Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:37:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75888 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #1035 na: Siječanj 11, 2013, 07:05:05 »

prvi macici se bacaju u vodu decki i cure (mislim na raspody )  Grin ima revans poslije ovoga  Cheesy ali mandjo je jos ziv  ;D ;D
o kakom revansu ti pricas? Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1036 na: Siječanj 11, 2013, 07:43:21 »

ustvari derem vas u ovome ratu ko lude meni ne mozet e bas nista Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1037 na: Siječanj 11, 2013, 09:59:17 »

Nije to meni što su na odmoru,zivci ih peglaju..Toliko  Smiley  slušao o savezu _U_ kako ubijaju zadnjih godinu dana ,sve ratove dobili,prkosili najačima a sada još osnaženi pravi debakl u prva 3 rata.  Grin  Dosta mi je tog blitza 5
slusaj ti ped ercino jadna j ebem ti mater u usta,znas samo srat tu po forumu,sta se ne predstavis pi cka ti materina,i posto sad sljedi ban  Lips Sealed m ti mater i oca i za sutra supcino jedna lajava za tebe je savez _U_ izmislia svit.ako mi imas sta rec mandjo ce mi prinit.krepala ti cila obitelj dabog da k urvin sine
Evidentirano

buuu
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1038 na: Siječanj 11, 2013, 10:03:40 »

boze dragi
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1039 na: Siječanj 11, 2013, 10:04:20 »

sta tebe isto nesto muci
Evidentirano

buuu
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1040 na: Siječanj 11, 2013, 10:09:15 »

mene nemuci nista.....al vidim da tebe nesto muci.....si kad razmislio da odes doktoru???
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1041 na: Siječanj 11, 2013, 10:12:09 »

mene nemuci nista.....al vidim da tebe nesto muci.....si kad razmislio da odes doktoru???
da malo napisem o tebi i tvom postenju,sicas se kad si plaka kad te izbacilo iz doom.istina bas su supci sta su te izbacili nisi uopce to zasluzio samo si meni izdava kad je horus off da ga lagano cistim i sve ostale.al poslje si se nasa uvrijeden kad su te skartali  Grin Grin Grin jadna tina.ajde  Lips Sealed u stavi neko musko ime kolko god ti zelio bit curica ipak nisi.drz se federacije sa croteam kojem si do jucer j ebava mater jado jadni
Evidentirano

buuu
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #1042 na: Siječanj 11, 2013, 10:13:13 »

Mandjooo,ako nemamo vremena za tebe ti  nama dodješ i zabiješ se..ooo sveti  Grin Grin Grin ratnici..
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1043 na: Siječanj 11, 2013, 10:17:40 »

da malo napisem o tebi i tvom postenju,sicas se kad si plaka kad te izbacilo iz doom.istina bas su supci sta su te izbacili nisi uopce to zasluzio samo si meni izdava kad je horus off da ga lagano cistim i sve ostale.al poslje si se nasa uvrijeden kad su te skartali  Grin Grin Grin jadna tina.ajde  Smiley u stavi neko musko ime kolko god ti zelio bit curica ipak nisi.drz se federacije sa croteam kojem si do jucer j ebava mater jado jadni
[/quotja nikom nisam mater vrijedo...niti sam njiih kad vrijedo.......molim lijepo......ja sam tu da igram..pitaj goronju.....kad smo se tukli zajedno.....cak smo znali i popricat ....eto...a ti si seljak zamene uvjek bio i biti ces......to tvoje ponasanje govori....nemoram ja to spominjat .....a sad mi se vise neobracaj,sramota me stobom uopce razgovoarat...
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #1044 na: Siječanj 11, 2013, 10:20:16 »

da malo napisem o tebi i tvom postenju,sicas se kad si plaka kad te izbacilo iz doom.istina bas su supci sta su te izbacili nisi uopce to zasluzio samo si meni izdava kad je horus off da ga lagano cistim i sve ostale.al poslje si se nasa uvrijeden kad su te skartali  Grin Grin Grin jadna tina.ajde  Smiley u stavi neko musko ime kolko god ti zelio bit curica ipak nisi.drz se federacije sa croteam kojem si do jucer j ebava mater jado jadni
[/quotja nikom nisam mater vrijedo...niti sam njiih kad vrijedo.......molim lijepo......ja sam tu da igram..pitaj goronju.....kad smo se tukli zajedno.....cak smo znali i popricat ....eto...a ti si seljak zamene uvjek bio i biti ces......to tvoje ponasanje govori....nemoram ja to spominjat .....a sad mi se vise neobracaj,sramota me stobom uopce razgovoarat...
ti se tukao,ti znas samo opljackat praznu provu debilu jadni
Evidentirano

buuu
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #1045 na: Siječanj 11, 2013, 10:22:03 »

ignore....
Evidentirano
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #1046 na: Siječanj 11, 2013, 10:25:37 »

slusaj ti ped ercino jadna j ebem ti mater u usta,znas samo srat tu po forumu,sta se ne predstavis pi cka ti materina,i posto sad sljedi ban  Smiley m ti mater i oca i za sutra supcino jedna lajava za tebe je savez _U_ izmislia svit.ako mi imas sta rec mandjo ce mi prinit.krepala ti cila obitelj dabog da k urvin sine

 Grin Kako si ti fin dečkoo.cmok  Kiss ajde ladi se na stolici da ne dobiš po tamburi i ti..pošto ti je lega ostao na poslu na prekovremenoj rotaciji pridruži se toj grupnoj terapiji.. *heart*
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2013, 10:28:10 od rapsody » Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
igorzg
Gost
« Odgovor #1047 na: Siječanj 11, 2013, 10:50:34 »

Mandjooo,ako nemamo vremena za tebe ti  nama dodješ i zabiješ se..ooo sveti  Grin Grin Grin ratnici..
zato i jesam vam uzeo oko 30m drveta 3m ze3ljeza i jedno 6m kamena danas  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1048 na: Siječanj 11, 2013, 10:52:17 »

eh zaboravih a zlata Grin jedno 7m  Grin Grin a sam mandjo derem vas ko zecice Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #1049 na: Siječanj 11, 2013, 10:56:42 »

http://prntscr.com/ouu0h,http://prntscr.com/ouu4t  ima jos ali sam umoran za vaditi a moram se i ja zabiti jednom od 100 napada  Grin Grin ti toliko nisi u zivotu napadao koliko ja  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!