Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:31:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Ocijenite Goronju kao moderatora sa ocjenom 1-5  (Glasanje završeno: Prosinac 03, 2012, 10:13:14 )
1 - 34 (43%)
2 - 5 (6.3%)
3 - 4 (5.1%)
4 - 5 (6.3%)
5 - 31 (39.2%)
Ukupno glasača: 69

 Str: [1] 2 3 ... 18   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Goronja - moderator  (Posjeta: 11503 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« na: Studeni 26, 2012, 10:13:14 »

Evo, možete ocijeniti Goronju kao moderatora.
I sad će se sve svesti tko dovede više ljudi ovdje. Smiley
Baš me zanimaju rezultati.
Budite fer i koristite samo jedan račun za glasanje.
Evidentirano

Chilli
Private
*

Karma: +5/-8
Offline Offline

Postova: 6


silvydave


Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 26, 2012, 11:59:56 »

Yo vine aqui a hablar de mi gran amigo y maestro Goronja.
Goronja es un maestro natural, paciente y claro en sus explicaciones, buen compañero y colaborador, siempre dispuesto a ayudar.
Como moderador , como podría no poner un 5(cinco) en este caballero andante que siempre esta dispuesto a solucionar mis problemas y de todos mis amigos, cuando del juego se trata.
Es solo decirle:  "Goran, no entiendo , que pasó? parece que hay un bug, " que el no va a parar, hasta encontrar hablar con algún administrador y traer la respuesta.
A veces es difícil hablar de las personas a las que se admira, pero en este caso, sentí la necesidad de venir a expresarme.  Mi pregunta es? porqué que se está haciendo esta votación? Es que sus propios compatriotas no conocen su valor? No me puedo siquiera imaginar cómo Goronja ayuda a sus amigos Croatas.
De una una cosa estoy segura, si pudiera traer a mis amigos latinos  aqui a poner nota, con seguridad, estarían buscando el número 10, pero ya que el máximo es 5 y represento a mi colectividad latina, estoy votando por mi y mis amigos que siempre fueron ayudados por Goronja y mi nota es la maxima :5(cinco)
 - mi nick principal es Silvydave, competidora nacional por Brasil, contesto las preguntas del menu ayuda y juego imperia online desde el año 2007.
Un saludo para todos y los dejo en compañía de mi amigo google, espero que disculpen que no hablo esta bonita lengua, que con seguridad un día me interesaré en aprender.
 *heart*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Studeni 27, 2012, 04:01:43 »

jos se i dobro drzi goronja,da je ova brazilka prevela tekst mozda bi i bolje stajao na glasanju.ipak ja sam uvjeren da ce bit preko 60% protiv njega Smiley
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Studeni 27, 2012, 10:38:24 »

krivog si uvjerenja  Smiley
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #4 na: Studeni 27, 2012, 10:57:03 »

i ja  Grin Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #5 na: Studeni 27, 2012, 10:57:50 »

krivog si uvjerenja  Smiley
neznam svak grijesi,ali mislim da sam u pravu anketa govori sama za sebe.i hvala bogu nemozes je izbrisat Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #6 na: Studeni 27, 2012, 11:54:54 »

topi se prednost Grin *beer*
Evidentirano
Tim08
Private
*

Karma: +1/-15
Offline Offline

Postova: 14


Suha Krpa Na Dnu Mora


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 28, 2012, 08:16:21 »

cista 5-ica  *heart*  *heart*
Evidentirano

"Tim08"

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #8 na: Studeni 28, 2012, 08:37:47 »

cista 5-ica  *heart*  *heart*

 *beer* *ok*
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #9 na: Studeni 28, 2012, 09:46:20 »

*beer* *ok*
nazdravlje Grin Cheesy
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #10 na: Studeni 28, 2012, 10:32:17 »

Mandukicu ko si ti tu da pa pametujes toliko?? Tiger ci je ovo dupli acc (mandukic)na forumu bas me zanima!:) ko ste vi da birate moderatora??neide voda na vas mlin ba bi tili svog covika dovest,ajde molim te,srica pa on ima toliko zivaca da sam ja na njegovom mistu sve bi vas izbacia jer samo gluposti pisete,sta vi imate pravo vridat nekoga i kad vas se kazni onda se bunite!!haha:) jadnooo
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #11 na: Studeni 29, 2012, 01:55:10 »

Mandukicu ko si ti tu da pa pametujes toliko?? Tiger ci je ovo dupli acc (mandukic)na forumu bas me zanima!:) ko ste vi da birate moderatora??neide voda na vas mlin ba bi tili svog covika dovest,ajde molim te,srica pa on ima toliko zivaca da sam ja na njegovom mistu sve bi vas izbacia jer samo gluposti pisete,sta vi imate pravo vridat nekoga i kad vas se kazni onda se bunite!!haha:) jadnooo
mikac previse ti se mandjo mota po glavi trazis ga po svim temama i pokusavas dokuciti tko je umaras se i zamaras ostavljas mu postove da ti odgovori a mandjo nece on te ignorira sad ti je odgovorio i opet ce te ignorirati  Grin Grin  kuzis
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 29, 2012, 04:23:23 »

e moj lipi madzo..ajde dosadan si vise....kako nekuzis da zamaras ljude ovdje.....ok...meni je jasno...svima je poznato da si ti igorzg.....ovako:ocigledno si zeljan paznje....sam si u zivotu,nemas kome pruziti toplu rijec i obratno,pa tu lijecis svoje frustraacije.....i tu trazis ljude skojima bio ubio slobodno vrijeme...a vidim da ga imas i previse.....nekih 23 sata dnevno.....moj prijedlog zatebe....idi kopaj kanale....ili odi u disco na neki ples,nadji neku koku,i pocni zivjet zivot.....znaci brijaci aparat u ruke..spici se,kupi si parfem,pospricaj se...uzmi sapun i operi se....znas sto je sapun????brate....do osijeka se cujes....znaci,mlad si,lip si....mozes i ti nac neku koku caoooooo *heart*
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #13 na: Studeni 29, 2012, 08:09:50 »

e moj lipi madzo..ajde dosadan si vise....kako nekuzis da zamaras ljude ovdje.....ok...meni je jasno...svima je poznato da si ti igorzg.....ovako:ocigledno si zeljan paznje....sam si u zivotu,nemas kome pruziti toplu rijec i obratno,pa tu lijecis svoje frustraacije.....i tu trazis ljude skojima bio ubio slobodno vrijeme...a vidim da ga imas i previse.....nekih 23 sata dnevno.....moj prijedlog zatebe....idi kopaj kanale....ili odi u disco na neki ples,nadji neku koku,i pocni zivjet zivot.....znaci brijaci aparat u ruke..spici se,kupi si parfem,pospricaj se...uzmi sapun i operi se....znas sto je sapun????brate....do osijeka se cujes....znaci,mlad si,lip si....mozes i ti nac neku koku caoooooo *heart*
o vidim imam jos jednog obozavatelja ,dirnut sam  Smiley,veselim se svakom novom obozavatelju  Kiss
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #14 na: Studeni 29, 2012, 08:21:25 »

Da upravo tako obozavatelj:p da se mene bana nebi od sramote napravija novi acc,ali dobro to sam ja!ti imas drugo glediste,i da mos mislit sta mi se motas po glavi:) zaboli mene za nekog ko samo gluposti zna pisat
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 18   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!