Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:57:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: CRO 2 /// 3 ERA  (Posjeta: 58546 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #150 na: Ožujak 31, 2013, 09:50:52 »

Istina!

Međutim nije zlato sve što sja.
Anarhija se tada cinila kao pravi put...
Gledajuci iz sadasnje perspektive, i sad je.
*drunk*
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #151 na: Travanj 01, 2013, 10:09:08 »

Naši su inspektori utvrdili da je savez -300_sg nelegalno i na prevaru preoteo dvorac Lex Legis, pod izlikom da je nelegalno sagrađen. No, međutim ga nisu srušili nego ga obnovili i u njemu počeli provoditi nelegalne aktivnosti....tajni inspektorat iz saveza Bloodriders je odlučio stati tome na kraj. Dvorac su uzeli u vlasništvo, istjerali nelegalne radnje i pokrenuli postupak legalizacije. Čak se šuška da bi mogli dobiti rješenje o kategorizaciji te se baviti turističkom djelatnošču, nešto kao lječilišni turizam...navodno ima mnogo polomljenih okolo.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #152 na: Travanj 01, 2013, 11:11:25 »

Naši su inspektori utvrdili da je savez -300_sg nelegalno i na prevaru preoteo dvorac Lex Legis, pod izlikom da je nelegalno sagrađen. No, međutim ga nisu srušili nego ga obnovili i u njemu počeli provoditi nelegalne aktivnosti....tajni inspektorat iz saveza Bloodriders je odlučio stati tome na kraj. Dvorac su uzeli u vlasništvo, istjerali nelegalne radnje i pokrenuli postupak legalizacije. Čak se šuška da bi mogli dobiti rješenje o kategorizaciji te se baviti turističkom djelatnošču, nešto kao lječilišni turizam...navodno ima mnogo polomljenih okolo.
hehehehehehe KOPIRAŠ ME  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #153 na: Travanj 01, 2013, 02:38:55 »

Bloderi pokupili ste pola realma sramota  Lips Sealed . Sramota da vas vide pravi igraci imperije stari igraci.smijali bi vam se poput mene a tuzno je kaj sad morate placat tolku vojsku jos 6 mjeseci kakvi jadnici katastrofa
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #154 na: Travanj 01, 2013, 03:04:06 »

Ma u potpunosti se sa tobom slažem! Pokupili su fakat pola relama...a bili bi više da druga polovica nije u 300_sg. To što su skupili vojsku je pravi amaterski čin, a da ne govorim o tome da su oteli dvorac 300_sg i pri tome im slupali vojsku. sramota, koji je to diletantski čin. A da kažem da im je vojsku potuko isti igrač koji im je prošlu eru dva put isto vojsku stuko...pravi početnik. Ja mislim da su Bloodridersi napravili kardinalnu grešku okupivši oko sebe igrače koji ne znaju ništa, a k tome cilaju zapadni dvorac i slučajno pošalju vojsku u južni dvorac. Ne znam, takve greške se ne bi smjele raditi. Budale još k tome umjesto da sebe razvijaju krenuli trpat riznicu jer im je fora kad ima zalto 4 brojeva, onaj  Lips Sealed  khaal htio bar 1000M zlata u riznici, no...malo je to opalo...tako da sad opet traži da dignemo na taj nivo....kreten (sorry khaaL). ne znam, sad se opet moramo braniti 6 mjeseci....uff.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #155 na: Travanj 01, 2013, 03:18:40 »

Ma u potpunosti se sa tobom slažem! Pokupili su fakat pola relama...a bili bi više da druga polovica nije u 300_sg. To što su skupili vojsku je pravi amaterski čin, a da ne govorim o tome da su oteli dvorac 300_sg i pri tome im slupali vojsku. sramota, koji je to diletantski čin. A da kažem da im je vojsku potuko isti igrač koji im je prošlu eru dva put isto vojsku stuko...pravi početnik. Ja mislim da su Bloodridersi napravili kardinalnu grešku okupivši oko sebe igrače koji ne znaju ništa, a k tome cilaju zapadni dvorac i slučajno pošalju vojsku u južni dvorac. Ne znam, takve greške se ne bi smjele raditi. Budale još k tome umjesto da sebe razvijaju krenuli trpat riznicu jer im je fora kad ima zalto 4 brojeva, onaj  Smiley  khaal htio bar 1000M zlata u riznici, no...malo je to opalo...tako da sad opet traži da dignemo na taj nivo....kreten (sorry khaaL). ne znam, sad se opet moramo braniti 6 mjeseci....uff.
Možemo se zezati a ne i vrijeđati....nisam nikad rekao ni za lexe ni za bloodse da su amateri, diletanti
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #156 na: Travanj 01, 2013, 03:23:17 »

http://prntscr.com/ypxt2  nije bed hranit vojsku samo je ja mogu održavat 2 godine Tongue
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #157 na: Travanj 01, 2013, 03:25:43 »

olja, nije bilo namjenjeno tebi...malo sam se ironično našalio na severovu primjedbu.
Evidentirano
baraba
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #158 na: Travanj 01, 2013, 03:29:08 »

Bloderi pokupili ste pola realma sramota  Lips Sealed . Sramota da vas vide pravi igraci imperije stari igraci.smijali bi vam se poput mene a tuzno je kaj sad morate placat tolku vojsku jos 6 mjeseci kakvi jadnici katastrofa
sva sreća za nas kaj je sever u 300sg sada, i kaj su mu dečki opet dali da se igra sa saveznom vojskom!  Grin
matija zakaj si tak tužan, 1,2?
zakaj si tak žalostan, 1,2?
ma nebum te ostavil, ma nebum te ostavil,
za boga miloga, 1,2!!!!!!!!
Grin:D:D
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #159 na: Travanj 01, 2013, 07:24:55 »

Nevjerovatno sam tuzan zbog teskih optuzbi koje su upucene prema Bloodridersima. S obzirom da sam izrazito emotivna osoba ne nalazim u sebi snage da nastavim ovu igru te trajno napustam Imperiu Online.


Zbogom!
Evidentirano

BLOODRIDERS
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #160 na: Travanj 01, 2013, 07:58:34 »

ima boga  Grin
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #161 na: Travanj 01, 2013, 08:04:26 »

Izrazavam svoju podrsku Khaalu,te se solidariziram sa njim i napustam igru.Nadam se da ce se nasim primjerom povest jos igraca saveza Blood
Evidentirano
zacko35
Lieutenant
***

Karma: +14/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« Odgovor #162 na: Travanj 01, 2013, 08:18:08 »

samo vi idite ja ću da odvedem savez do zlata sam sa pinkijem Grin
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #163 na: Travanj 01, 2013, 08:21:38 »

http://www.youtube.com/watch?v=GX0gDbLutYw
Evidentirano
panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #164 na: Travanj 01, 2013, 08:30:33 »

Grin  Grin
Evidentirano

.....
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!