Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:00:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rasprava oko Svjetskog, moderatora...  (Posjeta: 9730 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #120 na: Studeni 28, 2012, 11:31:20 »

JA VOLIM SAMO TEBE I JEDINO TEBE!!!!!  *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
sada si nas otkrio *kissgirl* *kissgirl*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #121 na: Studeni 29, 2012, 12:17:03 »

Tiger reci nam nesto sto neznamo o mandukicu??? I stisni mu ban
nema ti sto reci sto se ne zna. sve se zna. to je igorzg i dobio je ban, ako mu stisne ponovno, ovaj ce napraviti novi racun i tako unedogled. pa se tiger nada da ce se ovaj  ohladiti i prestati srat po forumu, jer mu ne moze nista. najbolje za sve nas je da ga ignoriramo i ne odgovaramo, bez obzira sto pisao. jedno vrijeme ce se dopisivati sam sa sobom a onda ce odustati i od toga i bit ce mir
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #122 na: Studeni 29, 2012, 01:51:14 »

slušaj krele,nema me ovdje,ne igram ni jedan svijet, i ne spominji ime moje uzalud.....ako imaš kakav komplimentić poput ovoga gore molila bi te da mi ga izneseš osobno,ako takva papčina ima muda stat pred jednu ženu i reći joj svoje mišljenje...A s obzirom da mi šalješ i privatne poruke rado ću ti navest i adresu ..iako,čisto sumnjam da su muda tolika..takvima kao što si ti je domet hrabrosti skrivat se iza pisane riječi na ekranu... Rekla sam ti-ne diraj me-ne diram te !
za tebe kompliment ma daj  Grin Grin Grin
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #123 na: Studeni 29, 2012, 07:24:16 »

sada si nas otkrio *kissgirl* *kissgirl*
znaš da jako rijetko idem na forum. malo dosadno pa reko da nešto napišem. hehe
Evidentirano
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #124 na: Studeni 29, 2012, 12:03:47 »

zanimljivo je kako uvijek netko izvrne temu i odvede je u  p.m. od njezine srzi. nije ovdije bitno tko ce bit novi GM. o tome se i tako ne odlucuje izborima. ves je bitno trenutno stanje stvari na forumu. ockivao sam da ce tiger reci rijec dvije o tome. znaci IMAMO 5 GM koji uoce ne rade, ili da prosirimo. imamo i 2 CM od kojih samo jedan radi. Tko je martina  Huh? od kada je CM    Huh?  ako obnasa tako visoku funkciju , zasto je nema po 10 dana na forumu i napisala je 2 posta od kad je CM  Huh? nebih nista rekao da ne postoje ljudi i da trebamo postaviti nekoga. ali ljudi postoje , a nema ih i ne rade. i onda dodje posten covijek na forum i razni bukavci i zutanjci pocnu sipati uvrede i nitko ih  ne kaznjava zbog tog. kad ostali vide kako zutanjak pise i nitko ga ne sankcionira, onda si i ostatak ekipe da maha i forum pocne liciti na lokalnu birtiju u kojoj je sve dozvoljeno,

Horuse očigledno nisi dobro inforimisan pa ću se sada potruditi da vam objasnim ko sam i šta radim ovde. Smiley
Ja sam srpski CM i radim za IO direktno iz ofisa koji se nalazi u Sofiji. U mom opisu posla stoji srpski jezik a ne hrvatski. Uprkos tome, pošto vi nemate CM-a koji radi iz ofisa, cele godine sam se javljala na live support hrvatskim igračima te rešavala sve vaše probleme u vezi sa kupovinom dijamanata u igri i pomagala Tigeru kad je odsutan. Nisam se često pojavljivala na hrvatskom forumu zbog toga što to nije moja dužnost i kako se ne bih mešala u rad svog kolege Tigera.

Bila sam aktivna na internacionalnom forumu od 19.11.2012 godine kada sam počela da radim za IO. Srbija je skoro dobila svoj forum pa sam sada aktivna tamo.
Na kraju što se tiče plate za koju vi smatrate da ne radim a uzimam je, reći ću vam da sam dosta dugo volontirala za vas a svoju platu zarađujem od 9 do 17 i 30h po bugarskom vremenu cele radne nedelje osim vikenda kada ne radim. Nadam se da sam jasno objasnila svoju ulogu u IO. Ako imate dodatna pitanja možete pitati ne bih imala ništa protiv da odgovorim.

Ugodan dan vam želim!  *rose*
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2016, 03:10:58 od Martina » Evidentirano


Martina
Community Manager
manđukić
Gost
« Odgovor #125 na: Studeni 29, 2012, 12:07:53 »

Horuse očigledno nisi dobro inforimisan pa ću se sada potruditi da vam objasnim ko sam i šta radim ovde. Smiley
Ja sam srpski CM i radim za IO direktno iz ofisa koji se nalazi u Sofiji. U mom opisu posla stoji srpski jezik a ne hrvatski. Uprkost tome, pošto vi nemate CM-a koji radi iz ofisa, cele godine sam vam se ja javljala na live support i rešavala sve vaše probleme u vezi sa kupovinom dijamanata u igri i pomagala Tigeru kad je odsutan. Nisam se često pojavljivala na hrvatskom forumu zbog toga što to nije moja dužnost i kako se ne bih mešala u rad svog kolege Tigera. Bila sam aktivna na internacionalnom forumu od 19.12.2012 godine kada sam počela da radim za IO. Srbija je skoro dobila svoj forum pa sam sada aktivna tamo.
Na kraju što se tiče plate za koje vi smatrate da ne radim a uzimam je, rećiću vam da sam dosta dugo volontirala za vas a svoju platu zarađujem od 9 do 17 i 30h po bugarskom vremenu cele radne nedelje osim vikenda kada ne radim. Nadam se da sam jasno objasnila svoju ulogu u IO. Ako imate dodatnih pitanja možete pitati ne bih imala ništa protiv da odgovorim.

Ugodan dan vam želim!  *rose*
reci ti njima martina  ;D ;D ;D moras shvatiti da horus uvjek laprda u prazno nemoj se smarati sa horusom previse
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #126 na: Studeni 29, 2012, 12:49:11 »

Horuse očigledno nisi dobro inforimisan pa ću se sada potruditi da vam objasnim ko sam i šta radim ovde. Smiley
Ja sam srpski CM i radim za IO direktno iz ofisa koji se nalazi u Sofiji. U mom opisu posla stoji srpski jezik a ne hrvatski. Uprkost tome, pošto vi nemate CM-a koji radi iz ofisa, cele godine sam vam se ja javljala na live support i rešavala sve vaše probleme u vezi sa kupovinom dijamanata u igri i pomagala Tigeru kad je odsutan. Nisam se često pojavljivala na hrvatskom forumu zbog toga što to nije moja dužnost i kako se ne bih mešala u rad svog kolege Tigera. Bila sam aktivna na internacionalnom forumu od 19.12.2012 godine kada sam počela da radim za IO. Srbija je skoro dobila svoj forum pa sam sada aktivna tamo.
Na kraju što se tiče plate za koje vi smatrate da ne radim a uzimam je, rećiću vam da sam dosta dugo volontirala za vas a svoju platu zarađujem od 9 do 17 i 30h po bugarskom vremenu cele radne nedelje osim vikenda kada ne radim. Nadam se da sam jasno objasnila svoju ulogu u IO. Ako imate dodatnih pitanja možete pitati ne bih imala ništa protiv da odgovorim.

Ugodan dan vam želim!  *rose*
Pozdrav Martina, drago mi je da smo se upoznali  *rose* !
neke stvari si mi razjasnila ,a neke i nisi. znam da si aktivna na int. forumu i da vodis novoosnovani srpski. medjutim osim sto si srpski, ti si i hrvatski CM , posto si tako registrirana na hr. forumu. ako si citala ispocetka onda vidis problematiku. a ona je u tome da osim tigera nitko ne brine o hr. forumu. jer svi oni koji bi trebali (imaju funkciju) su neaktivni. sto se tice volontiranja, i ja volontiram vec 3 godine ( ne racunajuci onih par dijamanata za odgovore na pitanja) u kojima sam obucio preko stotinu igraca, od kojih su neki postali vrhunski , pa cak i bolji od mene.
zelim ti uspijeh u daljnem radu i nadam se da ti se kao djelatniku u uredu mogu ubuduce direktno obratiti ako cu imati kakvih poteskoca .vezanih za igru!  *rose*
Evidentirano

Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #127 na: Studeni 29, 2012, 01:16:07 »

I meni je drago Horuse što smo se upoznali. Ja nisam igrač Imperije Onlajn pa da volontiram za dijamante. Da je Tiger trebao pomoć oko vašeg foruma obavestio bi me o tome ali do sada nije i očigledno je da je više nego odličan CM kad uspeva da vas drži pod kontrolom te mu stoga moja pomoć nije bila potrebna ovde. Vama sledeće nedelje stiže pojačanje i to direktno iz ofisa pa se nadam da ćete biti prijatno iznenađeni i zadovoljni.

 *rose*

« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2016, 03:12:38 od Martina » Evidentirano


Martina
Community Manager
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #128 na: Studeni 29, 2012, 01:32:10 »

I meni je drago Horuse što smo se upoznali. Ja nisam igrač Imperije Onlajn pa da volontiram za dijamante. Da je Tiger trebao pomoć oko vašeg foruma obavestio bi me o tome ali do sada nije i očigledno je da je više nego odličan CM kad uspeva da vas drži pod kontrolom te mu s toga moja pomoć nije bila potrebna ovde. Vama sledeće nedelje stiže pojačanje i to direktno iz ofisa pa se nadam da ćete biti prijatno iznenađeni i zadovoljni.

 *rose*


da, tiger je odlican CM, uvijek spreman pomoci, ali ocito mu je mana da hoce sve napraviti sam.
ako ce pojacanje biti ovako sarmantno kao ti, bit cemo zadovojlni.  *heart*  u suprotnom ce ga ekipa ovdije sazvakati, ispljunuti i  *black_eye* *black_eye*

Svako dobro u daljnem poslu  Kiss

Evidentirano

Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #129 na: Studeni 29, 2012, 01:39:02 »

Zahvaljujem na komplimentima Horuse! Znam da ste opasan mehanizam tako da želim puno sreće ''pojačanju''! I naravno da mi se možete obratiti kad god vam zatreba pomoć. Biću vam na raspolaganju!  Kiss

 *rose* *rose* *rose*
Evidentirano


Martina
Community Manager
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #130 na: Studeni 29, 2012, 02:14:38 »

 Smiley Horuse kućo stara..  Grin     
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2012, 02:18:19 od _DevilFrog » Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #131 na: Studeni 29, 2012, 02:29:11 »

kako svi znate biti fini i pristojni  *bravo* *bravo*
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #132 na: Studeni 29, 2012, 02:59:01 »

Smiley Horuse kućo stara..  Grin     

 Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #133 na: Studeni 29, 2012, 03:30:57 »

eto ti hors, a ti misliš da ja samo kenjam gluposti po forumu... Wink


vidi, mogu pisat... jeeeeeeeeeeeeeeee *dance* *dance* *dance* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Martina
Trusted Member
*

Karma: +16/-4
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #134 na: Studeni 29, 2012, 03:49:14 »

Mrki ne bi ti bilo loše da ne koristiš pogrdne reči. Budi fin ko što si lep.  Kiss
Evidentirano


Martina
Community Manager
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!