Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:42:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 1. mjesec....  (Posjeta: 2166 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #15 na: Studeni 30, 2012, 09:27:33 »

napada si teutu stalno,i zato su te kohovci zgazili.istina,zmajo i ona ekipa su za tebe atomska fizika  Grin Grin Grin

MA DA heheh nisam ni rekao da nisi odlicni samo jedno pitanje za tebe zgazili me jesu na banu i to je to..  Oni znaju jako dobro bolje nego ti sta bi bilo kasnije da me nisu zgazili na banu e da a MOŽEŠ LI MI TI OBJASNITI  svoju  etimološku supstacijalnost svog tubitka kroz ontologiju i epistemologiju??

« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 09:32:16 od _DevilFrog » Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 30, 2012, 09:35:25 »

Dac ne kuri di ti mjesto nije trenutno::.   Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #17 na: Studeni 30, 2012, 09:36:35 »

MA DA heheh nisam ni rekao da nisi odlicni samo jedno pitanje za tebe zgazili me jesu na banu i to je to..  Oni znaju jako dobro bolje nego ti sta bi bilo kasnije da me nisu zgazili na banu e da a MOŽEŠ LI MI TI OBJASNITI  svoju  etimološku supstacijalnost svog tubitka kroz ontologiju i epistemologiju??


je istina mi prica da su te morali zgazit jer ako tvoje ovce,krave,patke,kupus,zito i krumpiri krenu u napad pobit ces cili koh  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Studeni 30, 2012, 09:38:11 »

MA DA heheh nisam ni rekao da nisi odlicni samo jedno pitanje za tebe zgazili me jesu na banu i to je to..  Oni znaju jako dobro bolje nego ti sta bi bilo kasnije da me nisu zgazili na banu e da a MOŽEŠ LI MI TI OBJASNITI  svoju  etimološku supstacijalnost svog tubitka kroz ontologiju i epistemologiju??


e da ne zaboravimo najvazniju stvar,oni su ti i dali taj acc pa su ti ga poslje oduzeli Grin Grin Grin to ne spominjes.tako da ko zna ko je tamo vojsku i ekonomiju razvio.NE SE KITIT TUDIM PERJEM  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #19 na: Studeni 30, 2012, 09:39:40 »

 Grin Grin Krumpiri krumpiri  buuu  i tada u tom trenutku sam jedini imao muda zgaziti na 3 sata i 10 minuta putovanja u 1 smjeru Bezmilosiqa i to sam obecao i napravio.. a mudonje koje su mu bile na 1 sat nitko nije ni pokusao..  Grin
Eto sada igram sa tim Bezmilosniqom i bas je ok hehehehe  Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #20 na: Studeni 30, 2012, 09:42:01 »

Da dali su mi acc sa 200k bodovova ja sma svoj acc dao fenixu koji ga je s Smiley ao totalno i poanta je da sam ga doveo do preko 3 mil bodova debelo i to je to nema tu tajni.. ali da se uzme na kraju kredit na mom acc i  isti ti ga napali i popljackkali zlatio onda reci to sta su ga izubijali ti isti likovi nije bilo za ban bas interesantno a u sve malverzacije i transakcije u koje sam bio upucen nisi ni pola znao tada dac samo si promatrao zato nemoj govoriti nesto rekla kazala, ja ima slike za sve ako zelis stavim ih ovdje
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #21 na: Studeni 30, 2012, 09:46:37 »

Sinek sinek kako slažeš priče kako tebi stima niti jedan Koh sa kojima sam igrao nije meni vojsku ulovio(regularnom igrom)... blitz 5 nisam niti igrao nego sam bio znastvenik i samo istazivao jer sam igrao 56 zadnjih godinu dana jedino aktivno 3 ere  zaredom od cega 2 ere sam uzeo realm zato nisam ni igrao blitz 5 aktivno...
Da te potsjetim jedini koji su meni uhvatili vojsku u to doba  jesu kada sam zaspao i to me warlock ulovio u 1 realmu  na racunu tonydubrav kada sam zaspao jer sam 2 dana rokao, zatim 2 puta isto warlock jer sam isao svjesno kontrirati da pomognem UTVRDI i dobio po nosu a znao sam da me to ceka  i di još da zaboravio reći u elit blitzu 2 puta mercenario u redaljci jer sam isto  zaspao za kompom ali to je igra,,, Vise manje nikom nisam ostao dužan a pogotovo ne brazilcima..
Tako buić visio si danima  i noćima  i znao da u pocetku1 realma 82 smo  nas nekolicina rokali sto zna driver62   , a to je bio gott,lord_:nebra  i ja na pocetku prva tri mjeseca i bogami sam ih se nalupao za to vrijeme.. a ti do kraja te ere nisi skupio vojnih koliko ja u 3-4 mjeseca ehehehe
 
istina potpisujem to je prva era r 82..bubimir je opet pomješao flaše sa crnom i bjelom pivom igrao je drugu eru sa nenofranovim acc jer je njegov negdje zamro..tamo je pis0o vozio 7-8 acc Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #22 na: Studeni 30, 2012, 09:50:14 »

kako ti znaš to driveru kad si bio cijelo vrijeme na odmoru?
dac prva era je u pitanju kada je igrao nenofran pravi i vodio ekipu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Studeni 30, 2012, 09:53:10 »

žali bože onih silnih lijekova što su potrošili na tebe i one struje što su potrošili na elektrošokove kad ništa ne pomaže...

dac,bez insinuacija molim
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 30, 2012, 09:58:44 »

neki postovi obrisani,tema ide pod ključ
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!