Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:32:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75871 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #690 na: Siječanj 03, 2013, 04:29:28 »

Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
ajde ti meni sad objasni kako smo mi to prljavo igrali ..neznate gubit to je izgubili ste neznam ni sam koliko kolonija i jos smo vas 3-4 unistili kako onda mi to prljavo igramo?
Evidentirano
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #691 na: Siječanj 03, 2013, 04:31:01 »

Huh? Huh? Huh? Huh?

 Cheesy Cheesy  Pljavo Kazalište..svi su sada krivi..tako to ide
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #692 na: Siječanj 03, 2013, 04:44:30 »

http://prntscr.com/nzm3f

 Grin Grin  Još su sveta dva kralja ostala ,treći je negdje malo  Undecided  izgubio se. *freak*
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #693 na: Siječanj 03, 2013, 04:50:18 »

ajde ti meni sad objasni kako smo mi to prljavo igrali ..neznate gubit to je izgubili ste neznam ni sam koliko kolonija i jos smo vas 3-4 unistili kako onda mi to prljavo igramo?

pa znate vi kako igrate, šta vam se treba objašnjavat... klasična igra vaša, i mislio sam si da će tako biti... al nema veze... nije bitno...
čestitam, kolonije ste lijepo odradili, organiziraniji ste i imate dobar online status, u pravo vrijeme... ili su to samo dva, tri igrača tu u rano jutro pa igra cijeli savez... tko će ga znat..  Huh? nema više ni kvalitetne provjere da to netko odradi, jer je to dozvoljeno raditi po novome... ali eto, ni to nije bitno...

neka ste vi nama kolonije porušili... bar ima mjesta za nove... Wink a i dugo nisam sav bio podimljen i porušen... lijep je osjećaj kad znaš da netko misli na tebe dok spavaš... Grin
vi ste zaboravili da smo mi ratni savez... bar stari dio __U__ saveza... i da nas boli uho za takve stvari u kojima vi uživate... palite, rušite, uništavajte... to vam je max vaših mogućnosti... Wink sretno!
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #694 na: Siječanj 03, 2013, 04:53:11 »

http://prntscr.com/nzm3f

 Grin Grin  Još su sveta dva kralja ostala ,treći je negdje malo  Undecided  izgubio se. *freak*

zašto se svako malo ima netko potrebu praviti (ili je) bolestan i glumiti neznam što po forumu? Huh?
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #695 na: Siječanj 03, 2013, 05:02:02 »

pa znate vi kako igrate, šta vam se treba objašnjavat... klasična igra vaša, i mislio sam si da će tako biti... al nema veze... nije bitno...
čestitam, kolonije ste lijepo odradili, organiziraniji ste i imate dobar online status, u pravo vrijeme... ili su to samo dva, tri igrača tu u rano jutro pa igra cijeli savez... tko će ga znat..  Huh? nema više ni kvalitetne provjere da to netko odradi, jer je to dozvoljeno raditi po novome... ali eto, ni to nije bitno...

neka ste vi nama kolonije porušili... bar ima mjesta za nove... Wink a i dugo nisam sav bio podimljen i porušen... lijep je osjećaj kad znaš da netko misli na tebe dok spavaš... Grin
vi ste zaboravili da smo mi ratni savez... bar stari dio __U__ saveza... i da nas boli uho za takve stvari u kojima vi uživate... palite, rušite, uništavajte... to vam je max vaših mogućnosti... Wink sretno!

To je u trenerskom žargonu lagano zagrijavanje,ostalo će doći sa vremenom kada se svi priključe...sretno i vama. Wink trebat će vam.  Grin
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #696 na: Siječanj 03, 2013, 05:05:34 »

Usput tratincica i karamela znaju kako je paliti ali i kako je bez armije ostati  Grin

http://www.youtube.com/watch?v=aLdL0URjVF8

pončo i el toro
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2013, 05:09:51 od rapsody » Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #697 na: Siječanj 03, 2013, 05:09:28 »

Usput tratincica i karamela znaju kako je paliti ali i kako je bez armije ostati  Grin

el se mi znamo od nekud? Grin poznat mi je taj profil u p...u mat...rinu... Grin
razočaravajuće je kad vas trener digne početkom drugog poluvremena na zagrijavanje, a ne uđete u igru... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #698 na: Siječanj 03, 2013, 05:15:54 »

el se mi znamo od nekud? Grin poznat mi je taj profil u p...u mat...rinu... Grin
razočaravajuće je kad vas trener digne početkom drugog poluvremena na zagrijavanje, a ne uđete u igru... Wink

Drugo poluvrijeme je nakon 2 mjeseca igre,tada nećeš više biti zanimljiv... Grin
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #699 na: Siječanj 03, 2013, 05:20:35 »

Drugo poluvrijeme je nakon 2 mjeseca igre,tada nećeš više biti zanimljiv... Grin

nemrem vjerovat... pa mi dijelimo mišljenje.. Grin
dosta mi foruma.. vidimo se opet za mjesec, dva.. stari bolesnici sa novim nickovima... ništa novo i pametno nema tu... *WALL* *suicide*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #700 na: Siječanj 03, 2013, 05:36:47 »

pa znate vi kako igrate, šta vam se treba objašnjavat... klasična igra vaša, i mislio sam si da će tako biti... al nema veze... nije bitno...
čestitam, kolonije ste lijepo odradili, organiziraniji ste i imate dobar online status, u pravo vrijeme... ili su to samo dva, tri igrača tu u rano jutro pa igra cijeli savez... tko će ga znat..  Huh? nema više ni kvalitetne provjere da to netko odradi, jer je to dozvoljeno raditi po novome... ali eto, ni to nije bitno...

neka ste vi nama kolonije porušili... bar ima mjesta za nove... Wink a i dugo nisam sav bio podimljen i porušen... lijep je osjećaj kad znaš da netko misli na tebe dok spavaš... Grin
vi ste zaboravili da smo mi ratni savez... bar stari dio __U__ saveza... i da nas boli uho za takve stvari u kojima vi uživate... palite, rušite, uništavajte... to vam je max vaših mogućnosti... Wink sretno!
kako nije bitno ajde objasni na sta si tocno mislio?
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #701 na: Siječanj 03, 2013, 05:36:52 »

nemrem vjerovat... pa mi dijelimo mišljenje.. Grin
dosta mi foruma.. vidimo se opet za mjesec, dva.. stari bolesnici sa novim nickovima... ništa novo i pametno nema tu... *WALL* *suicide*
istina da
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #702 na: Siječanj 03, 2013, 05:57:51 »

kako nije bitno ajde objasni na sta si tocno mislio?


a eto, nije bitno... i što povuče? još se niste, kako rapsody kaže (a isto pobježe) zagrijali?? mali miševi... pali+ ruši+ uništavaj= vaš maximum... Wink
aj bok, ne znam zašto gubim vrijeme na vas
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
rapsody
Sergeant
**

Karma: +10/-23
Offline Offline

Postova: 64


Profil
« Odgovor #703 na: Siječanj 03, 2013, 06:01:26 »


a eto, nije bitno... i što povuče? još se niste, kako rapsody kaže (a isto pobježe) zagrijali?? mali miševi... pali+ ruši+ uništavaj= vaš maximum... Wink
aj bok, ne znam zašto gubim vrijeme na vas

Momak rapsody ne bježi od nikoga,krive tablete sinko uzimaš..ugledaj se na dopera u savezu.
Evidentirano

buuuuu   _U_  buuuuuuu
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #704 na: Siječanj 03, 2013, 06:04:25 »

Momak rapsody ne bježi od nikoga,krive tablete sinko uzimaš..ugledaj se na dopera u savezu.

možda si u pravu.. ovaj vaš koji isto koristi razne tabletice bi bolje izračunao za kontru... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!