Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:44:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75895 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #1275 na: Siječanj 19, 2013, 11:25:01 »

ne moze se on ni s kim usporedjivati. da je ista znao kvalificirao bi se na SP i danas bi bio u crotimu (sto mu je i zelja). ali posto nije sposoban , moze nas samo bockati i provocirati na forumu. evo da mu posaljemo poziv , odmah bi se nactao kod nas. nije isto zaigrati ligu prvaka s najboljima  ili s onim luzerima  Grin
da bas  Grin Grin Grin pa svama nebi nikad igrao niti cu ikad igrati  Grin Grin ne igram ligu prvaka protestiram takve velike skupove a ako budem igrao igrat cu sa bugarima u savezu eto  Wink
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1276 na: Siječanj 19, 2013, 11:29:43 »

da bas  Grin Grin Grin pa svama nebi nikad igrao niti cu ikad igrati  Grin Grin ne igram ligu prvaka protestiram takve velike skupove a ako budem igrao igrat cu sa bugarima u savezu eto  Wink
da se mandjo zlatom okiti Grin horuše
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1277 na: Siječanj 19, 2013, 11:30:22 »

i vec sam prijavljen sa njima samo hocu li igrati neznam jos Tongue Tongue Tongue,tj u njihovom sam savezu  *hmm*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1278 na: Siječanj 19, 2013, 11:34:29 »

i vec sam prijavljen sa njima samo hocu li igrati neznam jos Tongue Tongue Tongue,tj u njihovom sam savezu  *hmm*
opet pricas sam sa sobom bugarcicu. jel me ono sijecanje vara ili si ti najvise pisao da smo pobugareni. ipak ispada da si ti taj koji je dao bulju bugarima. ocito ti ne pase ekipa u U , ha *pardon*
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1279 na: Siječanj 19, 2013, 11:41:34 »

opet pricas sam sa sobom bugarcicu. jel me ono sijecanje vara ili si ti najvise pisao da smo pobugareni. ipak ispada da si ti taj koji je dao bulju bugarima. ocito ti ne pase ekipa u U , ha *pardon*
ne nego nema ove godine koalicije sa bugarima Grin horuše zagorcat cu ti tamo zivot u io Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1280 na: Siječanj 19, 2013, 11:42:06 »

ne nego nema ove godine koalicije sa bugarima Grin horuše zagorcat cu ti tamo zivot u io Grin
neces doci do 10 nivoa arhikteture ti  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1281 na: Siječanj 19, 2013, 11:46:25 »

neces doci do 10 nivoa arhikteture ti  Grin Grin
djaba ti igrati onda to znas  Shocked
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1282 na: Siječanj 19, 2013, 12:00:55 »

djaba ti igrati onda to znas  Shocked
znam horuse nema vise smjeska na licu  Grin Grin Grin shvacam te znam kako ti je sad Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1283 na: Siječanj 19, 2013, 12:09:50 »

znam horuse nema vise smjeska na licu  Grin Grin Grin shvacam te znam kako ti je sad Grin Grin
ne znas kako je meni ali ja znam kako je tebi . zena te ostavila , nemas prijatelja , nemas s kim rijec prozboriti. zato stalno piskaras tu po forumu, vecinom sam sebi odgovaras na postove, nekad se smilujes ljudima pa te malo zadirkuju . evo i ja sam dobre volje pa ti odgovorim na svaki treci post, da se ne osjecas usamljen. sto imperia ucini od tebe Cry
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1284 na: Siječanj 19, 2013, 12:11:13 »

ne znas kako je meni ali ja znam kako je tebi . zena te ostavila , nemas prijatelja , nemas s kim rijec prozboriti. zato stalno piskaras tu po forumu, vecinom sam sebi odgovaras na postove, nekad se smilujes ljudima pa te malo zadirkuju . evo i ja sam dobre volje pa ti odgovorim na svaki treci post, da se ne osjecas usamljen. sto imperia ucini od tebe Cry
vidis  Grin Grin Grin a sto ce bugari uciniti od tebe velikane IO uffff zivim za pocetak tog velikog dogadjaja  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1285 na: Siječanj 19, 2013, 12:16:14 »

vidis  Grin Grin Grin a sto ce bugari uciniti od tebe velikane IO uffff zivim za pocetak tog velikog dogadjaja  Grin Grin
i jos cu se zlatom okititi uz to sve  Kiss
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1286 na: Siječanj 19, 2013, 12:34:07 »

i jos cu se zlatom okititi uz to sve  Kiss
sve je moguce, mozda dobijes i kitu cvijeca, a mozda samo kitu .......... Cheesy
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1287 na: Siječanj 19, 2013, 12:47:54 »

sve je moguce, mozda dobijes i kitu cvijeca, a mozda samo kitu .......... Cheesy
mozda ti dobijes baneka na forumu  Grin Grin Grin proslijedjeno moderatorima Wink
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1288 na: Siječanj 19, 2013, 01:17:22 »

mozda ti dobijes baneka na forumu  Grin Grin Grin proslijedjeno moderatorima Wink
gle
1.nemamo moderatora na ovom forumu, bar ne ni jednog aktivnog. jer da imamo tebe davno nebi bilo tu
2. sto mislis kakav bi obraz morao imati netko da mi da ban zbog igre rijeci, a tebe da pusta tu da spamas, ne drzis se teme, direktno vrijeđaš ljude (nazvao si me konjem. no dobro konj je plemenita zivotinja  Grin )
zato se nadam da ce CMovi brzo naci novog moderatora da ti se stane na kraj s tvojim ponasanjem. zbog tebe je jasmina i odustala , jer te je trebalo usutkati zauvijek  a ona to nije htijela. pogledaj svojih 100 zadnjih postova . ima li to veze s temama, igrom, mozgom. ima jedino s tvojim , bolesnim. i za razliku od nekih ljudi ovdije, tebi nista ne zamjeram , samo te zalim , jer se sjecam kakav si bio prije par godina i sto je ostalo od tebe. to da se sam sa sobom dopisujes na jednom forumu, stvarno jadno
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1289 na: Siječanj 19, 2013, 01:46:36 »

gle
1.nemamo moderatora na ovom forumu, bar ne ni jednog aktivnog. jer da imamo tebe davno nebi bilo tu
2. sto mislis kakav bi obraz morao imati netko da mi da ban zbog igre rijeci, a tebe da pusta tu da spamas, ne drzis se teme, direktno vrijeđaš ljude (nazvao si me konjem. no dobro konj je plemenita zivotinja  Grin )
zato se nadam da ce CMovi brzo naci novog moderatora da ti se stane na kraj s tvojim ponasanjem. zbog tebe je jasmina i odustala , jer te je trebalo usutkati zauvijek  a ona to nije htijela. pogledaj svojih 100 zadnjih postova . ima li to veze s temama, igrom, mozgom. ima jedino s tvojim , bolesnim. i za razliku od nekih ljudi ovdije, tebi nista ne zamjeram , samo te zalim , jer se sjecam kakav si bio prije par godina i sto je ostalo od tebe. to da se sam sa sobom dopisujes na jednom forumu, stvarno jadno
vidjecemo ima li moderatora ili nema Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!