Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:07:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pozdrav  (Posjeta: 9952 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #45 na: Studeni 29, 2012, 11:49:58 »

Tko će sve to citirat sad Smiley
Kao što je travolta rekao pitanja nije ni bilo...

Jasmina da svako može mislit što želi, ali niko ne bi na forumu druge smio vrijeđat bez obzira što misli o njima. Ja ovdje mislim o nekima da su ... ali to ne iznosim ovdje, za razliku od nekih. Sama podrška takvih likova kako si ti napravila u mojim očima te disqualificira za funkciju koja ti je data. O tome sam pričao... ajd još kao običan član da im daješ podršku, ali tako neko onda globalni moderator ne bi smio biti.
No sad si tu, pa ćeš na vlastitoj koži osjetit koliki je to teret... baš kako ti je mrki napisao... a zbog onoga što si prije napisala nekako sumnjam da ćeš uspjet nepristrana ostat, no sretno oko toga Smiley

uncutica i ja ne volim mrtvilo, a i ne vidim sve samo crno bijelo... buu recimo cesto samo provocira da reakciju dobije kod njega je sve šareno... dosadno mu valjda Grin Grin Grin OK, neka sve dok ne prijeđe neku granicu i ne vrijeđa Wink Ali ovaj igorzg taj je baš vrijeđao, drugo valjda ni nezna Huh? Sad kad je banan odmah je otvorio drugi acc... takvima treba lijepo na kraju dana sve postove obrisat to ih najviše boli Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2012, 11:52:14 od Tiger » Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #46 na: Studeni 29, 2012, 11:52:21 »

Citat: jasmina na Studeni 27, 2012, 11:23:44 kako je posao moderatora jako odgovoran i zahtijeva maximalnu snagu Grin ja ču postaviti javno svoje uvijete 1. hoču duplo veču nagradu tj. dijamanata od goronja 2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica 3. da mi ime kao moderatoru bude proxy ako se tiger složi sa mojim uvjetima ja sam vaša BUDUĆNOST Cool ako ne bit ču neizmjerno Cry Cry Jasmina jel ovo neka šala??nadam se da je Huh?


Citat: carlinjo na Jučer u 07:45:32 Jasmina jel ovo neka šala??nadam se da je Huh? ekipo,previše je tenzija,psovki,vrijeđanja,jednostavno mi to dosadilo,pokušavam sve okrenuti na šalu,carlinjo,sve što sam navela nije izvedivo pa ti sam zaključi jeli šala ili nije,ja osobno nemam ništa protiv nikoga,ne mrzim nikoga ali imam protiv načina izražavanja na ovom forumu,meni je potpuno svejedno tko je moderator ako radi pravedno svoj posao,da ne ispadne da ste mi svi jednako dragi,niste,ima tu par osoba sa kojima igram duže,koje su mi više drage ali niti njima niti bilo kome ne toleriram vrijeđanja ni uplitanja u privatni život,imam i ja svojih loših strana,loših dana kada bi se mogla iskaliti na prvom tko naiđe,srećom imam i samokontrolu pa taj dan jednostavno izbjegavam forum,moja želja je da se svi zabavimo jer za mene je ovo zabava,možda ja krivo na sve ovo gledam *friends*

nadam se da si zadovoljan

Normalno da nisam zadovoljan jel to nema veze s dunkanovim ne "pitanjem" stavljas citat od carlinja koji nema veze s mojim postom......
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #47 na: Studeni 29, 2012, 11:53:46 »

ne igram ja sonja ja sam logistika  Wink

daj me nemoj zezat  Cry pokaži što znaš močni ratniče... Smiley ili je frka pokazat tto "znanje" i umječe ratovanja...  Cool
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #48 na: Studeni 29, 2012, 11:54:01 »

stao si kad si dobio ban  Lips Sealed

ne horse, stao sam puno prije, a ban je bio greškom, za tvoju informaciju...
Vi ste 40 dana vrijedjali i provocirali a mi nebi trebali ni 1 dan...? da i 7 smo vi se niste mogli ni kvalificirat i sta sad. Nemate pojma koliko se dija trosilo i nemate pojma o mega blitzu i svi ste pametni i znate sve...
daj vladek kaj se pjeniš koji klinac..
ja ti ovo niš ne govorim ozbiljno.. sam se zekam... chill out..Wink
Tko će sve to citirat sad Smiley
Kao što je travolta rekao pitanja nije ni bilo...

Jasmina da svako može mislit što želi, ali niko ne bi na forumu druge smio vrijeđat bez obzira što misli o njima. Ja ovdje mislim o nekima da su kretenčuge nad kretenčugama, idioti, debili... da... ali to ne iznosim ovdje, za razliku od nekih. Sama podrška takvih likova kako si ti napravila u mojim očima te disqualificira za funkciju koja ti je data. O tome sam pričao... ajd još kao običan član da im daješ podršku, ali tako neko onda globalni moderator ne bi smio biti.
No sad si tu, pa ćeš na vlastitoj koži osjetit koliki je to teret... baš kako ti je mrki napisao... a zbog onoga što si prije napisala nekako sumnjam da ćeš uspjet nepristrana ostat, no sretno oko toga Smiley

uncutica i ja ne volim mrtvilo, a i ne vidim sve samo crno bijelo... buu recimo cesto samo provocira da reakciju dobije kod njega je sve šareno... dosadno mu valjda Grin Grin Grin OK, neka sve dok ne prijeđe neku granicu i ne vrijeđa Wink Ali ovaj igorzg taj je baš vrijeđao, drugo valjda ni nezna Huh? Sad kad je banan odmah je otvorio drugi acc... takvima treba lijepo na kraju dana sve postove obrisat to ih najviše boli Grin
opet mene ide... ispričao sam se zbog toga, ali tiger je to krivo shvatio jer post nije bio citiran nego copy-paste, pa je mislio da sma to sada napisao, stisnuo mi ban i obrisao...
još jednom, ispričavam se svima koga sam uvrijedio onim postom...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #49 na: Studeni 29, 2012, 11:57:44 »

http://prntscr.com/kx28i
ja moram ić nešto popit sad... carlinjo postavi pitanje a jasmina odgovara na "dunkanovo" pitanje...  ko je sad tu *crazy* pitam se ja... možda mi radler pomogne  *freak* Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #50 na: Studeni 29, 2012, 11:57:51 »

daj me nemoj zezat  Cry pokaži što znaš močni ratniče... Smiley ili je frka pokazat tto "znanje" i umječe ratovanja...  Cool
neznam moje misljenje da ce vas vise dotuci moje ulaganje u ekipu nego moje samo igranje ,ljudi su zavisni znas  ;D ;D
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #51 na: Studeni 29, 2012, 11:58:15 »

možete vi sad pričati tu koliko hoćete,izvrtat kako vam paše,ne vidit što je istina a što samo loša konstrukcija u vašim većim dijelom vremena, zbunjenim glavama...ali..
Jasmina je carica,,kako u igri tako i na forumu..jer...
ako ju i malo znate,bar posljednje 2-3 godine kroz igru..nema onog koji ju je zamolio a da mu nije pomogla,naravno i više puta na svoju štetu..znači kao prvo i najvažnije je dobra i neiskvarena osoba...kojih je danas u ovoj igri jako malo...
isto tako uz Fridu naš najbolji ženski igrač IO svih vremena,posebno v4 verzije gdje bi tebe duckane smotala ko palačinku....koja je igrala u 6-7 realmova u isto vrijeme i bila stalno pri vrhu i to bez dija..koja je sama vukla čitave saveze i najvažnije koja radi sve za savez i ekipu....
stoga oni koji su ju postavili imaju jako jako puno razloga zašto su to uradili i ona ima toliko kredita da može ovdje radit šta želi -za razliku od nas i sigurno joj vaše jadne provokacije neće naštetit a sigurno ju nećete ni na koji način maknut odavde osim,naravno ako ona to bude sama želila...
ako postoji bolja osoba ili netko zaslužniji da bude na tome mjestu po svim navedenim referencama neka se javi...ali mislim da se takav još nije izrodio Grin
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #52 na: Studeni 30, 2012, 12:02:45 »

neznam moje misljenje da ce vas vise dotuci moje ulaganje u ekipu nego moje samo igranje ,ljudi su zavisni znas  ;D ;D

hehehehe..ulagati može svatko,riječ je bila o igri...ili ćeš sada pokazati da sve one bljuvotine koje si izrekao ekipi sa svjetskog nemoju pokriće?!  Pardonček,krivo sam se izrazila....ne pokazati-dokazati  !!   Cool
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
jasmina
Gost
« Odgovor #53 na: Studeni 30, 2012, 12:03:00 »

http://prntscr.com/kx28i
ja moram ić nešto popit sad... carlinjo postavi pitanje a jasmina odgovara na "dunkanovo" pitanje...  ko je sad tu *crazy* pitam se ja... možda mi radler pomogne  *freak* Grin
to se i ja pitam jer pitanja nije niti bilo
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #54 na: Studeni 30, 2012, 12:06:31 »

hehehehe..ulagati može svatko,riječ je bila o igri...ili ćeš sada pokazati da sve one bljuvotine koje si izrekao ekipi sa svjetskog nemoju pokriće?!  Pardonček,krivo sam se izrazila....ne pokazati-dokazati  !!   Cool
ne moze svatko ulagati ulagaju investitori  Grin Grin recimo moje ulaganje nece biti samo u dijama ,ulagat cemo i u tekucem obliku znas da sam ja decko od ekipe  ;D sve za raju  Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #55 na: Studeni 30, 2012, 12:08:27 »

to se i ja pitam jer pitanja nije niti bilo

Jel ti znas razliku izmedju "pitanja" i "izjave"?'' naravno da pitanje nije ni bilo Grin  evo jedna http://www.youtube.com/watch?v=pVQaX28AMYM
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #56 na: Studeni 30, 2012, 12:11:30 »

ne moze svatko ulagati ulagaju investitori  Grin Grin recimo moje ulaganje nece biti samo u dijama ,ulagat cemo i u tekucem obliku znas da sam ja decko od ekipe  ;D sve za raju  Smiley
manđukiću  treba te izmislit samo Grin zabio si turcima,zabio talijanima,ma zabio si i ovim našim bugarima i to do ja.. ovaj pod prečku Grin
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #57 na: Studeni 30, 2012, 12:13:08 »

ne moze svatko ulagati ulagaju investitori  Grin Grin recimo moje ulaganje nece biti samo u dijama ,ulagat cemo i u tekucem obliku znas da sam ja decko od ekipe  ;D sve za raju  Smiley

i nećeš igrat???  Cry ...ah,zapravo,nisam ni očekivala da bi ti mogao na bojno polje Grin...pas koji laje ne grize Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
manđukić
Gost
« Odgovor #58 na: Studeni 30, 2012, 12:17:10 »

i nećeš igrat???  Cry ...ah,zapravo,nisam ni očekivala da bi ti mogao na bojno polje Grin...pas koji laje ne grize Grin

ma igrat cu sonja obecajem  Wink
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #59 na: Studeni 30, 2012, 12:18:04 »

ma igrat cu sonja obecajem  Wink

mando neznas vise jel bi prdno ili bi se usro daj se vise odluci Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!