bili  najgori  neprijatelji  prešao  sam  u pistose  i  tamo  igrao s andy_grcka  a na kraju  prešao  u  sg samo  zato  kaj  su  husari  rokali  po  nama  i  zato  da  se osvetimo  lexima za  dvorac , nemam  1000  profila a i  da imam  mooja stvar  nek  te ne boli  kaj  je izi  pao  vidiš  da je i  on miran  i  staložen  budi  i  ti   i  ne izgovaraj  moje ime uzalud
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 02, 2012, 04:02:10 »

ja sam  svoje dokazao  u prijašnjim  erama i  ko  si  ti  da bi  se morao  dokazivat ili pokazivat svoja dijela, da ja sam  se uvlacio  patriji  a bio  sam  u sahari  vidi  se kolko  ti  je mozak   razvijen   da ni  neznaš  da su  patrija i  husari  za to  vrijeme bili  najgori  neprijatelji  prešao  sam  u pistose  i  tamo  igrao s andy_grcka  a na kraju  prešao  u  sg samo  zato  kaj  su  husari  rokali  po  nama  i  zato  da  se osvetimo  lexima za  dvorac , nemam  1000  profila a i  da imam  mooja stvar  nek  te ne boli  kaj  je izi  pao  vidiš  da je i  on miran  i  staložen  budi  i  ti   i  ne izgovaraj  moje ime uzalud
ma u kojim si ti to erama dokazao svoje???
molio si i patriu i husare, a bogami i lexe da ne diraju pistose. ponavljam MOLIO!!!!!!!!!!! molio kao milo dijete, a veliki ratnik iz 100 prijašnjih era. dokazani ratnik, halooo.
osim toga svi vi u pistolerosima, kleli ste se da niti mrtvi neće te igrati za husare i 300sg, a onda otiđete kod njih. toliko o tvojoj dosljednosti. braco maleni, pistolerosi su napravljeni sa sasvim drugačijom namjerom, a dogodilo se da upravo posluže husarima i 300sg-u.
mene uistinu nije briga sa koliko ti profa igraš, ali kakav je smisao igre gdje ti držiš 10 profa hraniš se sa njima? budi veliki igrač, kakvim se i držiš, pa igraj sa jednim profom, da vidimo koliko znaš i možeš. i na kraju, ajd pokaži svoja dijela da ih svi vidimo i da ti se naklonimo kao i cosi, a ne da uzdižeš tuđe uspjehe kao hranu sebi i svim tvojim likovima, ma koliko ih bilo.
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #22 na: Prosinac 02, 2012, 05:22:55 »

JA SAM  BOG TVOJ  I NEMA DRUGIH BOGOVA UZ MENE!!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #23 na: Prosinac 02, 2012, 05:26:39 »

RECI  KOJI  PROFIL  IGRAŠ  ili  si  igrao  pa cu  ja tu  javno   pred svima reci  ko  si  i  sta si  izgleda da me jako  dobro  poznaješ  ali  nedovoljno  jer nikad nisam  molio  husare niti  nikog za pistose dapace ja sam  i  bio  protiv dsvorca a to  ti  može dokazat spana htio  sam  izac milju  puta zbog dvoraca van,poštujem  izidora jer  je covjek  ratnik  i  uvijek  cu  više poštivat ratnika nego  farmera  ali   opet se dokazalo  da nemožeš  doc u  tudi  realm  i  da radiš  kaj  oceš  reko  sam  ti  ne prozivaj  moje ime  uzalud
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 02, 2012, 05:31:43 »

JA SAM  BOG TVOJ  I NEMA DRUGIH BOGOVA UZ MENE!!
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #25 na: Prosinac 02, 2012, 05:38:27 »

avdijice i barabo ostavite prošlost na miru....znam da smo vas možda i previše palili ali dešava se to Grin okrenite se budućnosti i bar probajte ući u konkurenciju za medalju....  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 02, 2012, 06:26:00 »

RECI  KOJI  PROFIL  IGRAŠ  ili  si  igrao  pa cu  ja tu  javno   pred svima reci  ko  si  i  sta si  izgleda da me jako  dobro  poznaješ  ali  nedovoljno  jer nikad nisam  molio  husare niti  nikog za pistose dapace ja sam  i  bio  protiv dsvorca a to  ti  može dokazat spana htio  sam  izac milju  puta zbog dvoraca van,poštujem  izidora jer  je covjek  ratnik  i  uvijek  cu  više poštivat ratnika nego  farmera  ali   opet se dokazalo  da nemožeš  doc u  tudi  realm  i  da radiš  kaj  oceš  reko  sam  ti  ne prozivaj  moje ime  uzalud
nema problema ja ću reći koji prof igram,
no ajd ti prvo nabroji sve profile koje igraš u CRO2.
nisi htjeo ići na dvorce, a kad su vam lexi napravili okupljalište kod dvorca, pa si se isto večer zabio, ničim izazvan, sa saveznom vojskom 5x, pa nakon toga iskalio svoj bijes na tribunu saveza u tvome poznatom stilu kroz  Lips Sealed ranje prijetnju, nakon toga kontra svih saveznika pišeš mc.daworiusu i ostalim lexima, pa moliš na koljenima da vas puste na miru i nakon toga se hvališ da si sve dogovorio! ahahhahahaaaaaaaahahahah potrošio si cijelu vosku saveza u 20 min, naravno i na moju žalost.
ti iskuskunjak, koji ne zna savezni kalkulator koristiti, a svima prodike držiš.
bravo meštre!!!
Evidentirano
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 02, 2012, 06:30:00 »

avdijice i barabo ostavite prošlost na miru....znam da smo vas možda i previše palili ali dešava se to Grin okrenite se budućnosti i bar probajte ući u konkurenciju za medalju....  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
oljice, ja i ti se nismo baš šorali.
no bez obzira, respekt na lucidnosti i vještini!
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 02, 2012, 06:41:28 »

Baraba,nemoj nam  napadati Andya..Andy je bar dosljedan u jednom--dosljedno laže... [:-}
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #29 na: Prosinac 03, 2012, 06:53:11 »

nema problema ja ću reći koji prof igram,
no ajd ti prvo nabroji sve profile koje igraš u CRO2.
nisi htjeo ići na dvorce, a kad su vam lexi napravili okupljalište kod dvorca, pa si se isto večer zabio, ničim izazvan, sa saveznom vojskom 5x, pa nakon toga iskalio svoj bijes na tribunu saveza u tvome poznatom stilu kroz  :)ranje prijetnju, nakon toga kontra svih saveznika pišeš mc.daworiusu i ostalim lexima, pa moliš na koljenima da vas puste na miru i nakon toga se hvališ da si sve dogovorio! ahahhahahaaaaaaaahahahah potrošio si cijelu vosku saveza u 20 min, naravno i na moju žalost.
ti iskuskunjak, koji ne zna savezni kalkulator koristiti, a svima prodike držiš.
bravo meštre!!!

jako  si  me  kvalitetno  nasmijao  s ovim odgovorom da ti  se još  uvijek  smijem  jer  dobro  je poznato   da ja nikad ali  nikad  nisam  poslao   saveznu  vojsku  ja sam  oprao  ruke od dvorca  kad je prvi  vojnik  tamo  poslan,  jel  o  dvorcima nemam  pojma  a nitko  baš  nije imao  u pistosima ,a kad smo  zabijanja to  je bio   darthmarius koji  sad igra za blodere on je  poslao  prvi  napad  i  nakon kaj  su  nas lexi  potopili   nicim izazvan   je poslao  još  2 napada   da bi   nakon tog otišao  u  blodere  i  tamo  javno  na tribunu  reko  da nemamo  pojma   a nije reko  da nam  je spalio   tisuce i  tisuce vojske igram  jedan  profil  za tvoju  informaciju    i  uvijek  sam  igrao  samo  jedan   samo  sam  se prebacio  jednom s jednog na drugi  profil  jer  se sahara raspala i   zvonimir me masakrirao   svakodnevno  zbog  prije objavljenog rata,  lexi  su   nam  odma rekli  da ce uzet taj  dvorac tako  da njih nisam  imao  kaj  molit a i  bio  bi  sretan  da su  ga odma uzeli  bar nebi  morao  tamo  vojsku  slat niti   bi  porez bio  tolki ,husarima ocu  rec freemindvil  sam  poslao  poruku  jednom    da ne napadaju  naše kolonije i  stvarno  me   šposlušala istu  vecer je palo    20  kolonija naših  ja to  mogu  dkazat  a i  molio  bi  spanu  i  ostale pistolerose da potvrde ovo!!! nebi  ti  odgovarao   jer  ti  si  za  mene nula  ali  ne želim  da drugi  igraci   misle da sam  tolki   retard da sam  se zabio  3 puta sa saveznom vojskom!! ;D ;D ;D ;D
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
 Str: 1 [2] 3 4 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!