Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:51:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75908 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #255 na: Prosinac 12, 2012, 10:01:58 »

DAJ MRKI JEDETE  Lips Sealed  PRVO SE OCETE DOKAZAT SAD SVI ODUSTAJU!! KOJI VAN JE!ZIMA JE NEMOZES RE DA NEMAS VRIMENA IGRAT,AKO SI IMA LITI ONDA MOZES I SAD,SAMO OPRAVDAVANJE:ddd

šta se dereš ti tu? isključi taj caps-lock dok pišeš, nije lijepo to što radiš...  ;D
i ne jedemo  Lips Sealed , nego jedem, ostali igraju, ja ne... možda dođem kasnije, ali od početka sigurno ne mogu igrati...  Cheesy Cheesy
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
DeeRaa
Gost
« Odgovor #256 na: Prosinac 12, 2012, 10:04:21 »

... pa meni je iskreno žao kaj neću moći započeti novu eru jer sam pretpostavio (majka zaheba) da će nova era nastupiti tamo s početka godine ... što zbog privatnih obveza što zbog smrti u familiji ... jako mi je žao jer kako sada stvari stoje a nisam bio aktivan 2 dana, izgleda da mi i neka velika aktivnost neće trebati ... ovi se sami zabijaju Grin
http://prntscr.com/lz0ox
pa kad ne prođu na polu napušteno carstvo onda prođu sa porobom ... daj Bože da ovima neko oduzme utjecaj - da se era prolongira XD
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #257 na: Prosinac 12, 2012, 10:08:06 »

VAŽNO !!!

9 sati do kraja blitz5 svijeta


OSVETNICI nisu uspjeli zadržati niti jedan dvorac , udarili su ih bugarski savez malkite i turski savez CRAZY_TURKS .

poredak saveza - klikni

1 sat do kraja blitz5 svijeta


preživjeli samo turci



Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #258 na: Prosinac 12, 2012, 10:21:01 »

gotovo je  Cheesy
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #259 na: Prosinac 12, 2012, 10:52:24 »

sta ce vam mrki decki pa mandjo ce vas sam oderati sve  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #260 na: Prosinac 12, 2012, 10:59:59 »

hebo me konj ako ja vas sam nebi mogao pobjediti u tom blitzu  Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #261 na: Prosinac 12, 2012, 11:42:27 »

Nekoliko poruka sam već poslao moderatorici  foruma na ukazanim problemima ali odgovor kao odgovor kvalitetan nisam dobio  tek pokoje protupitanje.
Ne želimo pristrane moderatore,ako dijeli "packe" neka ima ujednačene kriterije, a ne kriterije kao da joj svaki treći dan dolazi  "Penal Malo Sutra"  ali po odgovorima koje daje  i po ostalim sitnicima "Č i Ć" koje sam primjetio prije bi rekao čak da možda niti nema problema  nego je ušla u fazu "Kiseljenja".
Pobogu Moderatorice Foruma "Jasmina"  ako  neznate raspoznati  Č od Ć  uvijek imate na tipkovnici slovo C pa upotrebom istog malo bi zamaskirali sve..

i dalje češ čitati moje č i ć,da ti olakšam traženje mojih grešaka ije i je mi je isto slaba strana,na privatne poruke ti neču odgovarati osim ako su u vezi nekog problema u igri,nađi drugu žrtvu na kojoj češ se ispucati,ova to dozvoliti neče,uživaj i traženju tuđih grešaka
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #262 na: Prosinac 12, 2012, 11:49:25 »

i dalje češ čitati moje č i ć,da ti olakšam traženje mojih grešaka ije i je mi je isto slaba strana,na privatne poruke ti neču odgovarati osim ako su u vezi nekog problema u igri,nađi drugu žrtvu na kojoj češ se ispucati,ova to dozvoliti neče,uživaj i traženju tuđih grešaka
jasmina..opet greska...valda se pise uzivaj u trazenju tudjih gresaka....ccc....mesto u ti i napises..... Tongue
Evidentirano
coyot
Gost
« Odgovor #263 na: Prosinac 12, 2012, 11:53:03 »

i dalje češ čitati moje č i ć,da ti olakšam traženje mojih grešaka ije i je mi je isto slaba strana,na privatne poruke ti neču odgovarati osim ako su u vezi nekog problema u igri,nađi drugu žrtvu na kojoj češ se ispucati,ova to dozvoliti neče,uživaj i traženju tuđih grešaka

Nitko ne traži pogreške ali one su vidjljive iz orbite jer biti Moderator na forumu je slično kao i novinar kada ima svoju kolumnu u nekim dnevnim novinama pa tako ima masu ljudi koji to čitaju i kako bi izgledalo da svi oni  pišu kao vi gospodična Jasmina. Pa naravno da bi urgirali na bilo koji način. Medjutim vama vaša svijest i ego ne dozvoljavaju da razumijete to što sam rekao niti pokušavate jer nemožete nego jednostavno "tešete" svoje pa kud puklo da puklo.

Budite na kraju malo obzirniji prema svim članovima foruma i imajte ujednačene kriterije a prije svega pročitajte dobro cijelu temu prije nego počnete nekoga opominjati javno kao recimo u ovom slučaju člana foruma Horusa. I za kraj toliko ste objesni što se da izčitati iz vaših postova na forumu i obraćanju i dijeljenju "packi" da ste osobno morali provjeravati dotičnog Horusa neznam čemu iako koliko sam shvatio znate se četri godine koliko sam vidio u njegovog prijašnjem postu.

http://prntscr.com/lz3jy
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #264 na: Prosinac 12, 2012, 11:56:57 »

 Grin nije dosta u igri po nekoliko nickova nego već i na forumu svi imaju po nekoliko Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #265 na: Prosinac 12, 2012, 12:02:03 »

Nitko ne traži pogreške ali one su vidjljive iz orbite jer biti Moderator na forumu je slično kao i novinar kada ima svoju kolumnu u nekim dnevnim novinama pa tako ima masu ljudi koji to čitaju i kako bi izgledalo da svi oni  pišu kao vi gospodična Jasmina. Pa naravno da bi urgirali na bilo koji način. Medjutim vama vaša svijest i ego ne dozvoljavaju da razumijete to što sam rekao niti pokušavate jer nemožete nego jednostavno "tešete" svoje pa kud puklo da puklo.

Budite na kraju malo obzirniji prema svim članovima foruma i imajte ujednačene kriterije a prije svega pročitajte dobro cijelu temu prije nego počnete nekoga opominjati javno kao recimo u ovom slučaju člana foruma Horusa. I za kraj toliko ste objesni što se da izčitati iz vaših postova na forumu i obraćanju i dijeljenju "packi" da ste osobno morali provjeravati dotičnog Horusa neznam čemu iako koliko sam shvatio znate se četri godine koliko sam vidio u njegovog prijašnjem postu.

http://prntscr.com/lz3jy
ti ili si pametan ili se pravis pametan  Grin Grin recimo ja kad idem nekom na profil idem sa namjerom da mu napisem privatnu poruku ne da buljim u njegov profil sto je vjerovatno i jasmina radila ti si se trebao zvati mazga a ne coyot
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #266 na: Prosinac 12, 2012, 12:02:21 »

jasmina..opet greska...valda se pise uzivaj u trazenju tudjih gresaka....ccc....mesto u ti i napises..... Tongue

 *friends*
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #267 na: Prosinac 12, 2012, 12:03:54 »

ti ili si pametan ili se pravis pametan  Grin Grin recimo ja kad idem nekom na profil idem sa namjerom da mu napisem privatnu poruku ne da buljim u njegov profil sto je vjerovatno i jasmina radila ti si se trebao zvati mazga a ne coyot

pustite coyot neka čovijek piše
Evidentirano
coyot
Gost
« Odgovor #268 na: Prosinac 12, 2012, 12:05:06 »

ti ili si pametan ili se pravis pametan  Grin Grin recimo ja kad idem nekom na profil idem sa namjerom da mu napisem privatnu poruku ne da buljim u njegov profil sto je vjerovatno i jasmina radila ti si se trebao zvati mazga a ne coyot

Gospodine Igore pregled profila ne znači da šaljete nekome poruku a pogotovo ne ako tako nekoliko minuta traje jer kada netko piše poruku onda je to vidljivo i piše "Pregled poruka" ili  "slanje poruke"
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #269 na: Prosinac 12, 2012, 12:06:28 »

Gospodine Igore pregled profila ne znači da šaljete nekome poruku a pogotovo ne ako tako nekoliko minuta traje jer kada netko piše poruku onda je to vidljivo i piše "Pregled poruka" ili  "slanje poruke"
zasto ne recimo zvoni mi mobitel Grin ja pricam  Lips Sealed  mi se za poruku u to vrijeme pricam jos i dalje mi se  Lips Sealed  zavrsim razgovor odem na poruke i napisem poruku  ;D
Evidentirano
 Str: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!