Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:20:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rasprava oko Svjetskog, moderatora...  (Posjeta: 9731 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« na: Studeni 26, 2012, 09:57:23 »

Nadao sam se da će se sve to smiriti kao i sve do sada. Jer su sve takve situacije trajale dan - dva i to je bilo to. Ali ovo ponašanje prelazi sve granice normalnog ponašanja. Neću uopće zauzimati stranu. Obje strane su krive. Ili svih 10 strana koej su zauzeli ljudi u tim temama. Većina, osim onih koji su stvarno pretjerali, nisu dobili kaznu. Možda sam previše liberalan. Ali što mogu, tu si ne mogu pomoći.
S Goronjom sam riješio stvari putem poruka, nisam s nikim rješavao te stvari putem foruma(ili jako rijetko), pa neću niti sad.
Ostale bi zamolio da primire strasti, jer ovo nema smisla. Prepucavanje - sasvim ok, ali ovo je prešlo tu granicu odavno. Zato vas molim da prekinete. Svaki daljnji nastavak određenih tema će rezultirati 2 dana no post banom, 7 dana, 14 dana, trajno. Ako želite nastaviti, nađite neki drugi forum.
Ostaviti ću temu u kojoj raspravljate o blitzu u prvom mjesecu otvorenom dok ne dođe koja nova uvreda počevši od sad.... 26.11.2012  20:49.

Samo o jednoj stvari moram napisati nešto. Igra se Svjetsko - da se utrkuju puževi uzgojeni u Hrvatskoj, ja bi bio ponosan da nešto postignu. Ne da je IO nešto bitno - IO je igra - dobra ili loša, ali je igra i svatko za sebe odlučuje kakva je. Ali ako je netko odlučio uložiti 1,5 mjeseca(kvalifikacije i svjetsko) u nešto da bi predstavljao naciju i bili su u prvih 15 i ostvarili su to pravo, ako nemaš ništa dobro reći, onda rađe nemoj reći ništa. Ako ste bili toliko dobri, što to niste pokazali? Dečki i cure su odigrali svjetsko, svaka im čast i to je to.

Ako netko ima nešto konstruktivno dodati, izvolite. Ako se mislite vrijeđati, molim vas da to zadržite za sebe.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 26, 2012, 10:13:26 »

zauzeo si ti ocigledno stranu davno,goronja mi je 5 anketa izbrisa prijavio sam ti to a ti nisi niti odgovorit tija.sta vlada diktatura na forumu pa nesmim pitat ljude sta misle o njemu.zasto se boji uopce tog pitanja
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Studeni 26, 2012, 10:13:50 »

i jos moju je privatnu poruku na skype pokazivao,a kaze da nesmi se privatne poruke pokazivat ako se obe strane ne dogovore,igoru je stavio fb profil na forum i reka mu znamo ko si ti.to je njemu dozvoljeno on nedobije ban poslje toga,a moje ankete nisu dozvoljene,ZASTO
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 26, 2012, 10:15:26 »

Dobio si svoju anketu od mene. Nju ne može nitko obrisati. Kao što sam napisao, Goronja je upozoren u privatnoj poruci, ostali ste upozoreni u javnoj.
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 26, 2012, 10:17:39 »

citao sam tu danas dosta malo vam je moderator nervozan ,agresivan ,neznam cudan je ,vidio sam da se prijetio clanovima foruma ,manipulira tj pokusava manipulaciju svoju nametnuti
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 26, 2012, 10:19:49 »

citao sam tu danas dosta malo vam je moderator nervozan ,agresivan ,neznam cudan je ,vidio sam da se prijetio clanovima foruma ,manipulira tj pokusava manipulaciju svoju nametnuti
Hahaha - ali moram pohvaliti ovaj tvoj post, dopada mi se pristup, što je za pohvaliti kod takvog novog člana ovog foruma. Grin
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #6 na: Studeni 26, 2012, 10:21:16 »

citao sam tu danas dosta malo vam je moderator nervozan ,agresivan ,neznam cudan je ,vidio sam da se prijetio clanovima foruma ,manipulira tj pokusava manipulaciju svoju nametnuti
ja trazim  odgovor na ovo pitanje sto se dogadja ,prijeti se javno objavljuje imena i prezimena clanova foruma to je uredu
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #7 na: Studeni 26, 2012, 10:21:51 »

Hahaha - ali moram pohvaliti ovaj tvoj post, dopada mi se pristup, što je za pohvaliti kod takvog novog člana ovog foruma. Grin
a ti se sprdas samnom
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Studeni 26, 2012, 10:25:16 »

Dobio si svoju anketu od mene. Nju ne može nitko obrisati. Kao što sam napisao, Goronja je upozoren u privatnoj poruci, ostali ste upozoreni u javnoj.
malo previse brojeva ali s obzirom da mi je 5 anketa izbrisano mislim da mogu bit sretan sta mi je uopce dopustena anketa.puno hvala jako ste ljubazni
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #9 na: Studeni 26, 2012, 10:27:31 »

a ti se sprdas samnom
covjeku je narusio privatnost tako se ponasa moderator ovog foruma i dobio je upozorenje samo osobnom porukom strasna kazna
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 26, 2012, 10:29:13 »

Moderator je opomenut i svaki njegov sljedeći post će biti sankcioniran micanjem funkcije, ali funkcija mu ostaje.
Ja se ne sprdam, ispričavam se ako si to tako doživio. Znam zašto sam to napisao a i ti znaš zašto sam to napisao. Smiley Neću dalje pojašnjavati.
Objava podataka na forumu - nije u redu. Ali ti podaci su i tako postali javni objavom na Facebooku. I nije problem uopće doći do nečijih podataka.
Ako postaš link na objavu ili mi ga pošalješ u privatnoj, obrisati ću tvoje podatke koji su objavljeni na forumu.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 26, 2012, 10:31:30 »

malo previse brojeva ali s obzirom da mi je 5 anketa izbrisano mislim da mogu bit sretan sta mi je uopce dopustena anketa.puno hvala jako ste ljubazni
Za svaku obrisanu anketu 1 broj. Smiley Sva sreća da je samo 5 obrisanih, dobro da nije bilo 10.  Cheesy
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #12 na: Studeni 26, 2012, 10:32:07 »

Moderator je opomenut i svaki njegov sljedeći post će biti sankcioniran micanjem funkcije, ali funkcija mu ostaje.
Ja se ne sprdam, ispričavam se ako si to tako doživio. Znam zašto sam to napisao a i ti znaš zašto sam to napisao. Smiley Neću dalje pojašnjavati.
Objava podataka na forumu - nije u redu. Ali ti podaci su i tako postali javni objavom na Facebooku. I nije problem uopće doći do nečijih podataka.
Ako postaš link na objavu ili mi ga pošalješ u privatnoj, obrisati ću tvoje podatke koji su objavljeni na forumu.
neznam ja o cemu ti pricas citao sam danas da je neki dan goronja dobio opomenu ti si to objavio nemoj da to trazim po forumu sada ,koliko moderator mora dobiti opomena da ga se skine sa funkcije
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #13 na: Studeni 26, 2012, 10:32:57 »

danas je opet dobio opomenu dokle tako
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #14 na: Studeni 26, 2012, 10:33:17 »

Za svaku obrisanu anketu 1 broj. Smiley Sva sreća da je samo 5 obrisanih, dobro da nije bilo 10.  Cheesy
pa do tebe je bilo moga si nakon prve stavit anketu,ne cekat 5 dana Smiley
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!