Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 03:39:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pozdrav  (Posjeta: 10062 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #75 na: Studeni 30, 2012, 12:34:28 »

ovisi moze se jedino promjeniti da ja malo odem na stol a djeca na komp  Grin Grin mi smo zaigrana obitelj  ;D ;D

može svakako..promjene su širok pojam Smiley
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #76 na: Studeni 30, 2012, 12:36:02 »

može svakako..promjene su širok pojam Smiley
tebi bi promjena dobro dosla Grin Grin Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #77 na: Studeni 30, 2012, 12:38:10 »

tebi bi promjena dobro dosla Grin Grin Grin
slazem se
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #78 na: Studeni 30, 2012, 12:43:07 »

tebi bi promjena dobro dosla Grin Grin Grin

naljutili smo buuuićaaa...lalalalalala...pusti ga vladek..vidiš da je čovjek sastavljao ovaj duuugački post 2 sata...7 rečenica Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #79 na: Studeni 30, 2012, 12:44:52 »

ja imam stan od 120m2 i mercedesa ispred kuce i nekuva mi baba nego zena,a sta se tice registra nemam frke nisam branitelj.zaradujem za zivot ako ti znas sta to uopce znaci(nezivim na tudi racun)i daj vlado kad ides u raspravu s nekim posalji dominika tebi to bas neide Grin Grin Grin
jel pise na mercedesu: "nije čačino"  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ne znam samo kad zaradjujes kad po cijeli dan tu sipas smajlije, pardon malo prije si napraviio remak dijelo od posta Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #80 na: Studeni 30, 2012, 12:45:29 »

naljutili smo buuuićaaa...lalalalalala...pusti ga vladek..vidiš da je čovjek sastavljao ovaj duuugački post 2 sata...7 rečenica Wink
nije sonja nego mi zena kraj mene pa oce ovo,oce ono znas zene kakve su.jel ti imas nekog kraj sebe osim sta se s bracom zabavljas na skype Grin Grin Grin Grin ma vjerovatno si mega popularna Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #81 na: Studeni 30, 2012, 12:47:01 »

jel pise na mercedesu: "nije čačino"  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ne znam samo kad zaradjujes kad po cijeli dan tu sipas smajlije, pardon malo prije si napraviio remak dijelo od posta Grin
horuse ne zaraduje svak kopanjem ko ti ili ti plug vuces Grin Grin Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #82 na: Studeni 30, 2012, 12:47:31 »

horuse ne zaraduje svak kopanjem ko ti ili ti plug vuces Grin Grin Grin
kupio horus plug marke bmw Grin Grin hebo majku sam ore Grin Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #83 na: Studeni 30, 2012, 12:49:12 »

Grin ti imas ralicu ispred kuce ako cemo bit realni..... samo sto meni niko ne kuha, sam si tu i tamo nesto spremim za jest, koliko znam i mogu, nisam neki "kuhar" ali nisam ni gladan.   Uz sve to sto sam ti napsio radim u firmi koja proizvodi exploziv (znaci ni ja ne zivim na tudji racun)...... tako da bubimire prije se informiraj, neznam cime sam te povrijedio ni u jednom postu se nisam tebi obraco ako imas neki problem dodji do siska rijesit cemo ga...
ova braca bi se samo tukla  Grin Grin Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #84 na: Studeni 30, 2012, 12:52:04 »

bi jezikom Grin Grin
i to znamo di sa jezikom  Grin Grin Grin da ne budemo prosti Grin Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #85 na: Studeni 30, 2012, 12:53:21 »

nije sonja nego mi zena kraj mene pa oce ovo,oce ono znas zene kakve su.jel ti imas nekog kraj sebe osim sta se s bracom zabavljas na skype Grin Grin Grin Grin ma vjerovatno si mega popularna Grin Grin Grin Grin

 Kad već ideš o nekome suditi dobro razmisli kakvu osudu bacaš... o meni možeš priičat šta hoćeš,to me ne dira od onih koji mi nisu bitni al dira me vrijeđanje ljudi koji nisu to zaslužili...Vladek je čovjek kakav ti nikada nećeš biti,dečko koji ima i pamet i izgled a i sposobnost da napravi valjda sve što si zamisli,stoga bio "lopatar" ili kralj iznad takvih kao što si ti je u svakom slučaju....i da ne bi bilo da ignoriram svoj NEbračni status....bolje solo nego s bilo kim Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
manđukić
Gost
« Odgovor #86 na: Studeni 30, 2012, 12:54:56 »

Kad već ideš o nekome suditi dobro razmisli kakvu osudu bacaš... o meni možeš priičat šta hoćeš,to me ne dira od onih koji mi nisu bitni al dira me vrijeđanje ljudi koji nisu to zaslužili...Vladek je čovjek kakav ti nikada nećeš biti,dečko koji ima i pamet i izgled a i sposobnost da napravi valjda sve što si zamisli,stoga bio "lopatar" ili kralj iznad takvih kao što si ti je u svakom slučaju....i da ne bi bilo da ignoriram svoj NEbračni status....bolje solo nego s bilo kim Wink

slazem se sonja bolje solo nego sa vladekom Grin Grin Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #87 na: Studeni 30, 2012, 12:55:54 »

Ja znam samo da je Dunkan  i djontravolta  potpuno u pravu,,
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #88 na: Studeni 30, 2012, 12:56:51 »

sto pises ti. jasmina je lijepo napisala da se prihvatila ovog posla da bi mogla dijeliti dijamante. pitanje je sad samo oce li ih dijeliti svojim novim "asistentima" koji joj se polako uvlace u guzu, ili ce ih podijeliti sa svojim starim uciteljem koji ju je nekad davno ucio igrati  Kiss   reci im neka znaju  [:-} [:-}

još sam tebi ostala dužna odgovor,u moru postova nisam stigla prije,eto neka svi znaju i jednom zauvijek zapamte......da,od horusa sam dosta naučila,govorim o davnim danima u v4 kada sam bila početnik,horus mi je bio i saveznik,i vođa,i nikada baš nikada me nije iznevjerio,to što nas dvoje razmjenjujemo ponekad poneku oštriju riječ ne znači da ga ne cijenim,ponavljam, govorim o v4,hvala horus
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #89 na: Studeni 30, 2012, 12:59:02 »

Kad već ideš o nekome suditi dobro razmisli kakvu osudu bacaš... o meni možeš priičat šta hoćeš,to me ne dira od onih koji mi nisu bitni al dira me vrijeđanje ljudi koji nisu to zaslužili...Vladek je čovjek kakav ti nikada nećeš biti,dečko koji ima i pamet i izgled a i sposobnost da napravi valjda sve što si zamisli,stoga bio "lopatar" ili kralj iznad takvih kao što si ti je u svakom slučaju....i da ne bi bilo da ignoriram svoj NEbračni status....bolje solo nego s bilo kim Wink

u srce si me pogodila tom izjavom Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!