Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:27:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75846 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
coyot
Gost
« Odgovor #390 na: Prosinac 13, 2012, 11:16:52 »

nije mi jasno cemu se cudis :hmmm:  15ak najjacih hrvatskih igraca dolazi igrati u jedan prosjecni realm da vam nesto pokaze. dok vam to ne pokazemo, ne vidim zasto bi se tukli i ne bili u fedu s drugim savezima. jer i vi sigurno zelite da vam posvetimo punu paznju Grin a kad zavrsite pod suncobranima, ne vidim razloga kad smo vec tamo da ne osvojimo i koju medalju Cool
i zapamti: u ljubavi i ratu , sve je dozvoljeno

Vrlo zanimljiv tekst ali od svega najviše mi se svidja riječ suncobran iako ju ne razumijem što znači i kakve veze ima sa ovom igrom ali opet me podsjeća na Copacabanu u sred dvanaestog mjeseca..
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2012, 11:18:55 od coyot » Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #391 na: Prosinac 13, 2012, 01:42:54 »

Vrlo zanimljiv tekst ali od svega najviše mi se svidja riječ suncobran iako ju ne razumijem što znači i kakve veze ima sa ovom igrom ali opet me podsjeća na Copacabanu u sred dvanaestog mjeseca..

 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #392 na: Prosinac 13, 2012, 01:56:11 »

Zaboravljaš mrki da R 5 igram dulje od tebe, tj otpočetka, tako da ko ih sve dulje zna sam ja, a ne mikac, čak i silvydave, koju ćete upoznati kakav horror može biti, jedna od osnivača  Hardcore saveza, zna sve igrače i saveze u R 5, tako da nam federacije nisu problem. Al sa OSVETNICIMA, extremima na nacionalnoj razini, ne želim imat posla, tako bolje biti sa Turčinima u svakom slučaju a još bolje sa  Bugarima u savezu. Vidimo se, nadam se da češ igrat kad tad.
Igore, moj si i božji kao i Klaun-1 ( bubimir), samo me trojica zanimaju u tom savezu.  Angry
nedo bog da sam tvoj nisam ti ja gay goronja(roxy Cheesy) moras si drugog muskarca potraziti da te zadovolji Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2012, 03:36:52 od igorzg » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #393 na: Prosinac 13, 2012, 03:28:00 »

Zaboravljaš mrki da R 5 igram dulje od tebe, tj otpočetka, tako da ko ih sve dulje zna sam ja, a ne mikac, čak i silvydave, koju ćete upoznati kakav horror može biti, jedna od osnivača  Hardcore saveza, zna sve igrače i saveze u R 5, tako da nam federacije nisu problem. Al sa OSVETNICIMA, extremima na nacionalnoj razini, ne želim imat posla, tako bolje biti sa Turčinima u svakom slučaju a još bolje sa  Bugarima u savezu. Vidimo se, nadam se da češ igrat kad tad.
Igore, moj si i božji kao i Klaun-1 ( bubimir), samo me trojica zanimaju u tom savezu.  Angry

ti igraš sve dulje od mene, ipak si ti veteran imperije... Grin
a ove turke nisi mogao znat duže jel nisu duže od nas u r5... Wink
samo vi sklapajte, nema problema, sve je to za ljude...
malo morgen_D
Grin Grin Grin Grin
nije mi jasno cemu se cudis :hmmm:  15ak najjacih hrvatskih igraca dolazi igrati u jedan prosjecni realm da vam nesto pokaze. dok vam to ne pokazemo, ne vidim zasto bi se tukli i ne bili u fedu s drugim savezima. jer i vi sigurno zelite da vam posvetimo punu paznju Grin a kad zavrsite pod suncobranima, ne vidim razloga kad smo vec tamo da ne osvojimo i koju medalju Cool
i zapamti: u ljubavi i ratu , sve je dozvoljeno
Grin Grin Grin obožavam ljude koji se znaju šaliti na svoj račun... Wink
samo vi osvajajte medalje, nema problema... mi nikad na to nismo ni igrali, niti ćemo igrati... Wink

Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
coyot
Gost
« Odgovor #394 na: Prosinac 13, 2012, 04:04:08 »

Shvatio sam do sada da se igra za neke medalje,vidio sam na profilima nekih igrača neke medalje i koliko sam shvatio to je cilj igre kao i u svakoj nešto osvojiti,no ne shvaćam na što ljudi igraju ako ne igraju na medalje, u mom šoru bi moj dobri Lega rekao neko igra da postigne nešto i da se dobro zabavi, a neko igra da se dobro zabavi i ništa ne postigne osim učestvovanja.
Pa opet se ja upitam koja je poanta ove igre ali shvatio sam bit će dobra zabava u svakom pogledu na obje strane ali u toj zabavi neko daje a neko prima i onda onaj koji se zabavlja da ništa ne osvoji obično prima.
Evidentirano
coyot
Gost
« Odgovor #395 na: Prosinac 13, 2012, 04:07:51 »

Zaboravih reći ti koji igraju za zabavu da ništa ne postignu obično su krvna grupa AB+, vjerojatno im je milo..
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #396 na: Prosinac 13, 2012, 04:08:21 »

decko..ti si nesto pobrko...neko igra radi ratova......neko ide na dvorce....meni je osobno nekome radije vojsku polomiti...nego dobit medalju....
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #397 na: Prosinac 13, 2012, 04:09:11 »

ma pusti ga, to hors napravio profil pa prodaje psihološke fore...  Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #398 na: Prosinac 13, 2012, 04:10:07 »

http://prntscr.com/m2n34  hvala dragom bogu  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #399 na: Prosinac 13, 2012, 04:18:01 »

nekako sam preskocio tvoju poruku, a zasluzuje odgovor:
prvo memmone , mene nitko one suta , pa nisi ni ti.pravio si se prijatelj cijelu eru, i onda si zadnji dan za Smiley ao angolu i mene time sto si me kao 1. casnik izbacio iz saveza.da si mrvicu covijek i da si imao trunku dostojanstva i casti, to bi jasno priznao i obrazlozio, a ne, ti si pustio juskea s lanca koji me satima pokusao uvjeravati da je angola krivac, a ne ti. fujj, stvarno jadno. i ti nisi tu jedan u nizu, nego si jedinstven, isto kao sto je juda jedinstven.
jer ovi ljudi ovdije (bukavci i vazelinci) moji su protivnici u igri i ja ih kao takve postujem i  cijenim. sukobimo se povremeno u igri, ali zbog razlike u kvaliteti to obicno traje tjedan ili dva, pa izadju iz opsega, i onda mogu napadati samo na forumu. i ja  im to ne zamjeram Grin
a ti si juda , i zavrsit ces kao juda i prema tebe mogu osjecati samo sazaljenje , i potrebu da ti pomognem , kao sto bih pomogao bijesnoj lisici ili konju koji je slomio nogu.ali ako necu ja , pomoci ce ti bog, kao sto je i judi pomogao  Sad

kao prvo ne rise cuj satima smijesan si i senilan dopisivali smo se 22 min,kao drugo ja tebe nisam uvjeravao nego SPRDAO se sa tvojom gluposcu jer sam ti prodao foru da je clan koji je tek usao u savez,imao sifru od angole jer mu je susjed i prijatelj pa te on izbacio alo e cijeli ti se savez smijao kad sam slikao nas razgovor jer nisu mogli vjerovati koju si ti foru popusio i onda si slao mi poruke "ne mogu vjerovati angolu izdao njegov prijatelj i susjed" ahahhahahha  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
coyot
Gost
« Odgovor #400 na: Prosinac 13, 2012, 04:18:27 »

ma pusti ga, to hors napravio profil pa prodaje psihološke fore...  Grin Grin

Jedina psihološka fora koju netko prodaje si ti ,shvatio sam kroz ovih par postova.. Bolje bi ti bilo da odradiš prekovremeno malo i zadržiš se u svojim radnim prostorijama do sljedeće smjene svoje kada iz bijele košulje prelaziš u bijelu kutu i tako u krug koji je doista čaroban i ponekad predivan kao u tvom slučaju.Spojiš ugodno sa korisnim rekli bi ljudi.
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #401 na: Prosinac 13, 2012, 04:21:02 »

Jedina psihološka fora koju netko prodaje si ti ,shvatio sam kroz ovih par postova.. Bolje bi ti bilo da odradiš prekovremeno malo i zadržiš se u svojim radnim prostorijama do sljedeće smjene svoje kada iz bijele košulje prelaziš u bijelu kutu i tako u krug koji je doista čaroban i ponekad predivan kao u tvom slučaju.Spojiš ugodno sa korisnim rekli bi ljudi.

hvala bogu, imam fiksno radno vrijeme, bez prekovremenih, pa ne moram  tome misliti... Wink
ajde pošto toliko znaš o meni, molio bih te da kažeš nešto o sebi, da te upoznamo... ako te već ne znamo... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
coyot
Gost
« Odgovor #402 na: Prosinac 13, 2012, 04:47:20 »

hvala bogu, imam fiksno radno vrijeme, bez prekovremenih, pa ne moram  tome misliti... Wink
ajde pošto toliko znaš o meni, molio bih te da kažeš nešto o sebi, da te upoznamo... ako te već ne znamo... Wink

Pa ljepo na forumu sve piše koliko sam uspio izčitati da se hvališ poslom kao i drugi..samo treba čitati pomno forum..
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #403 na: Prosinac 13, 2012, 04:53:17 »

Pa ljepo na forumu sve piše koliko sam uspio izčitati da se hvališ poslom kao i drugi..samo treba čitati pomno forum..

krivo si shvatio... ne hvalim se poslom, nije bog zna šta, ali nudim usluge pojedinim igračima vezane uz moj posao... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #404 na: Prosinac 13, 2012, 05:54:56 »

velike igracine svi pod zastitom  Grin Grin Grin Grin eto toliko od vas pobugari cega se bojite Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!