Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:19:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: lol  (Posjeta: 810 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
lol
« na: Kolovoz 28, 2009, 09:36:04 »

beast, ap ja sam shvatio ovu igru kao i igru,a neki postali ovisni Wink, uglavnom, zar nie to ponovo ko jucer, pa jednostavno dok se server-ri/hard disc/ovi ne prorade, tako mozemo i nastaviti Wink, mislim, vec dok se ne rjesi, neka tako idu napadi, nek startaju oko 16-17 i nek traju jedan h, a neki stalno idu dalje, pa ljudi, malo se primirite Wink
uglavnom, jel mozda znas kada ce se to sve popravit ili cak ovi napadi rjesit ? : )
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 28, 2009, 11:16:56 »

ovako sve je koliko ja znam rjeseno i bio sam tamo kad je admin otvarao battle servere za realmove i poslje toga je sve bilo u redu...bilo je manjih poteskoca ali mislim da se nece jos duuugo tako nesto dogoditi Wink
Evidentirano

Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 29, 2009, 11:02:02 »

 Grin Wink cek, a de su admini to otvarali ako se smije znati? ti si bio sa kompom tamo ili fizicki XD *freak* *freak*
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 29, 2009, 12:19:32 »

Trebal je netko nosit coca-colu. Ali smo ustanovili da nije dovoljno kvalificiran za to jer je prolio po napajanju i zbog toga je bio onaj drugi zastoj. Smiley Grin Grin

PS. Nitko od nas nije bio fizički tamo. Malo su serveri predaleko. Smiley
Evidentirano

Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 29, 2009, 12:58:03 »

bio sam sa adminom na chatu kad je otvarao battle servere zato su svi koji su bili na chatu prvi dobili informaciju Wink al tiger bilo bi ljepo da operateri mogu slat masovne cijelom realmu  Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 23, 2011, 01:11:52 »

lol Grin puno prije su bila zanimljivija pitanja i komentari, što bi danas ? hehe
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!