Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 04:44:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76342 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #1365 na: Siječanj 20, 2013, 11:11:45 »

napeto u ratu http://prntscr.com/pu92l   *black_eye*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1366 na: Siječanj 21, 2013, 12:06:22 »

a sta se ti javljas i ta ostala potrcka od mikca,sta glumite gadi mi vas se vise gledat tu po forumu.da vam nije tog racuna mikac nebi se znalo za tebe,baru,horusa i takve likove koji samo pamet prodaju.dobro vam je igor reka on je igrac bori se a vi ste svi dupelizci sakrij se iza mikca i sta bude.bas nemam zivaca za ovo ali bi vam s gustom macom stuka glavu i bacia vas svinjama za marendu ako im se nebi gadili kolko ste odvratni
iz koje si ti rupe ispuzao. Huh? gdje si ti igrao imperiu  Huh? nisi cuo za horusa  Huh? Shocked Huh?  pa bogati  sjedis li ti na dupetu ili na ocima i usima  :head_hurts_kr: :head_hurts_kr: nisi cuo za horusa..... nooobcino jedna Grin

ne brini se za ban, neces ga dobiti. zna tiger da si ti klaun, tj dvorska luda saveza. i kao takav smijes reci i stvari za koje drugima leti glava.  ;D ;D

ali reci da nisi cuo za horusa, pa to je i za jednog klauna previse  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1367 na: Siječanj 21, 2013, 12:12:25 »

iz koje si ti rupe ispuzao. Huh? gdje si ti igrao imperiu  Huh? nisi cuo za horusa  Huh? Shocked Huh?  pa bogati  sjedis li ti na dupetu ili na ocima i usima  :head_hurts_kr: :head_hurts_kr: nisi cuo za horusa..... nooobcino jedna Grin

ne brini se za ban, neces ga dobiti. zna tiger da si ti klaun, tj dvorska luda saveza. i kao takav smijes reci i stvari za koje drugima leti glava.  ;D ;D

ali reci da nisi cuo za horusa, pa to je i za jednog klauna previse  Grin Grin Grin Grin
ispricavam se horuse,ti si veliki igrac ipak da nema tebe ko bi im arhitekturu diza.sve za uspijeh saveza croteam Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #1368 na: Siječanj 21, 2013, 02:10:52 »

savez_u_  razvaljuje cro team http://prntscr.com/pwil1 Wink
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1369 na: Siječanj 21, 2013, 02:21:12 »

babo jedna  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
njamnjam
Private
*

Karma: +37/-7
Offline Offline

Postova: 34



Profil Email
« Odgovor #1370 na: Siječanj 21, 2013, 02:24:17 »

babo jedna  Grin Grin Grin

nije mogao odolit  Cheesy

mandji kralj   Lips Sealed
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1371 na: Siječanj 21, 2013, 02:25:48 »

da krkan jedan  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #1372 na: Siječanj 21, 2013, 02:38:26 »

sto ja mogu neka javnost zna stanje iz rata Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1373 na: Siječanj 21, 2013, 03:22:48 »

savez_u_  razvaljuje cro team http://prntscr.com/pwil1 Wink
Lips Sealed ena razlika, ajde ijedan od vas dođite pa me razvalite, papci se boje jer nemaju vojsku za to, a kad ih napadam,bježe ko zečevi, a tu mi se jedan bubimir javlaj,veliki igrač na odmoru. Svi veliki igrači do jednog, pfff nije vrijedno spomena.

aahhh, mrak reza,velikaaaaaaaa, pogle si prošli rat što je reza.
Grin:D

veze sa vezom nemate a za vas je Imperia nauka. Za to treba imati mozka, po tome je CROTEAM jedinstven,mi ga imamo.
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1374 na: Siječanj 21, 2013, 03:26:51 »

Smiley ena razlika, ajde ijedan od vas dođite pa me razvalite, papci se boje jer nemaju vojsku za to, a kad ih napadam,bježe ko zečevi, a tu mi se jedan bubimir javlaj,veliki igrač na odmoru. Svi veliki igrači do jednog, pfff nije vrijedno spomena.

aahhh, mrak reza,velikaaaaaaaa, pogle si prošli rat što je reza.
Grin:D

veze sa vezom nemate a za vas je Imperia nauka. Za to treba imati mozka, po tome je CROTEAM jedinstven,mi ga imamo.
o doktore nauke  Grin Grin Grin goris ko bozicno drvce,a da nepricam sta ti kolonije padaju i vidis mi nismo vojne skupljali na transportnim kolima ko ti nego smo vojsku ulovili je rezelutat je mali ali covika veseli *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1375 na: Siječanj 21, 2013, 03:29:33 »

ima mozgova u croteamu to znam,ali ti definitivno nisi jedan od njih  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1376 na: Siječanj 21, 2013, 05:04:46 »

http://prntscr.com/pwzk4
hoc li veliki ratnik mandjo nakon tolike price kako ga se niko neusudi napast ipak svu vojsku staviti u glavnu ili ce ispasti pap*k i maknuti vojsku saznat cemo za jedno 8min Grin cijelo vrijeme prica niko se neusudi napast evo mandjo prilike da se i na polju dokazes Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1377 na: Siječanj 21, 2013, 05:07:34 »

http://prntscr.com/pwzy5
to je mandjo napisao jucer da ce mu uhvatit dug je dan evo mandjo prilike danas  Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1378 na: Siječanj 21, 2013, 05:16:31 »

http://prntscr.com/px0io
ratnik mandjo35 iz velikog saveza __U__ nakon tolike price da ga se neusudi napasti nitko osim mikca...maknio je svu vojsku i tako je sve ostalo na pricama koje je mandjo pricao....mandjo vrijeme ti je da se vise nepojavljujes na forumu pricas glupo*ti  kako te se niko ne usudi napasti jer ces ih sacekat imao si svoju priliku i nisi uspio ....sve sto napises shvatit cu kao obicne lazi koje si do sada pisao pozz  *WALL* *WALL* *WALL* *WALL*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1379 na: Siječanj 21, 2013, 05:23:10 »

http://prntscr.com/px0io
ratnik mandjo35 iz velikog saveza __U__ nakon tolike price da ga se neusudi napasti nitko osim mikca...maknio je svu vojsku i tako je sve ostalo na pricama koje je mandjo pricao....mandjo vrijeme ti je da se vise nepojavljujes na forumu pricas glupo*ti  kako te se niko ne usudi napasti jer ces ih sacekat imao si svoju priliku i nisi uspio ....sve sto napises shvatit cu kao obicne lazi koje si do sada pisao pozz  *WALL* *WALL* *WALL* *WALL*
pa-pa rat je nas ratnici  Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
 Str: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!