Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 11:17:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pozdrav  (Posjeta: 10055 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
manđukić
Gost
« Odgovor #15 na: Studeni 29, 2012, 09:32:52 »

ne spamajte mi temu  >Grin
jasmina ma ovaj horus spama  Grin Grin Grin
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 29, 2012, 09:34:50 »

 [:-} [:-} [:-} [:-} [:-} http://www.youtube.com/watch?v=Z_J7buKRWD0      Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #17 na: Studeni 29, 2012, 09:36:28 »

*heart* *friends*
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #18 na: Studeni 29, 2012, 10:00:19 »

da ti budem iskrena neznam koliko se dija dobiva,nisam pitala,jedino što sam pitala tiger kada mi je ponudio ovo mijesto je dali te dijamante mogu pokloniti,odgovor je bio da mogu kome hoću,to je bio jedan od razloga da uđem u ovu arenu
jesi cuo horus  Grin Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 29, 2012, 10:20:34 »

kao što vidite dobila sam novu boju,sada sam vaš moderator,nastojat ču biti realna,nepristana,jednaka prema svima,o meni znate puno toga tako da netrebam ponavljati,molim vas da mi date par dana da se snađem i onda možemo u bitku,nemojte biti prežestoki  *heart*
Za vrijeme svjetskog nisam se javljao... bio je dogovor da radi likova kao što su igorzg, buu pa na kraju ispada čak i mrki niste zaslužili informacije s svjetskog *hmm*
Nakon svjetskog nisam se javio opet jer sam se morao malo ohladiti da ne budem nepristojan, nakon što nam je repka pokradena... jer jedino pravo i pošteno treće mjesto a time i medalja pripada hrvatskoj ekipi... tako je bilo nakon što je svjetsko završilo, igrali smo prema tekućim pravilima igre i ostvarili cil Lips Sealed  2 puta je mijenjan poredak poslije kraja, administrativno je promijenjen i nažalost prava je istina da ne trošimo dovoljno dijamanata da bi dobili ono što smo izvojevali u igri... brončana medalja... za mene smo je mi osvojili i jedini pravi poredak je onaj po završetku svjetskog :hooray:
A sad vezano za jasminu, pogledajte ovo:
http://prntscr.com/kwkc5
Nakon ovakvog posta za mene njezino postavljanje za moderatora je ČISTI PROMAŠAJ. Nakon toga moj osobni respekt za nju je čista 0. Neko ko bi si za svoje asistente izabrao ove koje je ona navela, od kojih je većina jedino znala dobro pljuvati po nas 15 koji smo dali svoje najbolje sa sredstvima koja su nam bila na raspolaganju. Bilo nas je koji su se plasirali u repku bez ijednog potrošenog dijamanta, znači dalo se ako se htjelo. Svi u repki smo stavili naše nesuglasice po strani i u jednom dobrom ozračju ko prava ekipa odigrali svjetsko. No to nije tema sad za ovdje.
Goronja je uprskao stvar s nekim komentarima ovdje, dao se isprovocirati, ali sam si je kriv trebao je na prvu loptu banove dijelit odnosno sve uvrijedljive komentare dotičnima odmah brisat dok im neko ko je u mogućnosti za to ne da ban ako on ne može. Usprkos tome od mene je dobio čistu 5ticu mada mislim da mu je objektivna ocjena bliže 4tvorki Grin Vidjet ćemo kako će Jasmina ovdje ko moderator bit, u igri je nažalost uvijek bila osrednji farmer, valjda će ovdje bolja bit *freak* Ukoliko će zagovarat ekipu koja druge vrijeđa i omalovažava onda kako je postavljena tako se nadam da će biti i maknuta Grin Jer Jasmina s ovom ekipom koju si si poželjela i navela nepristrana ne možeš bit. Stranu si već odabrala. Da ih i sve redom maknemo u stranu ali ovaj igorzg koji spama forum i razgovara se sam sa somom na forumu po cijele dane (odnosno ovaj drugi nick koji sad koristi) da njega možeš zagovarati nakon toliko pljuvanja po repki meni je jednostavno neshvatljivo. Ja prvo svjetsko nisam igrao, imao sam svoje razloge, ali nikad lošu riječ o repki nisam rekao. Isto kako je i na forumima drugih repki niko ne za.ebava svoje nigdje jedino mi par takvih likova imamo koji nas sramote. A ti bi njih ko svoje asistente Huh? Po mojemu sramotna izjava od našeg moderatora. Ugledaj se rađe malo na Tigera, naučit ćeš štošta od njega.
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Studeni 29, 2012, 10:27:00 »

hvala na iscrpnom izvještaju,i ja tebi želim sreću
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #21 na: Studeni 29, 2012, 10:35:18 »

bravo jasmina na modu  Wink
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 29, 2012, 10:51:04 »

da,da,da... Dunkane, vaše vrijeme je prošlo... stiže era buntovnika...  Grin Grin Grin Grin
ovaj puta smo mi u prednosti, nakond dugo vremena kako ste nam Proxya otjerali...  Tongue Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 29, 2012, 10:56:05 »

da,da,da... Dunkane, vaše vrijeme je prošlo... stiže era buntovnika...  Grin Grin Grin Grin
ovaj puta smo mi u prednosti, nakond dugo vremena kako ste nam Proxya otjerali...  Tongue Tongue

Neznam u kakvoj prednosti... covjek je osto suzdrzan na sve vase komentare i sad je napokon napiso nesto na sto ni "jasmina" nema odgovora.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 29, 2012, 10:56:32 »

..sretno jasmina..a horsu moje saucesce.. Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Studeni 29, 2012, 11:03:33 »

Neznam u kakvoj prednosti... covjek je osto suzdrzan na sve vase komentare i sad je napokon napiso nesto na sto ni "jasmina" nema odgovora.
ako pažljivo čitate forum,moj odgovor je davno napisan,svaki čovijek ima pravo misliti što želi,bilo bi glupo da isto razmišljamo,ako ti je teško ja ču ti ponovno kopirati moj odgovor na dunkanovo pitanje,ali mislim da če svatko taj odgovor opet shvatiti onako kako želi,nemam se za što opravdavati,post sam kao prvo napisala kao član foruma a kao drugo obješnjenje imaš
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 29, 2012, 11:10:10 »

ako pažljivo čitate forum,moj odgovor je davno napisan,svaki čovijek ima pravo misliti što želi,bilo bi glupo da isto razmišljamo,ako ti je teško ja ču ti ponovno kopirati moj odgovor na dunkanovo pitanje,ali mislim da če svatko taj odgovor opet shvatiti onako kako želi,nemam se za što opravdavati,post sam kao prvo napisala kao član foruma a kao drugo obješnjenje imaš

Aj kopiraj odgovor na dunkanovo "pitanje"   pitanja prije svega nije ni bilo.. Pricas jedno radis drugo  znaci prihvatila si mjesto moderatora samo zato da mozes poklonit dije a trazis ih duplo vise nego sto goronja dobiva, pripremas svoju "spam" ekipu za prvi mjesec?
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #27 na: Studeni 29, 2012, 11:13:31 »

 Grin a majko božja ovdje je toliko plitko područje a mnogi se već guše u toj svojoj plićini Grin
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #28 na: Studeni 29, 2012, 11:16:50 »

Aj kopiraj odgovor na dunkanovo "pitanje"   pitanja prije svega nije ni bilo.. Pricas jedno radis drugo  znaci prihvatila si mjesto moderatora samo zato da mozes poklonit dije a trazis ih duplo vise nego sto goronja dobiva, pripremas svoju "spam" ekipu za prvi mjesec?
kao prvo ja sam generalni sponzor dija u prvom mjesecu i zna se kome cu biti sponzor kao drugo sa dijama ili bez njih isto vam se pise,nemoj se bezveze opterecivati prvim mjesecom i traziti vec sad argumente za vas neuspjeh
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #29 na: Studeni 29, 2012, 11:17:51 »

dajte ljudi više... Djontra, dunkane... pa jel vi stvarno mislite da bi jasmina uzela nas za pomagače?
ajde malo se sredite, bilo bi dosta više tog prepucavanja na svaku riječ koja nekome ne paše....
kao prvo, nisam ni znao da moderator ima pomagače od običnih članova.. možda ovo povede opet lavinu gluposti, al tko su onda Goronji bili pomagači? horus? žabac? dunkan?
nemojte bit smješni...
činjenica je da je previše toga dozvoljeno na forumu, i nama "provokatorima", a i vama "dobričinama" isto tako... zato sad i vlada ovakav razdor, svađe, podhlebavanje i nemir... Nažalost, jedino će tu nastradati Jasmina, jer to sve mora dovesti u red... a svaki potez njen će biti gromoglasno prokomentiran, bilo s jedne ili s druge strane...

ajde malo stanite na loptu i napravite poluvrijeme....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!