Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:44:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76410 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #1140 na: Siječanj 13, 2013, 03:21:51 »

evo prije 35min te spijo vidio vojsku na polju poslo iz sprdnje 26k kata da vidis crvene maceve i opozovem reko sta je sa mandjom hahah
vidio sam Grin taman dosao bare napadao me bugar na bitku na polje i pojaver se drugi macevi i odmah se maknu taman sam dosao  Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1141 na: Siječanj 13, 2013, 03:23:08 »

vidio sam Grin taman dosao bare napadao me bugar na bitku na polje i pojaver se drugi macevi i odmah se maknu taman sam dosao  Grin Grin Grin
Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1142 na: Siječanj 13, 2013, 03:25:05 »

Grin
onaj imper bugar Grin:D kad sam se ulogirao bio do mene 24 minute Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1143 na: Siječanj 13, 2013, 03:32:38 »

horuš evo pjesma http://www.youtube.com/watch?v=LX153eYcVrY    Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #1144 na: Siječanj 13, 2013, 03:40:58 »

hahahahaha [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1145 na: Siječanj 13, 2013, 03:49:58 »

onaj imper bugar Grin:D kad sam se ulogirao bio do mene 24 minute Grin
haha koji?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1146 na: Siječanj 13, 2013, 04:05:26 »

haha koji?
evulchibi
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1147 na: Siječanj 13, 2013, 04:13:24 »

evulchibi
hahaha ako si mu vidio cijelu vojsku posalji a sad cu ti stavit kako je izvisio jutros Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1148 na: Siječanj 13, 2013, 04:24:40 »

hahaha ako si mu vidio cijelu vojsku posalji a sad cu ti stavit kako je izvisio jutros Grin
nisam vidio mu vojsku vratio je
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1149 na: Siječanj 13, 2013, 04:30:18 »

nisam vidio mu vojsku vratio je
http://prntscr.com/p1ih3
iso covjek pokupit 7m zlata sto je bilo i nekih 1-2min prije napada  se vrati vojska sa offa a ja tad jos spavo i dodem 5min nakon sto je napo Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1150 na: Siječanj 13, 2013, 04:39:38 »

ciljas na federaciju savez_u_ croteam Huh?
nismo dosli igrati u blitz5 da bih s takvim jadnicima isli u federaciju. tamo smo dosli da bi smo zacepili vase napuhane i prostacke gubice, i pokazali vam tko je tko u imperii. bili ste preglasni sve do zadnjih dana pogotivo ti igore i mala tina (zna li tko jel on/ona CD ili TV  Shocked ). sad kad ste dobili po repu, svi su se usutkali jedino ti igore dalje seres, samo si promjenio plocu.od potcjenjivatckog presao si u dupeuvlakacki mod. mislis sad kad dokraja razmontiramo _U_ da ces prijeci kod nas i dobit medalju. hoces brus!!! izabrao si stranu i sad uzivaj s njima. iako vidim da mi vise i netrebamo pisati ovdije, posto cete vi sad medjusobno nastaviti s prepucavanjima. ocito nije rijec o kompaktnoj ekipi kakvom ste s emjesecima pokusavali pokazati Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1151 na: Siječanj 13, 2013, 04:45:41 »

nismo dosli igrati u blitz5 da bih s takvim jadnicima isli u federaciju. tamo smo dosli da bi smo zacepili vase napuhane i prostacke gubice, i pokazali vam tko je tko u imperii. bili ste preglasni sve do zadnjih dana pogotivo ti igore i mala tina (zna li tko jel on/ona CD ili TV  Shocked ). sad kad ste dobili po repu, svi su se usutkali jedino ti igore dalje seres, samo si promjenio plocu.od potcjenjivatckog presao si u dupeuvlakacki mod. mislis sad kad dokraja razmontiramo _U_ da ces prijeci kod nas i dobit medalju. hoces brus!!! izabrao si stranu i sad uzivaj s njima. iako vidim da mi vise i netrebamo pisati ovdije, posto cete vi sad medjusobno nastaviti s prepucavanjima. ocito nije rijec o kompaktnoj ekipi kakvom ste s emjesecima pokusavali pokazati Grin
horus mandjo ide na vojne znas ti uopce sto je vojni bod i treci sam po poretku a ti sto si gdje si  Wink ne uvlacim se nikom niti cu se uvlaciit ja da sam tmao vodja prvog bi tebe bacio van  :Smiley
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1152 na: Siječanj 13, 2013, 04:49:13 »

horus mandjo ide na vojne znas ti uopce sto je vojni bod i treci sam po poretku a ti sto si gdje si  Wink ne uvlacim se nikom niti cu se uvlaciit ja da sam tmao vodja prvog bi tebe bacio van  :Smiley
jedina medalja koju cu ja dobiti to je vrhovnik ovog svijeta znaci prvi po vojnim a ti ces i dalje ostati prosjecan farmer koji hrani moju vojsku da uspijem u tome naumu  ;D Kiss
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1153 na: Siječanj 13, 2013, 04:56:58 »

horus mandjo ide na vojne znas ti uopce sto je vojni bod i treci sam po poretku a ti sto si gdje si  Wink ne uvlacim se nikom niti cu se uvlaciit ja da sam tmao vodja prvog bi tebe bacio van  :Smiley
eto vidis , tvoje znanje je da tamo ne mozes biti ni clan a kamoli vodja. jer da imalo znas nesto o ovoj igri, znao bi daj je moj a pozicija tamo jedna od kljucnih za savez. i ja sam zrtvovao svoj vojni razvoj da bi ostatak ekipe sto prije imao jake tehnologije. a ti kao pocetnik , smrkavac od 15 godina samo o vojnim sanjas. zato i nisi bio sposoban se kvalificirati na SP i zato seres tu vec 4 mjeseca. jer nama na SPu nije falilo ratnika. falilo je jos jedno 4 igraca koji bi mogli preci 15M bodova i ono sto ekonomija takvog igraca moze dati savezu.ali badava ti to pisem , za tebe je to kvantna fizika. ti znas proizvesti vojnika, poslati ga u napad i zbrojiti vojne bodove. mozda ako budes ovo igrao jos 10 godina shvatis o cemu ti sada pisem
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #1154 na: Siječanj 13, 2013, 05:03:39 »

eto vidis , tvoje znanje je da tamo ne mozes biti ni clan a kamoli vodja. jer da imalo znas nesto o ovoj igri, znao bi daj je moj a pozicija tamo jedna od kljucnih za savez. i ja sam zrtvovao svoj vojni razvoj da bi ostatak ekipe sto prije imao jake tehnologije. a ti kao pocetnik , smrkavac od 15 godina samo o vojnim sanjas. zato i nisi bio sposoban se kvalificirati na SP i zato seres tu vec 4 mjeseca. jer nama na SPu nije falilo ratnika. falilo je jos jedno 4 igraca koji bi mogli preci 15M bodova i ono sto ekonomija takvog igraca moze dati savezu.ali badava ti to pisem , za tebe je to kvantna fizika. ti znas proizvesti vojnika, poslati ga u napad i zbrojiti vojne bodove. mozda ako budes ovo igrao jos 10 godina shvatis o cemu ti sada pisem
ajde horus odpili sa svojom filozofijom farmera  Grin Grin Grin ti si kjlucna figura io  Grin Grin Grin o majko moja  Tongue Tongue
Evidentirano
 Str: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!