Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:47:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rasprava oko Svjetskog, moderatora...  (Posjeta: 9666 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
driver62
Gost
« Odgovor #90 na: Studeni 27, 2012, 11:34:59 »

kako je posao moderatora jako odgovoran i zahtijeva maximalnu snagu Grin ja ču postaviti javno svoje uvijete

1. hoču duplo veču nagradu tj. dijamanata od goronja
2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica
3. da mi ime kao moderatoru bude proxy

ako se tiger složi sa mojim uvjetima ja sam vaša BUDUĆNOST  Cool
ako ne bit ču neizmjerno  Cry Cry
baš si prebrla ekipu nine Sad kao igrači ok kao članovi foruma 0
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #91 na: Studeni 27, 2012, 11:36:47 »

baš si prebrla ekipu nine Sad kao igrači ok kao članovi foruma 0
i ti si meni drag driveru Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #92 na: Studeni 27, 2012, 11:39:11 »

i ti si meni drag driveru Grin Grin Grin
ja tu navratim poslje sulejmana Grin nine je za mene carica i majka imperie mnogi od vas ju znate ali vam je velićina do njenoga koljena
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #93 na: Studeni 27, 2012, 11:42:20 »

ja tu navratim poslje sulejmana Grin nine je za mene carica i majka imperie mnogi od vas ju znate ali vam je velićina do njenoga koljena
hvala ti,poljubi mi princeze a ekipa je dobra,sa razlogom odabrana
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #94 na: Studeni 27, 2012, 11:42:45 »

ja tu navratim poslje sulejmana Grin nine je za mene carica i majka imperie mnogi od vas ju znate ali vam je velićina do njenoga koljena
jasminu znam i cijenim,a na tvoje komentare o "nama" cu se samo  Grin Grin Grin.stas komentirat nekoga ko sto si ti Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #95 na: Studeni 27, 2012, 11:44:55 »

jasminu znam i cijenim,a na tvoje komentare o "nama" cu se samo  Grin Grin Grin.stas komentirat nekoga ko sto si ti Grin Grin Grin
odem leć neću s tobom dagubiti ti si mala krpa na ovome forumu ludimire ups sam nešto krivo napisao
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #96 na: Studeni 27, 2012, 11:45:45 »

ja mogu tih 5 komentirati ma cudo od igraca znaju da je ovo vojna strategija nema tu zasadi vamo zasadi tamo  *guns* Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #97 na: Studeni 27, 2012, 11:55:38 »

..seffee..da te citiram maloo.. Možda sam previše liberalan. Ali što mogu, tu si ne mogu pomoći. ..pa bemu misa sto tako nisi bio liberalan kad si mene bannoooo..Grin Grin Grin Grin..pa nije za ban ona horsova uspavanka..mucko jedno..pi pi...Grin Grin Grin Grin.. Embarrassed Embarrassed
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #98 na: Studeni 28, 2012, 01:12:29 »

Poznat mi je ovaj novi "deckic" neko stavi post,pa 3 zaredom njegova,pa opet neciji post pa 4 njegova:) oprosti ali mi je presmjesno to:)laku noc
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #99 na: Studeni 28, 2012, 10:26:37 »

Jasmina jasmina ja imam jednu dozu drskosti i taktike a bome i iskustvo u smirivanju raje čak na mjestima di se vrijeđa imenom i prezimom, pošten zgodan po potrebi nezgodan. Trenutno sam u kampanji za lokalne izbore ali ako treba ambicije mi nenedostaje spreman sam i na kampanju ovdje Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #100 na: Studeni 28, 2012, 12:17:13 »

Jasmina jasmina ja imam jednu dozu drskosti i taktike a bome i iskustvo u smirivanju raje čak na mjestima di se vrijeđa imenom i prezimom, pošten zgodan po potrebi nezgodan. Trenutno sam u kampanji za lokalne izbore ali ako treba ambicije mi nenedostaje spreman sam i na kampanju ovdje Grin

ti unaprijed ne prolaziš,moraš izbaciti iz predizborne kampanje riječ.....pošten....onda tek možda imaš šanse,ja sam sve suprotno od tebe,moj slogan je....nered,nerad i nedisciplina.....aha,probaj sada nadmašiti ovo Smiley
Evidentirano
panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #101 na: Studeni 28, 2012, 02:46:47 »

ja glasam za jasminu bilo bi lijepo imat moderatoricu malo za promjenu  Wink
Evidentirano

.....
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #102 na: Studeni 28, 2012, 06:20:41 »

zanimljivo je kako uvijek netko izvrne temu i odvede je u  p.m. od njezine srzi. nije ovdije bitno tko ce bit novi GM. o tome se i tako ne odlucuje izborima. ves je bitno trenutno stanje stvari na forumu. ockivao sam da ce tiger reci rijec dvije o tome. znaci IMAMO 5 GM koji uoce ne rade, ili da prosirimo. imamo i 2 CM od kojih samo jedan radi. Tko je martina  Huh? od kada je CM    Huh?  ako obnasa tako visoku funkciju , zasto je nema po 10 dana na forumu i napisala je 2 posta od kad je CM  Huh? nebih nista rekao da ne postoje ljudi i da trebamo postaviti nekoga. ali ljudi postoje , a nema ih i ne rade. i onda dodje posten covijek na forum i razni bukavci i zutanjci pocnu sipati uvrede i nitko ih  ne kaznjava zbog tog. kad ostali vide kako zutanjak pise i nitko ga ne sankcionira, onda si i ostatak ekipe da maha i forum pocne liciti na lokalnu birtiju u kojoj je sve dozvoljeno,
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #103 na: Studeni 28, 2012, 06:46:36 »

horus,pitanje za tebe,dali se ti ikada smiješ,dali znaš što je šala? evo jedna samo za tebe,znam da ovo nije tema ali nemogu odoliti
http://www.youtube.com/watch?v=QNOWuKWAx-k
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #104 na: Studeni 28, 2012, 06:49:43 »

nemamo dva CM-a horuse, samo tigera, martina je za susjede CM (srbe) i nema veze s nama, osim kad je tiger na pecanju...
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!