Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 08:14:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rasprava oko Svjetskog, moderatora...  (Posjeta: 9738 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #75 na: Studeni 27, 2012, 07:13:31 »

e horus,horus,da je više proxy na ovom forumu lakše bi se trpile riječi koje ovdje prosipate,hvala za ružu u predhodnom postu,ponadala sam se da češ i ti konačno početi pisati normalno ali izgleda da nemožeš,ne zovi ljude SMEĆEM pogotovo ako ih ne poznaješ
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #76 na: Studeni 27, 2012, 07:23:26 »

e horus,horus,da je više proxy na ovom forumu lakše bi se trpile riječi koje ovdje prosipate,hvala za ružu u predhodnom postu,ponadala sam se da češ i ti konačno početi pisati normalno ali izgleda da nemožeš,ne zovi ljude SMEĆEM pogotovo ako ih ne poznaješ
draga moja jasmina, tog lika sam jako dobro upoznao, upoznao sam ga u dusu. ne bih izgovorio prave atribute o njemu, pa mu tepam tako. nema se obraza tu pojaviti, jer mi se mora ispricati, a jos nije to osvijestio u svojoj glavi. a plus toga, goronja ga je opalio po egu pa ga i to boli.  Smiley  Grin
i pusti proxya, on je povijest. trebamo se okrenuti buducnosti, ako je ovdije uopce ima
« Zadnja izmjena: Studeni 27, 2012, 07:26:36 od Horus » Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #77 na: Studeni 27, 2012, 07:27:23 »

goronja kad zavrsi ona anketa ako ima obraza otic ce s foruma i sam Wink
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #78 na: Studeni 27, 2012, 07:27:58 »

draga moja jasmina, tog lika sam jako dobro upoznao, upoznao sam ga u dusu. ne bih izgovorio prave atribute o njemu, pa mu tepam tako. nema se obraza tu pojaviti, jer mi se mora ispricati, a jos nije to osvijestio u svojoj glavi. a plus toga, goronja ga je opalio po egu pa ga i to boli.  Smiley  Grin
i pusti proxya, on je povijest. trebamo se okrenuti buducnosti, ako je ovdije uopce ima
JA SAM BUDUĆNOST
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #79 na: Studeni 27, 2012, 07:52:51 »

najbolje da tebe horuse stave,pa da svi normalni ljudi napuste forum Grin Grin Grin
Grin Grin Grin oprosti jasmina ovom se moram nasmijati  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #80 na: Studeni 27, 2012, 09:14:01 »

najbolje da tebe horuse stave,pa da svi normalni ljudi napuste forum Grin Grin Grin
imas pravo, cisti logicki zakljucak Grin Grin
salu na stranu, nisam ono pisao da bih pokrenuo izbornu kampanju, vec da bih ukazao stanje na forumu, tj, da imamo 5 GM na papiru, od kojih ni jedan ne radi, cak ni ne dolazi na forum.znaci ti ljudi se ovdije trebaju nacrtati ili ako vise nisu u ovom svijetu, izbrisati ih i zamjeniti novima. naravno  da buduci GM trebaju  biti aktivani igraci i igraci koji dobro poznaju igru,kako bi mogli pomoci drugim , novijim clanovima foruma.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #81 na: Studeni 27, 2012, 09:29:24 »

imas pravo, cisti logicki zakljucak Grin Grin
salu na stranu, nisam ono pisao da bih pokrenuo izbornu kampanju, vec da bih ukazao stanje na forumu, tj, da imamo 5 GM na papiru, od kojih ni jedan ne radi, cak ni ne dolazi na forum.znaci ti ljudi se ovdije trebaju nacrtati ili ako vise nisu u ovom svijetu, izbrisati ih i zamjeniti novima. naravno  da buduci GM trebaju  biti aktivani igraci i igraci koji dobro poznaju igru,kako bi mogli pomoci drugim , novijim clanovima foruma.
Misliš igrači ili forumaši? jer ima aktivnih forumaša, al nikako igrača,znaš?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #82 na: Studeni 27, 2012, 09:58:47 »

Misliš igrači ili forumaši? jer ima aktivnih forumaša, al nikako igrača,znaš?
mislim onako kako sam napisao:aktivni igraci. jer kakvu korist ce imati drugi clanovi foruma ako GM postane aktivni forumas kojem je domet staviti 3 smajlija u post  Smiley
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #83 na: Studeni 27, 2012, 10:28:11 »

znači netko kao ja,koikoi žao mi je ali ja sam BUDUĆNOST  Tongue
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #84 na: Studeni 27, 2012, 10:33:10 »

znači netko kao ja,koikoi žao mi je ali ja sam BUDUĆNOST  Tongue
tako je zenska ruka je najčvršća ruka  :hooray:
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #85 na: Studeni 27, 2012, 10:33:36 »

da jasmina je idealna za to,pravedna,stroga,ima znanje i sigurno ce svakom pomoc. *bravo*
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #86 na: Studeni 27, 2012, 10:44:06 »

da jasmina je idealna za to,pravedna,stroga,ima znanje i sigurno ce svakom pomoc. *bravo*
naravno a ne ovi likovi poput horusa i kompanije misle da znaju a u stvari kad bolje stvari sagledas ti nista neznaju  Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #87 na: Studeni 27, 2012, 11:23:44 »

kako je posao moderatora jako odgovoran i zahtijeva maximalnu snagu Grin ja ču postaviti javno svoje uvijete

1. hoču duplo veču nagradu tj. dijamanata od goronja
2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica
3. da mi ime kao moderatoru bude proxy

ako se tiger složi sa mojim uvjetima ja sam vaša BUDUĆNOST  Cool
ako ne bit ču neizmjerno  Cry Cry
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #88 na: Studeni 27, 2012, 11:27:43 »

kako je posao moderatora jako odgovoran i zahtijeva maximalnu snagu Grin ja ču postaviti javno svoje uvijete

1. hoču duplo veču nagradu tj. dijamanata od goronja
2. želim da mi asistenti budu.....mrki88,buuuu,dacmih,igorzg i ajkulica
3. da mi ime kao moderatoru bude proxy

ako se tiger složi sa mojim uvjetima ja sam vaša BUDUĆNOST  Cool
ako ne bit ču neizmjerno  Cry Cry
ja bi ih nazvao sefica i 5 velicanstvenih  Grin Grin
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #89 na: Studeni 27, 2012, 11:30:04 »

pa da kad se izabere premijer ili premijerka u demokratskoj drzavi onda on sam ili ona bira svoje ministre  ;D ;D ;D Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!