Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:52:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 1. mjesec....  (Posjeta: 2164 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_DevilFrog
Gost
« na: Studeni 30, 2012, 06:48:23 »

 Wink  Tražimo kvalitetnog reportera  Grin  za  blitz 5  u 1 mjesecu  Wink    Ako ste željni dobrih bitaka i gladni novosti sa bojnih polja Imperia online  javite se Igoru245  on će vas uputiti u tajne izvještavanja ...

http://www.youtube.com/watch?v=lsmXLGKdkW4
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 30, 2012, 06:55:53 »

Wink  Tražimo kvalitetnog reportera  Grin  za  blitz 5  u 1 mjesecu  Wink    Ako ste željni dobrih bitaka i gladni novosti sa bojnih polja Imperia online  javite se Igoru245  on će vas uputiti u tajne izvještavanja ...

http://www.youtube.com/watch?v=lsmXLGKdkW4
da kad moji konji pokolju tvoje seljake  Grin Grin Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #2 na: Studeni 30, 2012, 07:02:27 »

Mnogo pametni konji onda...v Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #3 na: Studeni 30, 2012, 07:03:44 »

pa upozna si ih ti Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #4 na: Studeni 30, 2012, 07:10:02 »

Tresu mi se noge vec
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #5 na: Studeni 30, 2012, 07:10:17 »

Nisam ja niti vojska moja ali seljaci jesu to je normalno  Grin    samo mi pokazi ijednu bitku di si ti mene po vojsci klepio platim ti odma gajbu pive i odojak...
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #6 na: Studeni 30, 2012, 07:14:12 »

Tresu mi se noge vec
kako vidim a vidim tebe tu nitko nista nije pitao zeko  Grin Grin Grin istrcao si opasno  Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #7 na: Studeni 30, 2012, 07:19:56 »

Nisam ja niti vojska moja ali seljaci jesu to je normalno  Grin    samo mi pokazi ijednu bitku di si ti mene po vojsci klepio platim ti odma gajbu pive i odojak...
nisam moga kad si biza ko zec po sumi Grin Grin Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #8 na: Studeni 30, 2012, 07:22:35 »

nisam moga kad si biza ko zec po sumi Grin Grin Grin

 Grin Grin  Jedva cekam
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #9 na: Studeni 30, 2012, 07:28:08 »

Grin Grin  Jedva cekam
i ja,bas se pokusavam sitit jednog svijeta di smo igrali i ti i ja a da tebe nije mlatilo stalno.evo u r82 onom prvom su te onogonduri mlatili po cile dane i stalno si vika kako ces ih razbit bla,bla al znamo tvoju pricu,pa onda drugi r82 kad si igra u koh pa se svada s njima i onda si prisa u bugara pa su te kohovci stavili na redalicu.tada si cvilio ko mala kuč...i taj slavni blitz5 kad si bio farmica malo bolja pa smo te popalili ko svitnjak  Grin Grin Grin :DVELIKI si ti igrac  *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #10 na: Studeni 30, 2012, 07:44:04 »

Sinek sinek kako slažeš priče kako tebi stima niti jedan Koh sa kojima sam igrao nije meni vojsku ulovio(regularnom igrom)... blitz 5 nisam niti igrao nego sam bio znastvenik i samo istazivao jer sam igrao 56 zadnjih godinu dana jedino aktivno 3 ere  zaredom od cega 2 ere sam uzeo realm zato nisam ni igrao blitz 5 aktivno...
Da te potsjetim jedini koji su meni uhvatili vojsku u to doba  jesu kada sam zaspao i to me warlock ulovio u 1 realmu  na racunu tonydubrav kada sam zaspao jer sam 2 dana rokao, zatim 2 puta isto warlock jer sam isao svjesno kontrirati da pomognem UTVRDI i dobio po nosu a znao sam da me to ceka  i di još da zaboravio reći u elit blitzu 2 puta mercenario u redaljci jer sam isto  zaspao za kompom ali to je igra,,, Vise manje nikom nisam ostao dužan a pogotovo ne brazilcima..
Tako buić visio si danima  i noćima  i znao da u pocetku1 realma 82 smo  nas nekolicina rokali sto zna driver62   , a to je bio gott,lord_:nebra  i ja na pocetku prva tri mjeseca i bogami sam ih se nalupao za to vrijeme.. a ti do kraja te ere nisi skupio vojnih koliko ja u 3-4 mjeseca ehehehe
 
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 07:49:00 od _DevilFrog » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #11 na: Studeni 30, 2012, 07:49:25 »

Sinek sinek kako slažeš priče kako tebi stima niti jedan Koh sa kojima sam igrao nije meni vojsku ulovio(regularnom igrom)... blitz 5 nisam niti igrao nego sam bio znastvenik i samo istazivao jer sam igrao 56 zadnjih godinu dana jedino aktivno 3 ere  zaredom od cega 2 ere sam uzeo realm zato nisam ni igrao blitz 5 aktivno...
Da te potsjetim jedini koji su meni uhvatili vojsku u to doba  jesu kada sam zaspao i to me warlock ulovio u 1 realmu  na racunu tonydubrav kada sam zaspao jer sam 2 dana rokao, zatim 2 puta isto warlock jer sam isao svjesno kontrirati dfa pomognem UTVRDI i dobio po nosu a znao sam da me to ceka  i di još da zaboravio reći u elit blitzu 2 puta mercenario u redaljci jer sam isto  zaspao za kompom ali to je igra,,, Vise manje nikom nisam ostao dužan a pogotovo ne brazilcima..
Tako buić visio si danima  i noćima  i znao da u pocetku1 realma 82 smo  nas nekolicina rokali sto zna driver62   , a to je bio gott,lord_:nebra  i ja na pocetku prva tri mjeseca i bogami sam ih se nalupao za to vrijeme.. a ti do kraja te ere nisi skušio vojnih koliko ja u 3 mjeseca ehehehe
 
pusta pravdanja,kohovci te razbili jer si mulja i vara pa te banalo na par dana  Grin Grin Grin,to za warlocka nisam ni zna Grin Grin,u prvoj eri si ceka nocu ko sova da onogondurima porobis 4 provincije al oni su tebe klepali stalnooooooo Grin Grin Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #12 na: Studeni 30, 2012, 07:52:42 »

Kohovci su me stavili na redaljku zasto pa eto zna _Spartakus_  moj vodja ,Angola i ostali zato jer sam imao najacu vosjku tada i nije im bilo svejedno, opvako da napomenem nakon sto sam dobio ban 2 dana ostala mi vojska po fortovima i razbili me ajme ali interesantno dan prije su trazili spartakusa federaciju i on im je dao nakon bana ju skinuli i razbili mene.. hehe bas dobro jel??? ja sma obecao da cu se vratiti u 82 i vratio sam se.. nigdje nikoga ajmeeeee..  Grin Grin

A za tvoju informaciju i pola Kohovova je dobilo banove bas interesantno jel da?? to si zaboravio reci?? ili tumacis kako ti pase

I za tvoju informaciju niti jednog Kohovca   ANUBIS  nije napao kada je bio prije toga baniran, zapamti to dobro a mogao sam ih sve porokati ko zeceve..imam malo dostojanstav u tome..
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 07:58:31 od _DevilFrog » Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #13 na: Studeni 30, 2012, 08:20:34 »

ekipica se lagano skuplja:) alaj ce zaradit sefovi para u 1 mj:D
mislim da bi tamo trebalo sve zazvat da igraju,,,,
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #14 na: Studeni 30, 2012, 08:32:45 »

Kohovci su me stavili na redaljku zasto pa eto zna _Spartakus_  moj vodja ,Angola i ostali zato jer sam imao najacu vosjku tada i nije im bilo svejedno, opvako da napomenem nakon sto sam dobio ban 2 dana ostala mi vojska po fortovima i razbili me ajme ali interesantno dan prije su trazili spartakusa federaciju i on im je dao nakon bana ju skinuli i razbili mene.. hehe bas dobro jel??? ja sma obecao da cu se vratiti u 82 i vratio sam se.. nigdje nikoga ajmeeeee..  Grin Grin

A za tvoju informaciju i pola Kohovova je dobilo banove bas interesantno jel da?? to si zaboravio reci?? ili tumacis kako ti pase

I za tvoju informaciju niti jednog Kohovca   ANUBIS  nije napao kada je bio prije toga baniran, zapamti to dobro a mogao sam ih sve porokati ko zeceve..imam malo dostojanstav u tome..
napada si teutu stalno,i zato su te kohovci zgazili.istina,zmajo i ona ekipa su za tebe atomska fizika  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!