Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 10:28:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rasprava oko Svjetskog, moderatora...  (Posjeta: 9739 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #135 na: Studeni 29, 2012, 03:54:26 »

uvijek...Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #136 na: Studeni 29, 2012, 03:57:21 »

Horuse očigledno nisi dobro inforimisan pa ću se sada potruditi da vam objasnim ko sam i šta radim ovde. Smiley
Ja sam srpski CM i radim za IO direktno iz ofisa koji se nalazi u Sofiji. U mom opisu posla stoji srpski jezik a ne hrvatski. Uprkost tome, pošto vi nemate CM-a koji radi iz ofisa, cele godine sam vam se ja javljala na live support i rešavala sve vaše probleme u vezi sa kupovinom dijamanata u igri i pomagala Tigeru kad je odsutan. Nisam se često pojavljivala na hrvatskom forumu zbog toga što to nije moja dužnost i kako se ne bih mešala u rad svog kolege Tigera. Bila sam aktivna na internacionalnom forumu od 19.11.2012 godine kada sam počela da radim za IO. Srbija je skoro dobila svoj forum pa sam sada aktivna tamo.
Na kraju što se tiče plate za koju vi smatrate da ne radim a uzimam je, rećiću vam da sam dosta dugo volontirala za vas a svoju platu zarađujem od 9 do 17 i 30h po bugarskom vremenu cele radne nedelje osim vikenda kada ne radim. Nadam se da sam jasno objasnila svoju ulogu u IO. Ako imate dodatnih pitanja možete pitati ne bih imala ništa protiv da odgovorim.

Ugodan dan vam želim!  *rose*

aha martina iz live podrske Grin  jesi se ti zalagala da mi promjene nick  u mega blitzu ili si me branila od admina da mi ga ne promjene? sickcunt
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #137 na: Studeni 29, 2012, 04:03:14 »

aha martina iz live podrske Grin  jesi se ti zalagala da mi promjene nick  u mega blitzu ili si me branila od admina da mi ga ne promjene? sickcunt
Martina se je zalagala da ti ne promijene, a kasnije da se ne zoveš "neki broj"- Zato budi pristojan prema njoj. Smiley
Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #138 na: Studeni 29, 2012, 04:09:11 »

Martina se je zalagala da ti ne promijene, a kasnije da se ne zoveš "neki broj"- Zato budi pristojan prema njoj. Smiley

heheheh naravno ja sam uvjek pristojan:D   znaci martinica me branila Grin  hvala ti martina i tebi tiger, bio sam malo dosadan ali tak sam jedino mogo nesto postic Grin
Evidentirano
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #139 na: Studeni 29, 2012, 04:13:40 »

Ja sam te branila ali šta ću kad si se javio sa tim nikom za koji si rekao da nemaš pojma šta znači i ostali admini koji znaju značenje te reči su odmah reagovali. Prvog puta sam uspela da te zaštitim ali drugog to nije bilo moguće. Hvala Tiger što me štitiš.  *rose*
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2012, 04:19:58 od Martina » Evidentirano


Martina
Community Manager
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #140 na: Studeni 29, 2012, 04:29:07 »

Ja sam te branila ali šta ću kad si se javio sa tim nikom za koji si rekao da nemaš pojma šta znači i ostali admini koji znaju značenje te reči su odmah reagovali. Prvog puta sam uspela da te zaštitim ali drugog to nije bilo moguće. Hvala Tiger što me štitiš.  *rose*


hhehehe ma nisam znao sta znaci:D:D:D   hvala sto ste mi promjenili kasnije nick u koji sam htjeo, kad sickcunt nije bio "pristojan"Grin
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #141 na: Studeni 29, 2012, 08:41:39 »

kakakakakakakak  Grin Grin Grin Grin  Cheesy Cheesy
mora sam se registrowat Grin Grin Grin hrwati legende ste Grin Grin Grin Grin
chitam was ewo koliko li wec nem pojma par dana makar se ismijem ka lud Grin Grin Grin
igorzg Grin Grin Grin Grin   *WASSUP* *beer2* *beer2* iako nisi swuda bio u prawu Grin Grin:D Grin mislim daj bre Grin xaxaxaxax swaka chast Grin Grin Grin
a goronja Grin Grin Grin shta reci Grin Grin Grin ja bi se sam powuka...ali majke mi Grin Grin widish forum 50-50 Grin i da bacite nekog nestranachkog moderatora Grin:D:D:D ne mene Grin Grin nego wec tamo neki koji nije ni na owu ni na onu stranu Grin Grin Grin
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #142 na: Studeni 29, 2012, 09:07:38 »

nije igor ali ozbiljno Grin Grin Grin niti sam iz srbije Grin Grin Grin komshija iz crne gore je Grin Grin Grin a waljda kako nemamo crnogorski forum imam prawo da se registrujem owdje??  Huh? Huh?
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #143 na: Studeni 29, 2012, 09:09:00 »

imaš! samo dođi u uključi se u sve rasprave u kojima imaš nešta pametno ali i ne pametno za reći Grin
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #144 na: Studeni 29, 2012, 09:10:20 »

nije igor ali ozbiljno Grin Grin Grin niti sam iz srbije Grin Grin Grin komshija iz crne gore je Grin Grin Grin a waljda kako nemamo crnogorski forum imam prawo da se registrujem owdje??  Huh? Huh?

svi smo tu mi igorzg  Grin Grin Grin dobro dosao na hrvatski forum ;D
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #145 na: Studeni 29, 2012, 09:10:47 »

BRE bato vrti mi se od smajlića.......
Smanji malo doživljaj  *xxx*
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #146 na: Studeni 29, 2012, 09:13:52 »

e pa belaja Grin Grin Grin Grin
xwala na dobrodoshlici Grin ali wec me neki ceraju  Cry Cry Cry Cry
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #147 na: Studeni 29, 2012, 09:18:21 »

ma ne obaziri se...ti bi i sebe otjerali da znaju kako Wink
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #148 na: Studeni 29, 2012, 09:40:40 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=6488.15 odi baci glas samuraj  Grin Grin Grin
Evidentirano
samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #149 na: Studeni 29, 2012, 09:45:10 »

dao sam mu dwojku Grin ipak se trudio Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!