Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 03:00:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76497 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #225 na: Prosinac 11, 2012, 03:35:07 »

http://prntscr.com/lvdle   u gluho doba noći  Grin mandjo ce doći  Grin te si jednog potoči i sa smjeskom u krpe skoči  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #226 na: Prosinac 11, 2012, 05:03:30 »

Novi poredak , OSVETNICI su osvojili sjeverozapadni dvorac i povečali kontrolu mape ali suradnja ludih turaka i turaka iz Anatolie je očito prejaka , osvetnicima nije pomogla ni suradnja s plemenom ratnika __U__ da zadrži centralni i sjeverozapadni dvorac i sada su 3. u poredku sa 14.3% kontroliranog teritorija. Savez _AnAToLiA_ očekuje fazu "Gospodar svijeta" sa centralnim dvorcem i 67.47% kontroliranog teritorija a savez CRAZY_TURKS s 18.63% i  sjeverozapadnim dvorcem .

Slika:



Vaš reporter ovoga događaja ,
                                                                                                                                                                     reporter245

 Cheesy
Početak faze Gospodara svijeta Blitz5 svijeta je pomaknuto i počelo je puno ranije nego što se to moglo očekivati , valjda svi željno očekuju uključujući i samu igru nevjerojatan okršaj saveza CROTEAM i __U__ . U savezima se okuplja sve više igrača i uglavnom tamo su sva najjača CRO imena Imperije , za sve koji se još nisu odlučili za sudjelovanje u ovom epskom sukobu velikih razmjera unutar jedne nacije ima priliku to učiniti i registrirati se u idućih 30ak sati kad će turci iz Anatolie zagospodariti svijetom !



Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #227 na: Prosinac 11, 2012, 12:34:59 »

bubaši , jedna molba za vas  Grin ajd primite ovog lika kod sebe, nije nesto, al zna skupiti bodove i lijepo pise *crazy* . bilo bi mi posebno zadovoljstvo da igra s vama. na svijetsko se nije usudio doci, pa mu prisutstvo vasih "velikih " imena razbije strah   [:-} [:-}
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #228 na: Prosinac 11, 2012, 01:11:25 »

 Cheesy vidjet ćeš još nešto "veliko" osim velikih imena...ima da se pretplatiš u ljekarni na 3-mjesečnu zalihu vazeljina Grin
Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #229 na: Prosinac 11, 2012, 01:13:13 »

Opet dac na muške guze misli  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #230 na: Prosinac 11, 2012, 02:40:14 »

bubaši , jedna molba za vas  Grin ajd primite ovog lika kod sebe, nije nesto, al zna skupiti bodove i lijepo pise *crazy* . bilo bi mi posebno zadovoljstvo da igra s vama. na svijetsko se nije usudio doci, pa mu prisutstvo vasih "velikih " imena razbije strah   [:-} [:-}
e moj horuse  Grin Grin Grin mani se corava posla  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #231 na: Prosinac 11, 2012, 03:51:35 »

ja neznam oni nas hoce unistit sa farmerima  Grin Grin Grin tko je newbe ah driver  Grin Grin Grin pa traktorima se ne ide u bitke decki daj si to zapamtite  Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #232 na: Prosinac 11, 2012, 04:11:29 »

Cheesy vidjet ćeš još nešto "veliko" osim velikih imena...ima da se pretplatiš u ljekarni na 3-mjesečnu zalihu vazeljina Grin
mozda biste trebali preimenovati savez, umjesto _U_ u _G_ (gejovi) ili _P_ ( Lips Sealed i)    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #233 na: Prosinac 11, 2012, 04:17:38 »

mozda biste trebali preimenovati savez, umjesto _U_ u _G_ (gejovi) ili _P_ ( Smiley i)    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
gayevi..hmmmmm.lijepo zvuci Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #234 na: Prosinac 11, 2012, 04:18:00 »

mozda biste trebali preimenovati savez, umjesto _U_ u _G_ (gejovi) ili _P_ ( Smiley i)    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
horus ti hoces da te opet sprzim Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #235 na: Prosinac 11, 2012, 04:30:14 »

Opet dac na muške guze misli  Grin
di si koi pekerčino stara  *rose*
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #236 na: Prosinac 11, 2012, 06:55:36 »

mozda biste trebali preimenovati savez, umjesto _U_ u _G_ (gejovi) ili _P_ ( Smiley i)    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
stvarno si frajer  kultura ti je na prvom mjestu  , skidam kapu dolje !!!  *WALL* *WALL* *WALL*
s obzirom da si star ovdje trebao bi ipak paziti kako se izražavas, sad si poceo i cijeli savez vrijeđati ! tko si ti molim te da si to mozes dopustiti?? neka velika njuška? ili  samo netko tko ima viška vremana i manjka kulture. 
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #237 na: Prosinac 11, 2012, 06:56:07 »

mozda biste trebali preimenovati savez, umjesto _U_ u _G_ (gejovi) ili _P_ ( Smiley i)    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
  ..tupavi hors..(aka sramota izdajnicka al sad na kvadrat).. Grin Grin ..i njegovi tupavi postovi.. *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #238 na: Prosinac 11, 2012, 09:40:58 »

bubaši , jedna molba za vas  Grin ajd primite ovog lika kod sebe, nije nesto, al zna skupiti bodove i lijepo pise *crazy* . bilo bi mi posebno zadovoljstvo da igra s vama. na svijetsko se nije usudio doci, pa mu prisutstvo vasih "velikih " imena razbije strah   [:-} [:-}

stvarno nikad te ne spomenem prvi,i ne znam sto letis s komentarima,..i drugi su te sutali svako na svoj nacin,ugl . zbog tvoje odurne igre i ponasanja,i ja sam samo jedan u nizu,...igraca poput tebe koji su vojno nesposobni se ne treba bojati,..pozdravljam croteam ,radujem se suparnistvu s njima,ako budem ucesnik realma 5....ne znam ko ce kakve ciljeve postavit u tom realmu mada ,vec je to neko spomenuo gore u postovima da je steta,sto je izabran blitz 5 internacionalni realm gdje ce medu silnim,turk,bug. rum. ital. savezima,2 vecinska cro saveza se tuci medusobno,...ali ako tako mora biti,neka bude,..

p.s.
imao sam volje horusu objasniti neke stvari ,...uzroke njegove lose" karme",ali sjetio sam se ove poslovice,...xd
Ako se volu ne pije, ne guraj mu glavu u vodu.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #239 na: Prosinac 11, 2012, 09:45:20 »

stvarno nikad te ne spomenem prvi,i ne znam sto letis s komentarima,..i drugi su te sutali svako na svoj nacin,ugl . zbog tvoje odurne igre i ponasanja,i ja sam samo jedan u nizu,...igraca poput tebe koji su vojno nesposobni se ne treba bojati,..pozdravljam croteam ,radujem se suparnistvu s njima,ako budem ucesnik realma 5....ne znam ko ce kakve ciljeve postavit u tom realmu mada ,vec je to neko spomenuo gore u postovima da je steta,sto je izabran blitz 5 internacionalni realm gdje ce medu silnim,turk,bug. rum. ital. savezima,2 vecinska cro saveza se tuci medusobno,...ali ako tako mora biti,neka bude,..

p.s.
imao sam volje horusu objasniti neke stvari ,...uzroke njegove lose" karme",ali sjetio sam se ove poslovice,...xd
Ako se volu ne pije, ne guraj mu glavu u vodu.

memno, oni su nama ne bitni, mali miševi... imamo mi svoje stalne neprijatelje, ovi su u prolazu samo...Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!