Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 08:06:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pozdrav  (Posjeta: 10110 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #30 na: Studeni 29, 2012, 11:21:56 »

Za vrijeme svjetskog nisam se javljao... bio je dogovor da radi likova kao što su igorzg, buu pa na kraju ispada čak i mrki niste zaslužili informacije s svjetskog *hmm*
Nakon svjetskog nisam se javio opet jer sam se morao malo ohladiti da ne budem nepristojan, nakon što nam je repka pokradena... jer jedino pravo i pošteno treće mjesto a time i medalja pripada hrvatskoj ekipi... tako je bilo nakon što je svjetsko završilo, igrali smo prema tekućim pravilima igre i ostvarili cil Lips Sealed  2 puta je mijenjan poredak poslije kraja, administrativno je promijenjen i nažalost prava je istina da ne trošimo dovoljno dijamanata da bi dobili ono što smo izvojevali u igri... brončana medalja... za mene smo je mi osvojili i jedini pravi poredak je onaj po završetku svjetskog :hooray:
A sad vezano za jasminu, pogledajte ovo:
http://prntscr.com/kwkc5
Nakon ovakvog posta za mene njezino postavljanje za moderatora je ČISTI PROMAŠAJ. Nakon toga moj osobni respekt za nju je čista 0. Neko ko bi si za svoje asistente izabrao ove koje je ona navela, od kojih je većina jedino znala dobro pljuvati po nas 15 koji smo dali svoje najbolje sa sredstvima koja su nam bila na raspolaganju. Bilo nas je koji su se plasirali u repku bez ijednog potrošenog dijamanta, znači dalo se ako se htjelo. Svi u repki smo stavili naše nesuglasice po strani i u jednom dobrom ozračju ko prava ekipa odigrali svjetsko. No to nije tema sad za ovdje.
Goronja je uprskao stvar s nekim komentarima ovdje, dao se isprovocirati, ali sam si je kriv trebao je na prvu loptu banove dijelit odnosno sve uvrijedljive komentare dotičnima odmah brisat dok im neko ko je u mogućnosti za to ne da ban ako on ne može. Usprkos tome od mene je dobio čistu 5ticu mada mislim da mu je objektivna ocjena bliže 4tvorki Grin Vidjet ćemo kako će Jasmina ovdje ko moderator bit, u igri je nažalost uvijek bila osrednji farmer, valjda će ovdje bolja bit *freak* Ukoliko će zagovarat ekipu koja druge vrijeđa i omalovažava onda kako je postavljena tako se nadam da će biti i maknuta Grin Jer Jasmina s ovom ekipom koju si si poželjela i navela nepristrana ne možeš bit. Stranu si već odabrala. Da ih i sve redom maknemo u stranu ali ovaj igorzg koji spama forum i razgovara se sam sa somom na forumu po cijele dane (odnosno ovaj drugi nick koji sad koristi) da njega možeš zagovarati nakon toliko pljuvanja po repki meni je jednostavno neshvatljivo. Ja prvo svjetsko nisam igrao, imao sam svoje razloge, ali nikad lošu riječ o repki nisam rekao. Isto kako je i na forumima drugih repki niko ne za.ebava svoje nigdje jedino mi par takvih likova imamo koji nas sramote. A ti bi njih ko svoje asistente Huh? Po mojemu sramotna izjava od našeg moderatora. Ugledaj se rađe malo na Tigera, naučit ćeš štošta od njega.

..ja stvari ne vidim ko i ti ..kod mene postoji cila paleta boja a ne samo crna i bjela

Nikad ne žalite što ste upoznali neku osobu u svom životu.. -Jer,dobre osobe ti daruju sreću.. -Loše ti daruju iskustvo,a zle ti daju lekciju.. -U svakom slučaju,dobijaš nešto,i ne možeš biti gubitnik.. -Jer u životu,koliko si naučio,toliko si pobijedio....
... a kad znaš tko si nitko ti ne može ništa....ljudi koje je jasmina nabrojala spomenuti su s razlogom,a oni koji redovito prate forum i koji znaju ćitat između redaka znaju i zašto ...
..znam da svatko ne razumje ironiju i preneseno znaćenje to je njihov hendikep ..a to što se pojedinci prepoznaju gdje treba i ne treba prića je za sebe
....u životu me može uvrjedit samo netko bolji od mene a taj ne postoji ...



PS : nemoj jasmina bit prestoga ..ne dozvoli da se forum umrtvi i pretvori u dnevnik iz 83 Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #31 na: Studeni 29, 2012, 11:23:15 »

dajte ljudi više... Djontra, dunkane... pa jel vi stvarno mislite da bi jasmina uzela nas za pomagače?
ajde malo se sredite, bilo bi dosta više tog prepucavanja na svaku riječ koja nekome ne paše....
kao prvo, nisam ni znao da moderator ima pomagače od običnih članova.. možda ovo povede opet lavinu gluposti, al tko su onda Goronji bili pomagači? horus? žabac? dunkan?
nemojte bit smješni...
činjenica je da je previše toga dozvoljeno na forumu, i nama "provokatorima", a i vama "dobričinama" isto tako... zato sad i vlada ovakav razdor, svađe, podhlebavanje i nemir... Nažalost, jedino će tu nastradati Jasmina, jer to sve mora dovesti u red... a svaki potez njen će biti gromoglasno prokomentiran, bilo s jedne ili s druge strane...

ajde malo stanite na loptu i napravite poluvrijeme....

Cekaj malo mi da sad stanemo na loptu, vas se 40 dana nije moglo usutkat na forumu... Alo mrki 40 dana provociranja i vrijedjanja i sad mi moramo stat na loptu sta je s "glavon" kako bi moj prijatelj mikac reko.....
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #32 na: Studeni 29, 2012, 11:24:40 »

kao prvo ja sam generalni sponzor dija u prvom mjesecu i zna se kome cu biti sponzor kao drugo sa dijama ili bez njih isto vam se pise,nemoj se bezveze opterecivati prvim mjesecom i traziti vec sad argumente za vas neuspjeh

Evo ti budi slobodno sponzor a ja cu bez dija igrat protiv vas.....
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #33 na: Studeni 29, 2012, 11:27:25 »

Evo ti budi slobodno sponzor a ja cu bez dija igrat protiv vas.....
e tako pusti dije i jasminu na miru neka cura radi svoj posao kako spada ,mi cemo se obracunati na bojnom polju sa dijama ili bez njih cisto svejedno,jasmina je ispravna skroz i uvjeren sam da ce svoju duznost obavljati kako treba
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #34 na: Studeni 29, 2012, 11:34:32 »

Cekaj malo mi da sad stanemo na loptu, vas se 40 dana nije moglo usutkat na forumu... Alo mrki 40 dana provociranja i vrijedjanja i sad mi moramo stat na loptu sta je s "glavon" kako bi moj prijatelj mikac reko.....

pa ja sam mislio da vam je dosta 40 dana bilo... Wink
a ako nisi primjetio, ja sam stao prije par dana... sedmi ste, neda mi se o tome ni sprdat...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #35 na: Studeni 29, 2012, 11:35:05 »

e tako pusti dije i jasminu na miru neka cura radi svoj posao kako spada ,mi cemo se obracunati na bojnom polju sa dijama ili bez njih cisto svejedno,jasmina je ispravna skroz i uvjeren sam da ce svoju duznost obavljati kako treba

I ja sam uvjerena  Grin ...dalo se naslutiti što se sprema čim je jasmina počela moralizirati zadnjih par dana ovuda Grin  svatko ima pravo na svoje mišljenje,ne? Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Studeni 29, 2012, 11:38:15 »

pa ja sam mislio da vam je dosta 40 dana bilo... Wink
a ako nisi primjetio, ja sam stao prije par dana... sedmi ste, neda mi se o tome ni sprdat...
stao si kad si dobio ban  Lips Sealed
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #37 na: Studeni 29, 2012, 11:38:50 »

I ja sam uvjerena  Grin ...dalo se naslutiti što se sprema čim je jasmina počela moralizirati zadnjih par dana ovuda Grin  svatko ima pravo na svoje mišljenje,ne? Wink

nije istina sonja moze ti buu potvrditi da sam mu rekao da se ne brine za dijamante da cu ja to sve platiti ,jasmina nema veze sa time uopce i nitko je nije tu postavio da djeli dijamante nekome nego da obavlja svoju duznost kako treba i spada a vrijeme ce samo pokazati kakava je zaista jasmina moderatorica ,molim vas pustite zenu da u miru obavlja svoj posao
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #38 na: Studeni 29, 2012, 11:39:40 »

pa ja sam mislio da vam je dosta 40 dana bilo... Wink
a ako nisi primjetio, ja sam stao prije par dana... sedmi ste, neda mi se o tome ni sprdat...
Vi ste 40 dana vrijedjali i provocirali a mi nebi trebali ni 1 dan...? da i 7 smo vi se niste mogli ni kvalificirat i sta sad. Nemate pojma koliko se dija trosilo i nemate pojma o mega blitzu i svi ste pametni i znate sve...
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #39 na: Studeni 29, 2012, 11:43:29 »

Aj kopiraj odgovor na dunkanovo "pitanje"   pitanja prije svega nije ni bilo.. Pricas jedno radis drugo  znaci prihvatila si mjesto moderatora samo zato da mozes poklonit dije a trazis ih duplo vise nego sto goronja dobiva, pripremas svoju "spam" ekipu za prvi mjesec?
Citat: jasmina na Studeni 27, 2012, 11:23:44 kako je posao moderatora jako odgovoran i zahtijeva maximalnu snagu Grin ja ču postaviti javno svoje uvijete 1. hoču duplo veču nagradu tj. dijamanata od goronja 2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica 3. da mi ime kao moderatoru bude proxy ako se tiger složi sa mojim uvjetima ja sam vaša BUDUĆNOST Cool ako ne bit ču neizmjerno Cry Cry Jasmina jel ovo neka šala??nadam se da je Huh?


Citat: carlinjo na Jučer u 07:45:32 Jasmina jel ovo neka šala??nadam se da je Huh? ekipo,previše je tenzija,psovki,vrijeđanja,jednostavno mi to dosadilo,pokušavam sve okrenuti na šalu,carlinjo,sve što sam navela nije izvedivo pa ti sam zaključi jeli šala ili nije,ja osobno nemam ništa protiv nikoga,ne mrzim nikoga ali imam protiv načina izražavanja na ovom forumu,meni je potpuno svejedno tko je moderator ako radi pravedno svoj posao,da ne ispadne da ste mi svi jednako dragi,niste,ima tu par osoba sa kojima igram duže,koje su mi više drage ali niti njima niti bilo kome ne toleriram vrijeđanja ni uplitanja u privatni život,imam i ja svojih loših strana,loših dana kada bi se mogla iskaliti na prvom tko naiđe,srećom imam i samokontrolu pa taj dan jednostavno izbjegavam forum,moja želja je da se svi zabavimo jer za mene je ovo zabava,možda ja krivo na sve ovo gledam *friends*

nadam se da si zadovoljan
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #40 na: Studeni 29, 2012, 11:44:29 »

nije istina sonja moze ti buu potvrditi da sam mu rekao da se ne brine za dijamante da cu ja to sve platiti ,jasmina nema veze sa time uopce i nitko je nije tu postavio da djeli dijamante nekome nego da obavlja svoju duznost kako treba i spada a vrijeme ce samo pokazati kakava je zaista jasmina moderatorica ,molim vas pustite zenu da u miru obavlja svoj posao
sto pises ti. jasmina je lijepo napisala da se prihvatila ovog posla da bi mogla dijeliti dijamante. pitanje je sad samo oce li ih dijeliti svojim novim "asistentima" koji joj se polako uvlace u guzu, ili ce ih podijeliti sa svojim starim uciteljem koji ju je nekad davno ucio igrati  Kiss   reci im neka znaju  [:-} [:-}
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #41 na: Studeni 29, 2012, 11:44:52 »

a moze vam i jasmina objaviti moje privatne poruke upucene jasmini ,ja se slazem da ih objavi i moze ih objaviti ako hoce da ako zasluzim ban da slobodno me bana da nema ljutnje  :)a tako se isto slazem da buu objavi moju poruku di sam mu napisao za dijamante za prvi mjesec  Wink
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2012, 11:48:42 od manđukić » Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #42 na: Studeni 29, 2012, 11:48:27 »

nije istina sonja moze ti buu potvrditi da sam mu rekao da se ne brine za dijamante da cu ja to sve platiti ,jasmina nema veze sa time uopce i nitko je nije tu postavio da djeli dijamante nekome nego da obavlja svoju duznost kako treba i spada a vrijeme ce samo pokazati kakava je zaista jasmina moderatorica ,molim vas pustite zenu da u miru obavlja svoj posao

vidi vidi...ti znaš sastavit normalnu poruku??!!!!   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  nemoj me samo razočarati pa da ne igraš to,tebe sam si rezervirala za osobnu farmicu tamo  *heart*
A što se tiče Jasmine..tako je..vrijeme će pokazati,ja joj želim svu sreću među zvijerima na ovom forumu..iako u prilog joj ide što je stala odmah na početku na vašu stranu pa i ne bi trebalo bit problema s tim se nosit   Wink  to se zove ženska proračunatost...3 koraka unaprijed..bravo Jasmina!   *bravo*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
manđukić
Gost
« Odgovor #43 na: Studeni 29, 2012, 11:49:37 »

vidi vidi...ti znaš sastavit normalnu poruku??!!!!   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  nemoj me samo razočarati pa da ne igraš to,tebe sam si rezervirala za osobnu farmicu tamo  *heart*
A što se tiče Jasmine..tako je..vrijeme će pokazati,ja joj želim svu sreću među zvijerima na ovom forumu..iako u prilog joj ide što je stala odmah na početku na vašu stranu pa i ne bi trebalo bit problema s tim se nosit   Wink  to se zove ženska proračunatost...3 koraka unaprijed..bravo Jasmina!   *bravo*
ne igram ja sonja ja sam logistika  Wink
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #44 na: Studeni 29, 2012, 11:49:52 »

vidi vidi...ti znaš sastavit normalnu poruku??!!!!   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  nemoj me samo razočarati pa da ne igraš to,tebe sam si rezervirala za osobnu farmicu tamo  *heart*
A što se tiče Jasmine..tako je..vrijeme će pokazati,ja joj želim svu sreću među zvijerima na ovom forumu..iako u prilog joj ide što je stala odmah na početku na vašu stranu pa i ne bi trebalo bit problema s tim se nosit   Wink  to se zove ženska proračunatost...3 koraka unaprijed..bravo Jasmina!   *bravo*
hvala sonja,dobro si rekla,vrijeme če pokazati svoje
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!