Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:09:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76936 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #270 na: Prosinac 12, 2012, 12:07:30 »

neznam sto si ti htio pokazati sa tom slikom sto si uslikao  Grin Grin nisi mi jasan  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #271 na: Prosinac 12, 2012, 12:08:18 »

sto se ne smije biti na necijem profilu ili  Grin Grin Grin
Evidentirano
coyot
Gost
« Odgovor #272 na: Prosinac 12, 2012, 12:08:28 »

zasto ne recimo zvoni mi mobitel Grin ja pricam  Smiley  mi se za poruku u to vrijeme pricam jos i dalje mi se  Smiley  zavrsim razgovor odem na poruke i napisem poruku  ;D

Nećemo se prepucavati jer smisla nema koliko vidim da ulazim u rasprave,dobro sam upućen šta znači što i još uvijek raspoznajem crno od sivoga no kako god. Evo u pravu ste da nahranim i vaš ego malo.
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #273 na: Prosinac 12, 2012, 12:12:11 »

pa na profilu imas zadnje postove toga korisnika imas privatne poruke imas mozda mail ,horus joj se svidja hoce se zbliziti zena mozda sa njime a ti slikas  Grin Grin pusti nikad neznas  :hmmm:
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #274 na: Prosinac 12, 2012, 12:14:42 »

Nitko ne traži pogreške ali one su vidjljive iz orbite jer biti Moderator na forumu je slično kao i novinar kada ima svoju kolumnu u nekim dnevnim novinama pa tako ima masu ljudi koji to čitaju i kako bi izgledalo da svi oni  pišu kao vi gospodična Jasmina. Pa naravno da bi urgirali na bilo koji način. Medjutim vama vaša svijest i ego ne dozvoljavaju da razumijete to što sam rekao niti pokušavate jer nemožete nego jednostavno "tešete" svoje pa kud puklo da puklo.

Budite na kraju malo obzirniji prema svim članovima foruma i imajte ujednačene kriterije a prije svega pročitajte dobro cijelu temu prije nego počnete nekoga opominjati javno kao recimo u ovom slučaju člana foruma Horusa. I za kraj toliko ste objesni što se da izčitati iz vaših postova na forumu i obraćanju i dijeljenju "packi" da ste osobno morali provjeravati dotičnog Horusa neznam čemu iako koliko sam shvatio znate se četri godine koliko sam vidio u njegovog prijašnjem postu.

http://prntscr.com/lz3jy

najčitanija kolumna,uživaj u pravopisu

http://bigblog.tportal.hr/robik3a

Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #275 na: Prosinac 12, 2012, 12:19:57 »

http://prntscr.com/lz7f2  vidis netko gleda i mrkog  Cheesy Grin
Evidentirano
coyot
Gost
« Odgovor #276 na: Prosinac 12, 2012, 12:20:09 »

Gospodjo ili Gospodična(kako vam paše). moderatorice Jasmina,pa zar se i vi upuštate u rasprave nas običnih forumaša,a ja sam mislio da vam svijest nemože doprijeti do nas malih ljudi koliko vam je ego velik.Hvala na pozornosti i idem malo pročitati taj tekst jer ću vjerojatno pronaći nešto čitkije i pametnije od ovog priloženog šta ste napisali.
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #277 na: Prosinac 12, 2012, 12:27:47 »

nadam se da su kartice spremne i bonovi kupljeni:D:D:D Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #278 na: Prosinac 12, 2012, 12:30:21 »

nadam se da su kartice spremne i bonovi kupljeni:D:D:D Tongue Tongue Tongue
bitku ne dobiva mač u ruci već srce u grudima junaka Grin Grin Grin sto pokazuje moja slika mandjo bez mača ali sa srcem junaka  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #279 na: Prosinac 12, 2012, 12:42:13 »

najčitanija kolumna,uživaj u pravopisu

http://bigblog.tportal.hr/robik3a


neka vas ne brine, nemam ja nista protiv jasmine , dapace, vrlo mi je draga.  *friends* , jedino sto ima onaj opce poznati sindrom. misli da je sad neka vlast pa se tako i ponasa.


inace . evo jedan citat iz "najcitanije kolumne": "Tata je vrtijo sa glavom prema novinama i govorijo je: „C, c, c, koji debili vode ovu zemlju, bogte dragi  Lips Sealed a… Otiraće nas u zadnju mizerju!"

zasto na jednom blogu rijec j eb ati ispadne  je ba ti , a ovdije  Lips Sealed ati.
da li je jednom klincu koji ide u 3. razred primjren takav rijecnik. i mislis li da nas 20ak sto smo tu na forumu trebamo imati smajlije kao da smo u vrticu ili bi rijec  Lips Sealed ati trebala biti rijec  Lips Sealed ati
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #280 na: Prosinac 12, 2012, 01:01:55 »

POZOR! POZOR! uoci epskih bitaka u r5  igorzg, istaknuti clan saveza  _U_ tzv. vazelinci , obznanio je na forumu himnu saveza. iz pouzdanih izvora doznajem da svaki clan kod logiranja mora preslusati istu. Grin
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1067.1110
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #281 na: Prosinac 12, 2012, 01:04:29 »

moj horuse nažalost to moram priznat i javno obznanit da tebi ni Mrkijeva ustanova nebi pomogla...iako su među najboljim u tim vodama Grin
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #282 na: Prosinac 12, 2012, 01:06:33 »

njemu ni svi bogoci ovog svijeta ne mogu pomoci vise....  zalosno je to...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #283 na: Prosinac 12, 2012, 01:06:51 »

moj horuse nažalost to moram priznat i javno obznanit da tebi ni Mrkijeva ustanova nebi pomogla...iako su među najboljim u tim vodama Grin
Lips Sealed . kazu da nema ludjih ljudi od psihica, jednostavno si ne mogu si pomoci  *freak* *freak*
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #284 na: Prosinac 12, 2012, 01:07:30 »

moj horuse nažalost to moram priznat i javno obznanit da tebi ni Mrkijeva ustanova nebi pomogla...iako su među najboljim u tim vodama Grin
Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!