Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:38:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pozdrav  (Posjeta: 9950 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
manđukić
Gost
« Odgovor #60 na: Studeni 30, 2012, 12:19:30 »

ma igrat cu sonja obecajem  Wink
moram srediti ove travolte i kompaniju  Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #61 na: Studeni 30, 2012, 12:19:53 »

manđukiću  treba te izmislit samo Grin zabio si turcima,zabio talijanima,ma zabio si i ovim našim bugarima i to do ja.. ovaj pod prečku Grin


uffff al nam je "zabio"..p*pak bio-p*pak ostao...rekla sam ja ,lako lajat iza ekrana u samoći svoje sobe Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
manđukić
Gost
« Odgovor #62 na: Studeni 30, 2012, 12:21:06 »


uffff al nam je "zabio"..p*pak bio-p*pak ostao...rekla sam ja ,lako lajat iza ekrana u samoći svoje sobe Grin Grin Grin
nisam sam sonja djeca mi tu skacu po stolu zena je doma ,hvala bogu svi smo na okupu  Wink
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #63 na: Studeni 30, 2012, 12:21:19 »

Jel ti znas razliku izmedju "pitanja" i "izjave"?'' naravno da pitanje nije ni bilo Grin  evo jedna http://www.youtube.com/watch?v=pVQaX28AMYM

http://www.youtube.com/watch?v=oAAI-TbsYQc    Kiss
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 12:30:40 od jasmina » Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #64 na: Studeni 30, 2012, 12:21:39 »

jasmina jel si ti ovo što je ovdje u ovoj temi od nicka "jasmina" stavljeno sve sama napisala? Daj sama pročitaj ponovo svoje postove ovdje... čini mi se ne pišeš samo ti, ako pišeš onda se izgleda gubiš polako...
Jednom pišeš kako odgovaraš na moje pitanje, kasnije pišeš kako niti nisam postavio pitanje...
a daješ citat moga pitanja, pitanja koje ti je carlinjo napisao... ajd se malo saberi Smiley
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #65 na: Studeni 30, 2012, 12:23:01 »

jasmina jel si ti ovo što je ovdje u ovoj temi od nicka "jasmina" stavljeno sve sama napisala? Daj sama pročitaj ponovo svoje postove ovdje... čini mi se ne pišeš samo ti, ako pišeš onda se izgleda gubiš polako...
Jednom pišeš kako odgovaraš na moje pitanje, kasnije pišeš kako niti nisam postavio pitanje...
a daješ citat moga pitanja, pitanja koje ti je carlinjo napisao... ajd se malo saberi Smiley
ma ne,piše moja zloćesta sestra blizanka,želim ti ugodnu i laku noć  Smiley
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 12:28:48 od jasmina » Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #66 na: Studeni 30, 2012, 12:23:10 »

ma igrat cu sonja obecajem  Wink

ajd nemoj..daj nam materijala da 40 dana,kak je vladek rekao ,provociramo po forumu Grin Grin :Grin.... još se samo moram naučit sama sebi odgovarat na postove ... al krenulo me,krenulo Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
manđukić
Gost
« Odgovor #67 na: Studeni 30, 2012, 12:24:08 »

ajd nemoj..daj nam materijala da 40 dana,kak je vladek rekao ,provociramo po forumu Grin Grin :Grin.... još se samo moram naučit sama sebi odgovarat na postove ... al krenulo me,krenulo Grin
znam vidim kiselo se smijes Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #68 na: Studeni 30, 2012, 12:24:46 »

jasmina jel si ti ovo što je ovdje u ovoj temi od nicka "jasmina" stavljeno sve sama napisala? Daj sama pročitaj ponovo svoje postove ovdje... čini mi se ne pišeš samo ti, ako pišeš onda se izgleda gubiš polako...
Jednom pišeš kako odgovaraš na moje pitanje, kasnije pišeš kako niti nisam postavio pitanje...
a daješ citat moga pitanja, pitanja koje ti je carlinjo napisao... ajd se malo saberi Smiley

uzbuđena je Dunky novim položajem Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #69 na: Studeni 30, 2012, 12:26:05 »

ma ne,piše moja zloćesta sestra bluzanka,želim ti ugodnu i laku noć  Smiley

Aj laku noc, pitaj svoju bluzanku prije spavanja sta je izjava a sto pitanje.... noc  Kiss
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #70 na: Studeni 30, 2012, 12:26:55 »

Aj laku noc, pitaj svoju bluzanku prije spavanja sta je izjava a sto pitanje.... noc  Kiss
nezna ni ona,ajde nas nauči ti,molba *heart*
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #71 na: Studeni 30, 2012, 12:27:22 »

nisam sam sonja djeca mi tu skacu po stolu zena je doma ,hvala bogu svi smo na okupu  Wink

dobro je dok je tako...lako se sve promjeni Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
manđukić
Gost
« Odgovor #72 na: Studeni 30, 2012, 12:29:20 »

dobro je dok je tako...lako se sve promjeni Wink
ovisi moze se jedino promjeniti da ja malo odem na stol a djeca na komp  Grin Grin mi smo zaigrana obitelj  ;D ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 12:31:11 od manđukić » Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #73 na: Studeni 30, 2012, 12:30:21 »

ma ne,piše moja zloćesta sestra bluzanka,želim ti ugodnu i laku noć  Smiley
Laku noć i vama sestrama Grin Reci bluzanki nek piše isti dan ili jedna ili druga, ovak obje pišete pa niste usuglašene, ljudi budu dobili krivi pojam da si smotana Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #74 na: Studeni 30, 2012, 12:33:29 »

Laku noć i vama sestrama Grin Reci bluzanki nek piše isti dan ili jedna ili druga, ovak obje pišete pa niste usuglašene, ljudi budu dobili krivi pojam da si smotana Grin Grin Grin

ja se ne sramim svoje smotanosti,ljudski je griješiti,čak se i roboti ponekad pokvare
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!