Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:32:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76344 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sova777
Private
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Postova: 13


Profil Email
« Odgovor #1320 na: Siječanj 20, 2013, 01:54:15 »

http://prntscr.com/ps87c
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1321 na: Siječanj 20, 2013, 02:20:10 »

Koliko vidim savezu  croatia001 koji se trenutno nalazi na 20 mjestu u blitzu5,6 jačih saveza im je objavilo rat,za sada su 2 počela i naravno savez croatia001 vodi,a na kraju šestog rata,pisati če da je savez croatia001 pobjedilo svih 6 saveza,samim time če dokazati da su duplo bolji od saveza CROTEAM I SAVEZA _U_  zajedno Cool,al ono što mi nikako ne ide u glavu je razlog stalnog neprijateljstva između balkanskih saveza,kada se mogu ujediniti i osvojiti zlatnu medalju i biti najači  Angry,neka se malo ugledaju na bugare,turke te latino amerikance. *crazy* *crazy*
sto to pises  Huh? s kim se ujediniti Huh? igorzg dovesti u savez  Shocked Shocked moze, ali prvo od bugara ishodi dodatni tribun na kojem ce se ovaj svadjat sam sa sobom. pogledaj , pola saveza mu je otislo na odmor jer vise ne mozeju citat forum od njega  Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1322 na: Siječanj 20, 2013, 03:05:05 »

http://www.youtube.com/watch?v=NYCZ9cWPcjI
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #1323 na: Siječanj 20, 2013, 03:25:29 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
chimeeee druze?Huh???  *suicide*

mandzo Grin Grin Grin ako si Grin Grin ne vjerujem Grin Grin ono je fotoshop Grin Grin zar goronju Huh? Grin Grin

da Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1324 na: Siječanj 20, 2013, 04:03:32 »

bit ce toga jos prijatelju ako tko treba bitke od goronje ode u bitke dana  Grin Grin Grin ljudi se nafatali medalja na njemu  Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1325 na: Siječanj 20, 2013, 04:47:23 »

bit ce toga jos prijatelju ako tko treba bitke od goronje ode u bitke dana  Grin Grin Grin ljudi se nafatali medalja na njemu  Grin Grin
neznam koji ljudi,opet spavaš,

mandjin najbolji napad na nas Grin:D


http://prntscr.com/psppj

Ajmo mandjo ne boj se ,skrivaš se ko crkveni miš u koloniji, naći ćemo je mi,ajmo dečec.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1326 na: Siječanj 20, 2013, 04:48:45 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
chimeeee druze?Huh???  *suicide*

mandzo Grin Grin Grin ako si Grin Grin ne vjerujem Grin Grin ono je fotoshop Grin Grin zar goronju Huh? Grin Grin


pfff, a koji si li mi ti molim te freaky guy, izađeš iz špilje pa se vratiš svojima  Cheesy Cheesy Cheesy vidi se da si samo upućen u situaciju sa Igorove strane, tj njegovih snova Grin
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1327 na: Siječanj 20, 2013, 04:57:16 »

pfff, a koji si li mi ti molim te freaky guy, izađeš iz špilje pa se vratiš svojima  Cheesy Cheesy Cheesy vidi se da si samo upućen u situaciju sa Igorove strane, tj njegovih snova Grin
a sta se ti javljas i ta ostala potrcka od mikca,sta glumite gadi mi vas se vise gledat tu po forumu.da vam nije tog racuna mikac nebi se znalo za tebe,baru,horusa i takve likove koji samo pamet prodaju.dobro vam je igor reka on je igrac bori se a vi ste svi dupelizci sakrij se iza mikca i sta bude.bas nemam zivaca za ovo ali bi vam s gustom macom stuka glavu i bacia vas svinjama za marendu ako im se nebi gadili kolko ste odvratni
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1328 na: Siječanj 20, 2013, 04:59:28 »

valjda nisam opet pretjera tiger da me udaljis na neko vrijeme  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
igorzg
Gost
« Odgovor #1329 na: Siječanj 20, 2013, 05:01:38 »

a sta se ti javljas i ta ostala potrcka od mikca,sta glumite gadi mi vas se vise gledat tu po forumu.da vam nije tog racuna mikac nebi se znalo za tebe,baru,horusa i takve likove koji samo pamet prodaju.dobro vam je igor reka on je igrac bori se a vi ste svi dupelizci sakrij se iza mikca i sta bude.bas nemam zivaca za ovo ali bi vam s gustom macom stuka glavu i bacia vas svinjama za marendu ako im se nebi gadili kolko ste odvratni
a  Lips Sealed  nece to oni shvatiti vidis ubijemo ga sinoc ali on je opet najbolji taj goronja igrac io nema tu kaj ali u gubljenju bitaka  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1330 na: Siječanj 20, 2013, 05:03:35 »

neznam koji ljudi,opet spavaš,

mandjin najbolji napad na nas Grin:D


http://prntscr.com/psppj

Ajmo mandjo ne boj se ,skrivaš se ko crkveni miš u koloniji, naći ćemo je mi,ajmo dečec.
vidjeli su ljudi sinoc napade i bitke goronja  Grin Grin Grin a vidjet ce ih jos  Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #1331 na: Siječanj 20, 2013, 05:47:25 »

a sta se ti javljas i ta ostala potrcka od mikca,sta glumite gadi mi vas se vise gledat tu po forumu.da vam nije tog racuna mikac nebi se znalo za tebe,baru,horusa i takve likove koji samo pamet prodaju.dobro vam je igor reka on je igrac bori se a vi ste svi dupelizci sakrij se iza mikca i sta bude.bas nemam zivaca za ovo ali bi vam s gustom macom stuka glavu i bacia vas svinjama za marendu ako im se nebi gadili kolko ste odvratni

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1332 na: Siječanj 20, 2013, 06:45:26 »

a sta se ti javljas i ta ostala potrcka od mikca,sta glumite gadi mi vas se vise gledat tu po forumu.da vam nije tog racuna mikac nebi se znalo za tebe,baru,horusa i takve likove koji samo pamet prodaju.dobro vam je igor reka on je igrac bori se a vi ste svi dupelizci sakrij se iza mikca i sta bude.bas nemam zivaca za ovo ali bi vam s gustom macom stuka glavu i bacia vas svinjama za marendu ako im se nebi gadili kolko ste odvratni
pitaj svoga igora koliko je napada imo dns hahah od mene i fredya pa i od ostalih  neznam jel se na 5min maknio od kompa...makni kate tamo makni vamo,prodaj ovo prodaj ono,makni rese iz te u onu provu i da ne nabrajam ahhaha...ti si svoje pokazo od tolike price si pobjego na odmor i mozes da sutis  *shutup* *suicide*
tu ste jedino vi koji ste prodavali pamet na pocetku pa di ste sada? neki na odmoru neki otisli kod rumunja...neki izasli iz saveza i osnovali svoj i da ne nabrajam ...od tolike price na pocetku jedino evo igor sto jos pise na forumu
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2013, 06:55:58 od barestony » Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1333 na: Siječanj 20, 2013, 06:49:39 »

i evo nesto za forum od pocetka rata savez __U__ nema niti jedan napad da su odradili do kraja
dok mi imamo cijelih 5 i pol stranica napada
znaci nasih 109 napada od pocetka rata njihovih 0 eto velikog saveza __U__
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1334 na: Siječanj 20, 2013, 06:57:22 »

znači tako , savez __U__ malo pomalo gubi tempo i vojsku pred savezom CROTEAM ?
Evidentirano

 Str: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!