Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:54:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75863 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #450 na: Prosinac 16, 2012, 04:36:11 »

... pa meni je iskreno žao kaj neću moći započeti novu eru jer sam pretpostavio (majka zaheba) da će nova era nastupiti tamo s početka godine ... što zbog privatnih obveza što zbog smrti u familiji ... jako mi je žao jer kako sada stvari stoje a nisam bio aktivan 2 dana, izgleda da mi i neka velika aktivnost neće trebati ... ovi se sami zabijaju Grin
http://prntscr.com/lz0ox
pa kad ne prođu na polu napušteno carstvo onda prođu sa porobom ... daj Bože da ovima neko oduzme utjecaj - da se era prolongira XD

nemojte se z a j e b a v a t i s derom *hmm* on ce vas sve unistit  *freak*

edit: morao razdvajat jer mi ubacuje smajlice  ;D ;D ;D
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 04:37:58 od Ostarac » Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #451 na: Prosinac 16, 2012, 04:41:03 »

zbog neprimjerenog ponasanja clanova foruma, I NE SANKCIONIRANJA ISTIH OD STRANE MODERATORA (ne znam cemu sluze osim da dobivaju dijamante ) odlucio sam da vise ne dolazim i ne citam forum !!

jok neces, do dvi ure si visia na forumu Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #452 na: Prosinac 16, 2012, 03:00:10 »

nemojte se z a j e b a v a t i s derom *hmm* on ce vas sve unistit  *freak*

edit: morao razdvajat jer mi ubacuje smajlice  ;D ;D ;D

... Grin Grin Grin evo pitajte čovjeka kako se razbija vojska do nule pa mora igrat sa drugim acc-ima ... samo pitajte ... *hahaha*
vrabac imaš cca 10-tak dana da si skupiš - napraviš - kupiš vojsku da te opet podeereem Wink
znaš da ja igram cs3 samo zbog tebe  *heart*
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 03:05:03 od DeeRaa » Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #453 na: Prosinac 16, 2012, 03:11:44 »

... Grin Grin Grin evo pitajte čovjeka kako se razbija vojska do nule pa mora igrat sa drugim acc-ima ... samo pitajte ... *hahaha*
vrabac imaš cca 10-tak dana da si skupiš - napraviš - kupiš vojsku da te opet podeereem Wink
znaš da ja igram cs3 samo zbog tebe  *heart*

haha pa srezo si mi 50k maceva i sad si faca  Tongue Tongue Tongue

reci ljudima kako nemos duze od dva dana bit bez odmora...ili kako si dobio ratni pljen da su se ovi iz EO zapucali u tebe...itd itd

šteta što si utekao s rl-ma nakon što te svaki dan savez DT izuvao iz cipela  *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #454 na: Prosinac 16, 2012, 03:31:09 »

haha pa srezo si mi 50k maceva i sad si faca  Tongue Tongue Tongue

reci ljudima kako nemos duze od dva dana bit bez odmora...ili kako si dobio ratni pljen da su se ovi iz EO zapucali u tebe...itd itd

šteta što si utekao s rl-ma nakon što te svaki dan savez DT izuvao iz cipela  *hmm* *hmm* *hmm*
pa nisam ja tebi ljube srezo 50k mačeva samo ... zakaj ne veliš kolko sam ti ukupno vojske srezo ? a čuj ja sam jedan a vi ste face ...  Lips Sealed  ... a kolko se sjećam ti se neš odmaraš od IO ? Wink budimo realni ja sam još uvijek na svojih 300K vojske - na čemu ti možeš samo sanjati Grin - do kraja realm-a pa i uz pomoć tvojih drugih ACC-a ili koje čega drugog ...  ;D
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #455 na: Prosinac 16, 2012, 03:32:07 »

a i možemo preko pvt da ne zamaramo ljude ... ovim putem isprika svima to je nešto privatno između najboljeg igrača IO i moje malenkosti
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #456 na: Prosinac 16, 2012, 03:40:46 »

pa nisam ja tebi ljube srezo 50k mačeva samo ... zakaj ne veliš kolko sam ti ukupno vojske srezo ? a čuj ja sam jedan a vi ste face ...  Smiley  ... a kolko se sjećam ti se neš odmaraš od IO ? Wink budimo realni ja sam još uvijek na svojih 300K vojske - na čemu ti možeš samo sanjati Grin - do kraja realm-a pa i uz pomoć tvojih drugih ACC-a ili koje čega drugog ...  ;D

Nemoj me tjerat da postavljam slike vojske koju si dosad pogubio i vrijednost eko bodova.... istina je, lupio si me na pocetku realma, ali tu sam sam kriv jer nisam radio AS... je je, 300k, ostalo ti je 80 k kata i 80 k strela  Lips Sealed 

sto je bilo sa samunjom, dadom....  Huh?  Huh? Huh?
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #457 na: Prosinac 16, 2012, 04:27:07 »

Nemoj me tjerat da postavljam slike vojske koju si dosad pogubio i vrijednost eko bodova.... istina je, lupio si me na pocetku realma, ali tu sam sam kriv jer nisam radio AS... je je, 300k, ostalo ti je 80 k kata i 80 k strela  Lips Sealed 

sto je bilo sa samunjom, dadom....  Huh?  Huh? Huh?
može ... stavi profil moj i svoj ... tamo se realno vidi ko je koliko izgubio  Tongue ... a druge ne miješaj jer ja igram sam u svom savezu protiv najjačeg world tima Grin i nemam ti ja 300K vojske nego "malčice" više Wink
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #458 na: Prosinac 16, 2012, 04:39:26 »

nego vrapčiću da stvarno ne maltretiramo ljude ... ja te ovako javno prozivam-pozivam reci koji realm sa ili bez dija i kada ? jedan na jedan ... pa da te još jednom poderem kako Bog zapovjeda ...
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #459 na: Prosinac 16, 2012, 11:01:38 »

? ribica maci papala jezika ? Huh?
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #460 na: Prosinac 16, 2012, 11:29:57 »

hahahaha  Tongue Tongue Tongue

dogovoreno, ajde odluci sam svijet, samo mi nemoj opet pocimat s multy acc-ima...   [:-}

edit: ne visim ja ovdje cijeli dan ko ti da ti mogu odg kad se sjetis, nekima IO nije sve u zivotu  ;D ;D ;D
Evidentirano

Vrapche
DeeRaa
Gost
« Odgovor #461 na: Prosinac 17, 2012, 12:37:43 »

imaš odgovor na privat  Smiley
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #462 na: Prosinac 19, 2012, 07:48:13 »

eto  Smiley
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #463 na: Prosinac 19, 2012, 08:11:26 »

nema vise za Lips Sealed ancije:)
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #464 na: Prosinac 19, 2012, 09:07:46 »

nema vise za Smiley ancije:)
ima za nas kaj se lijepo ponasamo ja bi sve drugo banao  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!