Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 03:27:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: smije li goronja obrisati anketu
da - 15 (39.5%)
ne - 9 (23.7%)
svasta si dopusta taj goronja - 14 (36.8%)
Ukupno glasača: 30

 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: obrisana anketa od buu  (Posjeta: 2963 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #30 na: Studeni 19, 2012, 07:45:59 »

Goronju za presjednika:) bukavci nemojte pisat gluposti vec pokazite sta znate
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #31 na: Studeni 19, 2012, 07:46:36 »

Smjenaaaaaaaa je spremna, ljudi dignite glas pa nije moderator tu da se svađa i vrijeđa ljude.
nije moderator tu da ga se vrijeđa,ajkulice, tako da i ja imam sva prava da se zaštitim , tako i ja znam što mi je raditi, i da imam prava da se oni koji vrijeđaju druge pa i djelatnike imperije bana, da imam pravo obrisati ako narušava moj ugled i čast, kao i ako su nepodobni postovi, takođe i ako su spamovi u pitanju, a to nećemo dozvoliti na forumu, ja znam svoje ovlasti ovdje, kao što Tiger zna svoje i oni u uredu i tu je gotova priča, ja nikoga ne vrijeđam ovdje, samo iznosim činjenice, a što se tiće privatnih poruka , oni ne spadaju u nadležnost foruma, tako da ako vam neke stvari  nisu jasne , prije nego što skočite ne kažite hop, hvala.
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #32 na: Studeni 19, 2012, 07:48:51 »

narusen ti je ugled tu trebao bi sam otici  Smiley moderator nebi se smio upustati u rasprave sa forumasima ni pod koju cijenu ti si to ucinio i samim time sebi naskodio mislim da bi se trebao povuci sa svoje duznosti  Lips Sealed
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #33 na: Studeni 19, 2012, 07:52:57 »

iz dana u dan ce ljudi traziti tvoju smjenu lijepo se zahvali na ukazanom povjerenju i odstupi nego se tu upustati u polemike sa forumasima io  *heart*
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #34 na: Studeni 19, 2012, 07:56:02 »

Igore postajes malo naporan s tim!!ti i buu ste cilo vrime pisali  Lips Sealed po forumu i sta tribalo vas se pustit da radite sta ocete?ko ste vi da tu dizere neki revolt? Zasto bi vase misljenje tribalo neato znacit jer donro svi znaju da niste udobre s goronjom odavno,prema tome smiri strasti!!da sam ja na njegovom mistu i ovu bi izbrisa!!
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #35 na: Studeni 19, 2012, 07:57:44 »

imam pravo da pisem ako ne vrijedam kako ja znam i evo opet pisem
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #36 na: Studeni 19, 2012, 07:58:08 »

cak i ne spamam
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #37 na: Studeni 19, 2012, 08:00:11 »

nije moderator tu da ga se vrijeđa,ajkulice, tako da i ja imam sva prava da se zaštitim , tako i ja znam što mi je raditi, i da imam prava da se oni koji vrijeđaju druge pa i djelatnike imperije bana, da imam pravo obrisati ako narušava moj ugled i čast, kao i ako su nepodobni postovi, takođe i ako su spamovi u pitanju, a to nećemo dozvoliti na forumu, ja znam svoje ovlasti ovdje, kao što Tiger zna svoje i oni u uredu i tu je gotova priča, ja nikoga ne vrijeđam ovdje, samo iznosim činjenice, a što se tiće privatnih poruka , oni ne spadaju u nadležnost foruma, tako da ako vam neke stvari  nisu jasne , prije nego što skočite ne kažite hop, hvala.

Da ali..
Primjećujem da nisi objektivsan ni nepristran. Brišeš buuuua jer priča protiv repke a u isto vrijeme dopuštaš da njega vrijeđaju jer se to tebi osobno čini ok. Zreo si da te se smjeni, pogotovo ako je želja ljudi da ovaj forum bude mjesto rasprave i stinih rječitih provokacija bez uvreda. Forum služi raspravama a ne nametanju tvog mišljenja nama drugima bio ti upravu ili ne.
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #38 na: Studeni 19, 2012, 08:02:37 »

slazem se
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #39 na: Studeni 19, 2012, 08:03:12 »

knjizevno napisano ajkulica
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #40 na: Studeni 19, 2012, 08:06:09 »

Naravno ajkula je uvjek borac za slobodu  Wink
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #41 na: Studeni 19, 2012, 08:12:27 »

vas dvoje što ovdje izvodite su nebuloze, nikakve ja rasprave sa vama ja ne vodim, nego vas upozoravam, dok je mom strpljenju došao kraj,trebalo vas se banati mnogo ranije, a evo da vam pustim malo hladnu vodu na glavu  i da završimo sa ovom glupošću od vas par ovdje koji maltretirate cijeli forum:

1.2. Zabranjeno je:
 - Uvrijediti, koristiti nekulturan jezik i psovati;
 - Za nepoštivanje drugih foruma, korisnika igre i same igre;
 - Za objavljivanje sarkastične, cinične i ksenofobične teme i odgovore;
 - Spamovi i floodovi idu pod ključ;
 - Provociranje korisnika foruma i igre;
 - Odgovarati na provokacije i uvrede;
 - Oglašavanje
 - Započeti rat na području etničke, rasne, političke i vjerske teme, kao i na temama koje bi mogle uvrijediti nekoga;
 - objavljkivanje linkova za ilegalni softver;
 - objavljivanje linkova sa pofnografskim sadržajem;
 - ponovno objavljivanje zaključanih tema;
 - objavljivanje izvješća bitke prije 7 dana odkad je bitka prošla;
 - Postanje osobnog razgovora, osim u slučaju ako su se sve uključene strane složile;
 - imati više od jedne registracije na forumu

5. Kazne:

5.1. Za ne poštivanje pravila foruma:
 - Možemo vam ograničiti pristup vašem forum profilu;
 - Možemo vam ograničiti vaše funkcije na forumu,
 - Možemo vam ograničiti vaš pristup forumu na neodređeno vrijeme;
 - Možemo vam ograničiti vaš pristup igri na neodređeno vrijeme;

Administratori, CM-ovi i moderatori foruma zadržavaju pravo brisanja pojedinačnih korisnika, poruka ili tema bez prethodne najavae ili objašnjenja.

Mislim da je sve jasno,još sam i stvarno glup što ja vama ima tu išta objašnjavati, od sada vam ide svaki ban na osnovu vrijeđanja repke i nas kao pojedinca:
Ova tema ide pod lock jer nema smisla raspravljati o glupostima.
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!