Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:31:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76291 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #165 na: Prosinac 09, 2012, 03:43:27 »

oprosti, nisi glup, sad si dokazao da si jadan, narcisoidan i dvoličan...
bitke se stavljaju u našu temu o blitz5 (autor teme je dacmih), pa ko voli neka gleda, ko ne, može kliknuti "ne prati ovu temu više" i to je to...
isto tako, u jednom postu pišeš kako zahvaljuješ na naučenom, a sad ti te bitke smetaju...  SmileyHuh? daj se odluči više kako ćeš se postavit...
ti si u 2,3 ere promjenio 5 saveza... još uvijek stojiš pri tome da je problem u nama ostalima?
aj zbroji dva i dva, pametan si ti dečec... Wink
idem čistit ona bijela  Lips Sealed , zabavnije je...
Dečec? Ja sam za tebe čiko Goronja, bolje biti jadan, narcisoidan i dvoličan , nego biti mrki.

pa što ako sam promijenio, kad me ljudi vole pa me žele u savezu, zovu, šta da ti kažem, Pa nisam ja učio te bitke od postova haha, baš si smiješan, bilo je drugih načina, i u tome sam ti zahvalan,šta je ,je, meni se ovdje spočitava i vrijeđa kad ja nešto postavim, i govori kako se hvališem,onda je ono isto, u temi ne piše R 5. Nije problem u ostalima, problem je u vas par pojedinaca, ja sebe ne vidim kao problem,nisam ja donirao vojsku agresoru, vi Hrvatine ste ju donirali , bože moj.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #166 na: Prosinac 09, 2012, 03:48:44 »

Dečec? Ja sam za tebe čiko Goronja, bolje biti jadan, narcisoidan i dvoličan , nego biti mrki.

pa što ako sam promijenio, kad me ljudi vole pa me žele u savezu, zovu, šta da ti kažem, Pa nisam ja učio te bitke od postova haha, baš si smiješan, bilo je drugih načina, i u tome sam ti zahvalan,šta je ,je, meni se ovdje spočitava i vrijeđa kad ja nešto postavim, i govori kako se hvališem,onda je ono isto, u temi ne piše R 5. Nije problem u ostalima, problem je u vas par pojedinaca, ja sebe ne vidim kao problem,nisam ja donirao vojsku agresoru, vi Hrvatine ste ju donirali , bože moj.
ja i mrki smo donirali vojsku savezu osvetnici,neznam kakve agresore spominjes ili ti to srbe opcenito smatras agresorima.mislim da je vrime da te maknu s tog mista jer ti kao moderator potices svadu i mrznju medu igracima razlicite nacionalnosti.neznam pravila foruma ali mislim da je to mrznja,al prepustimo to krumu on ce znat valjda jel to dozvoljeno  Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #167 na: Prosinac 09, 2012, 03:49:00 »

evo opet mrznja  Grin Grin Grin

 *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* nema tu pomoći ,nema, bože pomozi mu molim te, pomozi čovjeku što prije,biću ti vječno zahvalan, vjerujem da ima i malo dobroga u njemu,vjerujem, bio je nekad dobar čovjek.  Cry Cry Cry
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #168 na: Prosinac 09, 2012, 03:49:19 »

Uvod

Sa ovog povijesnog događaja za cijeli svijet Imperije i novog svjetskog poretka odlazimo u legendarni blitz svijet 5 u srce okršaja moćnih saveza s jedne strane savez OSVETNICI a druge savezi __AnAToLiA__ i CRAZY_TURKS . Između njih savez malkite koji se našao u središtu okršaja i u ovom trenutku jedini spas traži predajom i povlačenjem tj. odmorima.
Vidi sliku - klikni
Moćan narod zapadne Azije , savez __AnAToLiA__ , dolazi s jednim jedinim ciljem pokoriti cijeli zapad - Mediteran i baciti na koljena sve mediteranske zemlje a kao nagradu pokupiti zlato. Gledajući povijest ove pokrajine teško je odrediti vrijeme a prema tome i kojem narodu – civilizaciji pripada ekipa saveza ali sudeći po imenima glavnih junaka stižu nam turci s pretpostavkom da žele stvoriti novo moderno Osmansko Carstvo Imperije Blitza 5 a sa savezništvom s "ludim turcima" imaju velike izglede u ostvarenju svog cilja. Najveća prepreka na tom putu su im savez OSVETNICI čiji većinski dio čine srbi , prema opisu saveza i simbolu kosovskog mita o kosovskoj bitci iz 1389 citiram " kosovski mit je postao simbol krvave osvete svim "turcima" odnosno muslimanima uopšte , koji su uzrok srpskog "pada" " ni malo ne sumnjamo da će biti paklena borba za " Gospodara svijeta " .

Međutim , za nas najvažnije , u središtu pozornosti svega ovoga nalazi se pleme ratnika u kutku Balkanije znakovitog imena __U__ ( opisa saveza "Savez za sve koji su __U__ banani" ) o kojima su pričane povijesne priče i mitovi o nevjerojatnim podvizima protiv nadmoćnog i brojčano jačeg protivnika ujedinjenog u savez malkite simboličnog imena "Bugarto" , njima pripada veći dio zasluge za ovakvu slabu igru bugarskog saveza. Savez  __U__  je savez koji je izazvao na dvoboj Hrvatski tim - predstavnike 7. države svijeta Imperije.

Kako će se sve to odvijati , hoće li tim Hrvatske prihvatiti izazov i hoće li doći do dugo očekivanih okršaja sa savezom __U__ i ako dođe do toga tko li će pobijediti … početak ćemo vidjeti vrlo vjerojatno već ovoga mjeseca zato što za 10ak dana započinje faza  "Gospodar svijeta" trenutnog blitz svijeta 5 .

Savez OSVETNICI kontroliraju 58.85% mape , __AnAToLiA__ 36.63% , CRAZY_TURKS 4.91% .

Slika:


Vaš reporter ovoga događaja ,
                                                                                                                                                                     reporter245

 Cheesy


Novi poredak , OSVETNICI su osvojili sjeverozapadni dvorac i povečali kontrolu mape ali suradnja ludih turaka i turaka iz Anatolie je očito prejaka , osvetnicima nije pomogla ni suradnja s plemenom ratnika __U__ da zadrži centralni i sjeverozapadni dvorac i sada su 3. u poredku sa 14.3% kontroliranog teritorija. Savez _AnAToLiA_ očekuje fazu "Gospodar svijeta" sa centralnim dvorcem i 67.47% kontroliranog teritorija a savez CRAZY_TURKS s 18.63% i  sjeverozapadnim dvorcem .

Slika:



Vaš reporter ovoga događaja ,
                                                                                                                                                                     reporter245

 Cheesy
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2012, 03:52:59 od Igor245 » Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #169 na: Prosinac 09, 2012, 03:50:24 »

ja i mrki smo donirali vojsku savezu osvetnici,neznam kakve agresore spominjes ili ti to srbe opcenito smatras agresorima.mislim da je vrime da te maknu s tog mista jer ti kao moderator potices svadu i mrznju medu igracima razlicite nacionalnosti.neznam pravila foruma ali mislim da je to mrznja,al prepustimo to krumu on ce znat valjda jel to dozvoljeno  Grin Grin Grin

To mi kaže netko ko stavlja na profil svoj Ante Pavelića Grin:D u savezu naziva U
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #170 na: Prosinac 09, 2012, 03:51:16 »

To mi kaže netko ko stavlja na profil svoj Ante Pavelića Grin:D u savezu naziva U
dokazi  Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #171 na: Prosinac 09, 2012, 03:53:10 »

Novi poredak , OSVETNICI su osvojili sjeverozapadni dvorac i povečali kontrolu mape ali suradnja ludih turaka i turaka iz Anatolie je očito prejaka , osvetnicima nije pomogla ni suradnja s plemenom ratnika __U__ da zadrži centralni i sjeveroistočni dvorac i sada su 3. u poredku sa 14.3% kontroliranog teritorija. Savez _AnAToLiA_ očekuje fazu "Gospodar svijeta" sa centralnim dvorcem i 67.47% kontroliranog teritorija a CRAZY_TURKS s 18.63% i  sjeverozapadnim dvorcem .

Slika:



Vaš reporter ovoga događaja ,
                                                                                                                                                                     reporter245

 Cheesy

Hehehe. šta reći za plemenite ratnike, Bravo turci svaka čast , odoše vam vojska buu i mrki , moji plemeniti ratnici  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #172 na: Prosinac 09, 2012, 03:53:57 »

ode,a di je tvoja  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #173 na: Prosinac 09, 2012, 03:55:26 »

e igore uzeli smo jos jedan dvorac u mega blitzu pa da ne propustis izvjestit,jos nam fali 6 pa mislim da cemo ga od tvog saveza doom pokupit Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #174 na: Prosinac 09, 2012, 04:00:43 »

e igore uzeli smo jos jedan dvorac u mega blitzu pa da ne propustis izvjestit,jos nam fali 6 pa mislim da cemo ga od tvog saveza doom pokupit Grin Grin Grin
morat ćete ako želite 60% , ali ne vjerujem da će kauboji koji su vam se pridružili to dopustiti i napasti bivši savez s kojim su osvajali medalje u prošlim erama  Sad
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #175 na: Prosinac 09, 2012, 04:03:00 »

morat ćete ako želite 60% , ali ne vjerujem da će kauboji koji su vam se pridružili to dopustiti i napasti bivši savez s kojim su osvajali medalje u prošlim erama  Sad
sala igore,mislim da cemo uzet sve dvorce diamantesima.pa tek jucer su potpisali fed sa vama iako sam se izrazito protivio tome  Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #176 na: Prosinac 09, 2012, 06:36:02 »

Gorane,odustajem od daljnje prepirke s tobom, ne može ti se ništa objasnit...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #177 na: Prosinac 09, 2012, 07:07:10 »

hehhe..napast ce sigurno....Grin dobili su po repu sinoc odmene Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #178 na: Prosinac 09, 2012, 08:11:16 »

sala igore,mislim da cemo uzet sve dvorce diamantesima.pa tek jucer su potpisali fed sa vama iako sam se izrazito protivio tome  Grin Grin
ma sto ga seres. porobio si me ko zadnji papak u gluho doba noci. kad si shvatio sto si napravio, cvilio si tamo da potpisu fed jer si znao sto te ceka. ako si mangup izadi van pa  da vidis igre , a ne porobit ko  Lips Sealed  i sakrit se iza federacije. fujjj
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #179 na: Prosinac 09, 2012, 08:14:03 »

ma sto ga seres. porobio si me ko zadnji papak u gluho doba noci. kad si shvatio sto si napravio, cvilio si tamo da potpisu fed jer si znao sto te ceka. ako si mangup izadi van pa  da vidis igre , a ne porobit ko  Lips Sealed  i sakrit se iza federacije. fujjj
pa porobio sam te u 23h,a pljacka sam ti prove ujutro i postavio si mi vojsku na 1 napad  Grin Grin Grin Grin vojske nemas nigdi spija sam ti i kolonije i nista.e i mozes bit zahvalan sta ti nisam kolonije rusio farmice.sad u blitz5 samo se nadam da ces mi bit blizu od tvojih resa mogu svaki dan po 2 centre dignit  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!