Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:57:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76413 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #240 na: Prosinac 11, 2012, 10:26:21 »

taj savez krematim cemo pregaziti usputno u tom savezu vidim samo farmere ali dobro trebat ce nam njihovi resursi dobro ce doci ,neznam oni misle da su nam konkurencija  Grin Grin ali biti 7 na svjetskom i nije bas neka konkurencija  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #241 na: Prosinac 11, 2012, 10:45:25 »

ja neznam oni se zovu igraci biti 7 na svjetskom Grin Grin Grin Grin kaj je to igrac  Grin Grin Grin tolke pare tamo ulupati i tako zavrsiti  Grin Grin Grin ne da bi se odrekao igre nego bi sutio nije im dosta sto su tamo dozivili debakl sad ce ga i tu doziviti ali valjda shvate konacno da neznaju  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #242 na: Prosinac 11, 2012, 11:43:56 »

stvarno si frajer  kultura ti je na prvom mjestu  , skidam kapu dolje !!!  *WALL* *WALL* *WALL*
s obzirom da si star ovdje trebao bi ipak paziti kako se izražavas, sad si poceo i cijeli savez vrijeđati ! tko si ti molim te da si to mozes dopustiti?? neka velika njuška? ili  samo netko tko ima viška vremana i manjka kulture. 
babo odkud si ti opala medju ove vazelince Shocked baba si, a ne znas tko je horus  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked a kazu da stari ljudi sve znaju Grin ja ti necu puno pricati o sebi, neki me mrze , neki vole. uglavnom ovdije sam LEGENDA.  Cool
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #243 na: Prosinac 12, 2012, 12:27:50 »

mozda biste trebali preimenovati savez, umjesto _U_ u _G_ (gejovi) ili _P_ ( Smiley i)    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

horus,pripazi malo što pišeš
Evidentirano
vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #244 na: Prosinac 12, 2012, 01:01:09 »

babo odkud si ti opala medju ove vazelince Shocked baba si, a ne znas tko je horus  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked a kazu da stari ljudi sve znaju Grin ja ti necu puno pricati o sebi, neki me mrze , neki vole. uglavnom ovdije sam LEGENDA.  Cool

ti si prvi koji za tebe kaže da si legenda  Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #245 na: Prosinac 12, 2012, 01:02:15 »

 Grin hvalite me usta moja ili ću vas pokidat Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #246 na: Prosinac 12, 2012, 01:37:02 »

VAŽNO !!!

9 sati do kraja blitz5 svijeta


OSVETNICI nisu uspjeli zadržati niti jedan dvorac , udarili su ih bugarski savez malkite i turski savez CRAZY_TURKS .

poredak saveza - klikni
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #247 na: Prosinac 12, 2012, 01:48:06 »

hehehhe... ajde onih 18 članova __U__ saveza smanjite za jedan... hlebiga, neću imat vremena igrat.... Sad
a tako sam vas htio neke razguzit... ipak mi je život još prije igre... al svejedno ćete dobit po nosu... Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #248 na: Prosinac 12, 2012, 03:16:46 »

DAJ MRKI JEDETE  Lips Sealed  PRVO SE OCETE DOKAZAT SAD SVI ODUSTAJU!! KOJI VAN JE!ZIMA JE NEMOZES RE DA NEMAS VRIMENA IGRAT,AKO SI IMA LITI ONDA MOZES I SAD,SAMO OPRAVDAVANJE:ddd
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #249 na: Prosinac 12, 2012, 04:03:45 »

hehehhe... ajde onih 18 članova __U__ saveza smanjite za jedan... hlebiga, neću imat vremena igrat.... Sad
a tako sam vas htio neke razguzit... ipak mi je život još prije igre... al svejedno ćete dobit po nosu... Tongue
Tongue Tongue Tongue sve mi jasno  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #250 na: Prosinac 12, 2012, 04:06:34 »

VAŽNO !!!

9 sati do kraja blitz5 svijeta


OSVETNICI nisu uspjeli zadržati niti jedan dvorac , udarili su ih bugarski savez malkite i turski savez CRAZY_TURKS .

poredak saveza - klikni

nisu ni malkite, osvetnici nemogu zadržati dvorac, jer ako nemaju Bugara za pomoć, a neću spominjati kojeg, koji im pomaže stalno, očito ga ovu eru nemaju, pa neznaju ni odbraniti dvorac.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #251 na: Prosinac 12, 2012, 07:55:59 »

horus,pripazi malo što pišeš
slusaj ,jasmina. ovdije pisem 4 godine i netrebas mi ti da mi govoris sto da pisem. radi svoj posao a ne da spamas sve teme svojim opomenama. imam osjecaj kao da je proxy izmigoljio iz neke rupe  Shocked
inace da si sve pomno procitala , vidjela bi da je moj post bio odgovor na dachev:" vidjet ćeš još nešto "veliko" osim velikih imena...ima da se pretplatiš u ljekarni na 3-mjesečnu zalihu vazeljina"
izvini, ali ako  mi netko prijeti vazelinom, reci mu da je  Lips Sealed  ili ti gey je cinjenica i tepanje, a ne vrijedjanje (vidis kako se zjuty odmah prepoznao i javio Grin )
Evidentirano

coyot
Gost
« Odgovor #252 na: Prosinac 12, 2012, 09:14:47 »

Nekoliko poruka sam već poslao moderatorici  foruma na ukazanim problemima ali odgovor kao odgovor kvalitetan nisam dobio  tek pokoje protupitanje.
Ne želimo pristrane moderatore,ako dijeli "packe" neka ima ujednačene kriterije, a ne kriterije kao da joj svaki treći dan dolazi  "Penal Malo Sutra"  ali po odgovorima koje daje  i po ostalim sitnicima "Č i Ć" koje sam primjetio prije bi rekao čak da možda niti nema problema  nego je ušla u fazu "Kiseljenja".
Pobogu Moderatorice Foruma "Jasmina"  ako  neznate raspoznati  Č od Ć  uvijek imate na tipkovnici slovo C pa upotrebom istog malo bi zamaskirali sve..
« Zadnja izmjena: Prosinac 12, 2012, 09:27:12 od coyot » Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #253 na: Prosinac 12, 2012, 09:39:24 »

DAJ MRKI JEDETE  Lips Sealed  PRVO SE OCETE DOKAZAT SAD SVI ODUSTAJU!! KOJI VAN JE!ZIMA JE NEMOZES RE DA NEMAS VRIMENA IGRAT,AKO SI IMA LITI ONDA MOZES I SAD,SAMO OPRAVDAVANJE:ddd
i ti si " legenda" pa si mozes dopustiti takav rijecnik? 
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #254 na: Prosinac 12, 2012, 10:01:45 »

ne odustaje nitko,,,,,i da mrki odustane sta ima veze,,,,,
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!