Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:10:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo se vise ne moze igrati  (Posjeta: 14079 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #15 na: Prosinac 03, 2012, 10:11:22 »

a ja vec mislija ti se uozbiljija:D
vidis da jesam  Grin Grin Grin promjenio sam imidj sad imam crvenu kosu  Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #16 na: Prosinac 03, 2012, 10:41:02 »

 Grin
Evidentirano

HANTIKA
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 03, 2012, 10:53:45 »

moze se igrati da ali kad nekom stuces vojsku u 22 sata po serveru da ne moze poslati ni prijateljski porob das si truda i udaras po njemu 2 sata da bi na kraju bio prisiljen u 24 sata po serveru paliti odmor jer off-a nemas a on iz skrinja u hramu izvuce duplo vise vojske nego sto je imao koji je smisao onda takve igre otvarati skrinje za koje nemas dijamante a on je u izlivu bjesa i ocaja kupio iste

sad ce te stuc da ces odustat od igre heheeheheh Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Prosinac 03, 2012, 10:56:09 »

sad ce te stuc da ces odustat od igre heheeheheh Grin Grin
samo ga gazi,i onog jednog vojnika mu zgazite  Grin Grin Grin
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 04, 2012, 05:00:01 »

oce me zgaziti samo ako mi nestane struje ili mi iskljuce internet inace nema sanse da moju vojsku neko uhvati a vi cete i dalje biti za nabijanje vojnih bodova i farmanje u isto vrijeme jednostavno cu bjezati po mapi i loviti mu off  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #20 na: Prosinac 04, 2012, 05:33:32 »

a jedino di sam te vidio da si igra je cro/srb 5 i ima si 50 vojnih bodova  Grin Grin Grin
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 04, 2012, 05:45:15 »

pa kako da dobijem vojne bodove kad takav svjet ima igrace tipa kao ti i brzo zaostanete da vas ni na mapi ne mogu naci a kamoli da mi budete u x2
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #22 na: Prosinac 04, 2012, 05:48:39 »

puno zujis,a kad si treba med davat nije te nigdi bilo.svjetsko prvenstvo 2012 di si bio koji si bio,kolko si doprinio savetu.samo blebetanje.aj navedi di si ti dosad igra i daj reci ko si bio u cro2 posto si tamo dosa po osvetu.daj nesto o sebi,a ne tu se hvalis nebi da si napoleon a istine se bojis Tongue Tongue
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #23 na: Prosinac 04, 2012, 05:49:50 »

jedino ako nisi ti slucajno onaj skeletor bio,onda se netrebas javljat sve si pokaza  Grin Grin Grin
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 04, 2012, 05:57:09 »

pitaj ko sam ja i kako sam poceo da igram cro2 svjet 3 eru i koji sam bio u poretku prije nego sam upalio odmor niko nije mogao disati od nas 8 u savezu a koliko se sjecam da  ti igras cro 2 sa bubimirom a mrki88 ti moze reci vise pitaj njega jer on je nekada prznica ali isto tako i dobar covjek i dobar igrac potrazi njega koji savjet o ovoj igri jer te puno moze nauciti o IO
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #25 na: Prosinac 04, 2012, 07:21:10 »

buuu bez vrijeđanja molim te
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #26 na: Prosinac 04, 2012, 07:27:13 »

nevrijedam nikoga samo cinjenice iznosim,iza svake rijeci stojim
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #27 na: Prosinac 04, 2012, 08:08:32 »

pitaj ko sam ja i kako sam poceo da igram cro2 svjet 3 eru i koji sam bio u poretku prije nego sam upalio odmor niko nije mogao disati od nas 8 u savezu a koliko se sjecam da  ti igras cro 2 sa bubimirom a mrki88 ti moze reci vise pitaj njega jer on je nekada prznica ali isto tako i dobar covjek i dobar igrac potrazi njega koji savjet o ovoj igri jer te puno moze nauciti o IO
naravno da nitko nije mogao disati pitam se zasto  Grin Grin Grin amater ,ljudi odahnuli kad si upalio odmor prestalo mirisati  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
zato i je ova tema ovo se vise ne moze igrati  :head_hurts_kr: :head_hurts_kr:
« Zadnja izmjena: Prosinac 04, 2012, 08:11:50 od igorzg » Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #28 na: Prosinac 04, 2012, 08:33:49 »

Kako god tko igrao posljednjih godina, amater je potpuno u pravu da ova igra više nije igriva bar kaj se tiče financija. Možeš se za Lips Sealed avat bez dijamanata al onda i vremena treba kojeg stariji igrači imaju sve manje. Prestalo je bit zanimljivo se natjecat za tog vražjeg gospodara svijeta jer upravo bez dijamanata je nemoguće osvojit eru u v5 gdje je aktivna mapa od minimalno 1000 igrača. Da možeš se samo za Lips Sealed avat sa vojskom okolo nakupljat polagano vojne i ništa više jer vidno zaostaješ za potrošačima iz dana u dan kolko god se trudio farmat i kresat aktivne.
I onda dođe to svjetsko prvenstvo gdje su naši predstavnici (tko god bili) pokušali valjda nešto, ne znam. Al se jasno vidjelo na kraju kolko su dijamanti odigrali ulogu na završnici.
Pisal sam o tim dijamantima pred koji mjesec i onda su se pojedini sprdali a pogotovo goronja koji mi je sam trubio ako nemaš ne igraj i da nije ovo karitas (to me jako uvrijedilo onda) i sad se desilo to da je taj goronja na vlastitoj koži osjetio kako to izgleda dok se nema đingi đingi.
Kakvu korist ste na kraju imali od tog svjetskog? Nakon što ste potrošili nekaj love,vremena,živaca i na forumu bili na stalnom piku? Kakvu korist? Da ste bili i trći,drugi,prvi? Koja je svrha? Možda ona slikica uz profil? Nabijem tu slikicu... bip... . Pošto gospoda (skunki ove igre) dobro zarađuju na brdo napravljenih svjetova mogli su bar to vražje svjetsko napravit da bude novčana nagrada. Ulaz je mogao biti 200-300kn ma da je i 500 opet bi bilo se našlo, Napravit faking svijet bez škrinja 10h proizvodnje, cehova jednostavno bez dijamanata. Dakle čisto mlataranje i taktika e onda bi to bilo svjetsko A OVAKO JE GOLI ...
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
buuu
Gost
« Odgovor #29 na: Prosinac 04, 2012, 08:38:56 »

sta ce ti goronja drugo rec kad on kao moderator dobiva misecno 1000 dija,pa onda ako odgovara na pitanja jos dija dobije,pa onda posto i prevodi tekstove jos dija dobiva.goronja ti malo dija kupuje iako njemu nemoze pomoc da mu tiger da 100000 dija misecno,jer nije sve u lovi Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!