Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:56:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76388 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #1470 na: Siječanj 22, 2013, 08:56:43 »

ja se mirim radi horusa samo treba nam on ima najveci nivo arhikteture ipak   Grin Grin Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1471 na: Siječanj 22, 2013, 08:59:13 »

sad ces mene po forumu  Smiley ati bude ti dosadno a bubi  Kiss ;D *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Grin Grin Grin moram malo
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #1472 na: Siječanj 22, 2013, 09:03:42 »

Grin Grin Grin moram malo
a znam mozes i na tribunu ali ne ti si krkan moras Grin i tamo i tu Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1473 na: Siječanj 22, 2013, 09:14:51 »

a znam mozes i na tribunu ali ne ti si krkan moras Grin i tamo i tu Grin
nemogu si pomoc mandjo  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #1474 na: Siječanj 22, 2013, 09:21:44 »

vidim sova je poceo ovu temu citati ozbiljno i aktivno  idemo malo njega zezati bubi Grin
Evidentirano
sova777
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #1475 na: Siječanj 22, 2013, 09:26:02 »

ko je taj sova  Huh?  Huh?  Huh?  Huh?  Huh?  Huh?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1476 na: Siječanj 22, 2013, 09:38:02 »

ko je taj sova  Huh?  Huh?  Huh?  Huh?  Huh?  Huh?
neznam neka ptica znam da je  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1477 na: Siječanj 22, 2013, 09:38:33 »

bubi ima u dalmaciji sova Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
sova777
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #1478 na: Siječanj 22, 2013, 09:41:01 »

jel to ona sto nocu lovi  :hmmm: :hmmm:
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1479 na: Siječanj 22, 2013, 09:44:49 »

jel to ona sto nocu lovi  :hmmm: :hmmm:
Šumske sove obitavaju na području srednje Europe u bjelogoričnim i miješanim šumama. Susrećemo ju i u parkovima, vrtovima, starim grobljima te u blizini čovjekovih prebivališta. Nemaju "uški".
 
Hrana i lov [uredi]
 
Sove uglavnom love noću, pažljivo vrebaju svoj plijen a kada ga ugledaju gotovo nečujno se spuste i napadnu. Sovino perje je vrlo mekano, a posebno je prilagođeno perje na krilima koje na prednjem kraju imaju nazubljen rub. Sve to zajedno pomaže da sovin let bude potpuno nečujan te ju učini vještim lovcem. Ona čuje tako dobro da plijenov položaj može odrediti sluhom, tako da može loviti i u popunom mraku. Prehrana joj je raznolika, lovi male sisavce, ptice, vodozemce i kukce.
 
Razmnožavanje [uredi]
 
Pare se u proljeće, i parovi ostaju zajedno cijeli život. Udvaranje započinje u veljači i iskazuje se glasnim lupanjem kljunom i tihim lepetanjem krilima. Prikladna mjesta za gniježđene ženka bira u dupljama starih stabla ili praznim gnijezdima drugih grabljivica. Ženka snese 2-5 jaja te sama sjedi na njima dok joj mužjak samo donosi hranu. Mali ptići nakon izleganja u gnijezdu ostaju pet tjedana i tek onda počinju polijetati. Kada postanu samostalni majka ih tjera iz gnijezda tako da moraju potražiti svoje vlastito područje.
GrinGrin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1480 na: Siječanj 22, 2013, 10:03:12 »

Šumske sove obitavaju na području srednje Europe u bjelogoričnim i miješanim šumama. Susrećemo ju i u parkovima, vrtovima, starim grobljima te u blizini čovjekovih prebivališta. Nemaju "uški".
 
Hrana i lov [uredi]
 
Sove uglavnom love noću, pažljivo vrebaju svoj plijen a kada ga ugledaju gotovo nečujno se spuste i napadnu. Sovino perje je vrlo mekano, a posebno je prilagođeno perje na krilima koje na prednjem kraju imaju nazubljen rub. Sve to zajedno pomaže da sovin let bude potpuno nečujan te ju učini vještim lovcem. Ona čuje tako dobro da plijenov položaj može odrediti sluhom, tako da može loviti i u popunom mraku. Prehrana joj je raznolika, lovi male sisavce, ptice, vodozemce i kukce.
 
Razmnožavanje [uredi]
 
Pare se u proljeće, i parovi ostaju zajedno cijeli život. Udvaranje započinje u veljači i iskazuje se glasnim lupanjem kljunom i tihim lepetanjem krilima. Prikladna mjesta za gniježđene ženka bira u dupljama starih stabla ili praznim gnijezdima drugih grabljivica. Ženka snese 2-5 jaja te sama sjedi na njima dok joj mužjak samo donosi hranu. Mali ptići nakon izleganja u gnijezdu ostaju pet tjedana i tek onda počinju polijetati. Kada postanu samostalni majka ih tjera iz gnijezda tako da moraju potražiti svoje vlastito područje.
GrinGrin
ja sam ih viđa samo ko preparirane na necijim zidovima,znaci na Lips Sealed u i sove kad tad  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
sova777
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #1481 na: Siječanj 22, 2013, 10:05:31 »

ko bi reko da znate bit sasavi  :rant: :rant: :rant: :rant:
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1482 na: Siječanj 22, 2013, 10:48:02 »

znate onu HRVATI svih zemalja ujedinite se  Grin Grin Grin Wink ili onu da mi je 100 000 tisuca hrvata osvojio bi svijet  ;D ;D ;D
                                                                                                                                                               Napoleon Bonaparta
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2013, 10:49:48 od igorzg » Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1483 na: Siječanj 22, 2013, 10:52:58 »

znate onu HRVATI svih zemalja ujedinite se  Grin Grin Grin Wink ili onu da mi je 100 000 tisuca hrvata osvojio bi svijet  ;D ;D ;D
                                                                                                                                                               Napoleon Bonaparta
fafana za premijera  *drunk*
Evidentirano
sova777
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #1484 na: Siječanj 22, 2013, 11:08:06 »

znate onu HRVATI svih zemalja ujedinite se  Grin Grin Grin Wink ili onu da mi je 100 000 tisuca hrvata osvojio bi svijet  ;D ;D ;D
                                                                                                                                                               Napoleon Bonaparta

e al nema napoleona da nas vodi  Angry  Angry  Angry  Angry
Evidentirano
 Str: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!