Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:05:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76449 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #375 na: Prosinac 12, 2012, 08:50:01 »

http://prntscr.com/m06m1
hahahha... ja ne vjerujem... a nama je neki pametni srao što smo u federaciji s kojim igramo godinu dana... ne vjerujem da ste toliko jadni... tri dana ste tu, i odmah vam noge vire iz turske guzice... za šta ste se ovaj puta prodali?  *suicide* *suicide* *suicide*
kakva federacija .. evo baš se borimo s njima , glavna su nam prijetnja za dvorac trenutno ... oni 4. mi 3. vidi sliku
ovo su vam nosioci turskog saveza, ima i poznatih : klikni

Evo ovo su zasad jače bitke :





Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #376 na: Prosinac 12, 2012, 08:51:12 »

Grin Grin i ja stavio neprijateljstvo kad sam vidio račun mikac0901 Grin
a štaš, nekome se bolje klanjat u džamiji nego se malo drugačije prekrižiti... allahu ekber!!

Mi kad sklopimo fed s nekim mi smo se prodali a vi kad sklopite fed s nekim to je onda svetinja i "visi cilj" je onda u pitanju.... mrki kenjaj u dnevnoj  Lips Sealed  mi se :;D
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #377 na: Prosinac 12, 2012, 08:57:13 »

igore, za blitz5 sam pričao, ovo su saveznici anatolije, turskog osvajača ere... Wink

Mi kad sklopimo fed s nekim mi smo se prodali a vi kad sklopite fed s nekim to je onda svetinja i "visi cilj" je onda u pitanju.... mrki  Smiley  u dnevnoj  Smiley  mi se :;D
vladek, vladek, vladek... ja sam bio popljuvan jer sam otišao donirati vojsku savezu s kojim igramo tri ere, meni to baš nije isto kao ulizati se u zadnja tri dana nekom savezu... Wink
i molim te, ako pišeš nešto tipa je bi ga ili slično, ubaci H negdje, da znam šta piše, s ovim smajlićima gdje jesu nemogu ništa skužit, malo sam priglup...  *freak* *freak*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #378 na: Prosinac 12, 2012, 09:01:17 »

igore, za blitz5 sam pričao, ovo su saveznici anatolije, turskog osvajača ere... Wink
vladek, vladek, vladek... ja sam bio popljuvan jer sam otišao donirati vojsku savezu s kojim igramo tri ere, meni to baš nije isto kao ulizati se u zadnja tri dana nekom savezu... Wink
i molim te, ako pišeš nešto tipa je bi ga ili slično, ubaci H negdje, da znam šta piše, s ovim smajlićima gdje jesu nemogu ništa skužit, malo sam priglup...  *freak* *freak*


Grin:D:D:D  ja sam kulturan tu ti tamo:D
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #379 na: Prosinac 12, 2012, 09:17:28 »


Grin:D:D:D  ja sam kulturan tu ti tamo:D

ti kulturan?  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #380 na: Prosinac 12, 2012, 09:18:28 »

kakva federacija .. evo baš se borimo s njima , glavna su nam prijetnja za dvorac trenutno ... oni 4. mi 3. vidi sliku
ovo su vam nosioci turskog saveza, ima i poznatih : klikni

Evo ovo su zasad jače bitke :






ima i poznatih Grin...poznati je bio kodvas dok ga niste prodali ......a di vam je vodja Huh???pardon ex vodja koji me prodao bugarima dook sam bio u ofu.kiknio me iz saveza da me mogu ovi sredit...ili bi micali federaciju......Grin:D..
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #381 na: Prosinac 12, 2012, 09:52:31 »

ima i poznatih Grin...poznati je bio kodvas dok ga niste prodali ......a di vam je vodja Huh???pardon ex vodja koji me prodao bugarima dook sam bio u ofu.kiknio me iz saveza da me mogu ovi sredit...ili bi micali federaciju......Grin:D..
Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #382 na: Prosinac 12, 2012, 10:13:06 »

 Shocked Shocked Shocked
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #383 na: Prosinac 12, 2012, 11:04:41 »

u dijamantima nisu u prednosti jer me jasmina snadbjeva dijama  Grin Grin

nemoj se više šaliti na tu temu molim te,vidiš da neki bukvalno shvaćaju svaku riječ
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #384 na: Prosinac 12, 2012, 11:12:59 »

ko vas šiša, djontravolta i ja idemo na Magazin u subotu, a dotle će me mikac rešetat... Grin
eto, to je jedna od prednosti 2 igrača na 1 račun... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #385 na: Prosinac 12, 2012, 11:52:53 »

ko vas šiša, djontravolta i ja idemo na Magazin u subotu, a dotle će me mikac rešetat... Grin
eto, to je jedna od prednosti 2 igrača na 1 račun... Wink

 Shocked idem i ja
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #386 na: Prosinac 13, 2012, 01:27:08 »

igore, za blitz5 sam pričao, ovo su saveznici anatolije, turskog osvajača ere... Wink
vladek, vladek, vladek... ja sam bio popljuvan jer sam otišao donirati vojsku savezu s kojim igramo tri ere, meni to baš nije isto kao ulizati se u zadnja tri dana nekom savezu... Wink
i molim te, ako pišeš nešto tipa je bi ga ili slično, ubaci H negdje, da znam šta piše, s ovim smajlićima gdje jesu nemogu ništa skužit, malo sam priglup...  *freak* *freak*
Zaboravljaš mrki da R 5 igram dulje od tebe, tj otpočetka, tako da ko ih sve dulje zna sam ja, a ne mikac, čak i silvydave, koju ćete upoznati kakav horror može biti, jedna od osnivača  Hardcore saveza, zna sve igrače i saveze u R 5, tako da nam federacije nisu problem. Al sa OSVETNICIMA, extremima na nacionalnoj razini, ne želim imat posla, tako bolje biti sa Turčinima u svakom slučaju a još bolje sa  Bugarima u savezu. Vidimo se, nadam se da češ igrat kad tad.
Igore, moj si i božji kao i Klaun-1 ( bubimir), samo me trojica zanimaju u tom savezu.  Angry
Evidentirano

mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #387 na: Prosinac 13, 2012, 01:49:11 »

ko vas šiša, djontravolta i ja idemo na Magazin u subotu, a dotle će me mikac rešetat... Grin
eto, to je jedna od prednosti 2 igrača na 1 račun... Wink
malo morgen_D
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #388 na: Prosinac 13, 2012, 09:11:14 »

stvarno nikad te ne spomenem prvi,i ne znam sto letis s komentarima,..i drugi su te sutali svako na svoj nacin,ugl . zbog tvoje odurne igre i ponasanja,i ja sam samo jedan u nizu,...igraca poput tebe koji su vojno nesposobni se ne treba bojati,..pozdravljam croteam ,radujem se suparnistvu s njima,ako budem ucesnik realma 5....ne znam ko ce kakve ciljeve postavit u tom realmu mada ,vec je to neko spomenuo gore u postovima da je steta,sto je izabran blitz 5 internacionalni realm gdje ce medu silnim,turk,bug. rum. ital. savezima,2 vecinska cro saveza se tuci medusobno,...ali ako tako mora biti,neka bude,..

p.s.
imao sam volje horusu objasniti neke stvari ,...uzroke njegove lose" karme",ali sjetio sam se ove poslovice,...xd
Ako se volu ne pije, ne guraj mu glavu u vodu.
nekako sam preskocio tvoju poruku, a zasluzuje odgovor:
prvo memmone , mene nitko one suta , pa nisi ni ti.pravio si se prijatelj cijelu eru, i onda si zadnji dan za Lips Sealed ao angolu i mene time sto si me kao 1. casnik izbacio iz saveza.da si mrvicu covijek i da si imao trunku dostojanstva i casti, to bi jasno priznao i obrazlozio, a ne, ti si pustio juskea s lanca koji me satima pokusao uvjeravati da je angola krivac, a ne ti. fujj, stvarno jadno. i ti nisi tu jedan u nizu, nego si jedinstven, isto kao sto je juda jedinstven.
jer ovi ljudi ovdije (bukavci i vazelinci) moji su protivnici u igri i ja ih kao takve postujem i  cijenim. sukobimo se povremeno u igri, ali zbog razlike u kvaliteti to obicno traje tjedan ili dva, pa izadju iz opsega, i onda mogu napadati samo na forumu. i ja  im to ne zamjeram Grin
a ti si juda , i zavrsit ces kao juda i prema tebe mogu osjecati samo sazaljenje , i potrebu da ti pomognem , kao sto bih pomogao bijesnoj lisici ili konju koji je slomio nogu.ali ako necu ja , pomoci ce ti bog, kao sto je i judi pomogao  Sad
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #389 na: Prosinac 13, 2012, 09:28:05 »

http://prntscr.com/m06m1


hahahha... ja ne vjerujem... a nama je neki pametni srao što smo u federaciji s kojim igramo godinu dana... ne vjerujem da ste toliko jadni... tri dana ste tu, i odmah vam noge vire iz turske guzice... za šta ste se ovaj puta prodali?  *suicide* *suicide* *suicide*
nije mi jasno cemu se cudis :hmmm:  15ak najjacih hrvatskih igraca dolazi igrati u jedan prosjecni realm da vam nesto pokaze. dok vam to ne pokazemo, ne vidim zasto bi se tukli i ne bili u fedu s drugim savezima. jer i vi sigurno zelite da vam posvetimo punu paznju Grin a kad zavrsite pod suncobranima, ne vidim razloga kad smo vec tamo da ne osvojimo i koju medalju Cool
i zapamti: u ljubavi i ratu , sve je dozvoljeno
Evidentirano

 Str: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!