Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:32:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75902 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #135 na: Prosinac 08, 2012, 11:21:11 »

A da ga ti malo ohladiš na nekoliko dana ha?

eto vidiš o tome ti ja pričam  *xxx* *xxx*

tamo i jesam pa se vidimo  Wink Wink
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2012, 11:23:34 od vanyar » Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #136 na: Prosinac 08, 2012, 11:23:00 »

malo je čudan taj acc vanyar acc ovdje : Datum registracije:    Listopad 05, 2012, 03:06:01

jelda igore? novi račun, eh  Shocked  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #137 na: Prosinac 08, 2012, 11:23:41 »

cemu svadja a shvacam igra je to tu se samo pise o tom blitzu na ovom forumu da sam se morao regristrirati tamo ,volim napetosti ionako svaki mjesec sam u napetosti dali cu dobiti penziju ili ne  Grin Grin Grin
Evidentirano
vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #138 na: Prosinac 08, 2012, 11:25:00 »

malo je čudan taj acc vanyar acc ovdje : Datum registracije:    Listopad 05, 2012, 03:06:01

jelda igore? novi račun, eh  Shocked  *crazy* *crazy* *crazy*

isuse  *WALL* *WALL* *WALL*
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #139 na: Prosinac 08, 2012, 11:25:26 »

cemu svadja a shvacam igra je to tu se samo pise o tom blitzu na ovom forumu da sam se morao regristrirati tamo ,volim napetosti ionako svaki mjesec sam u napetosti dali cu dobiti penziju ili ne  Grin Grin Grin
ma da, šta će sad i penzije rezat il još gore ne isplačivat? ma nije valjda , užas
Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #140 na: Prosinac 08, 2012, 11:28:10 »

ma da, šta će sad i penzije rezat il još gore ne isplačivat? ma nije valjda , užas
a tko zna svaki mjesec je to ko lutrija ili dobijes ili ne  Angry
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #141 na: Prosinac 08, 2012, 11:30:30 »

vanyar pa daaaa, ti si tamo u onom U , tihi igrač, samozatajan, ma ti si najmanji  problem tamo, sretno ti čika Goronja želi sljedeću eru  Smiley Smiley
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #142 na: Prosinac 08, 2012, 11:35:18 »

vanyar pa daaaa, ti si tamo u onom U , tihi igrač, samozatajan, ma ti si najmanji  problem tamo, sretno ti čika Goronja želi sljedeću eru  Smiley Smiley
a sta si se raspisa,na osnovu cega ta bahatost kad svi tamo znamo da si mali mis.krijes se u svojim rupama i trosis dijamante na tone a nikad nista od tebe.u pantha_rei si bio uzeo dvorac i okupio saveznu vojsku pa vam ga figli uzeo sam i skrsio ti vojsku do zadnjeg koplja u savezu Grin Grin Grin aj pokrij se usima neznas,nemas pojma,neznalica si ima li jos nesto da ti objasnim da si najveci promasaj napravio kad si pocea igrat ovu igru.nebi ti ostavio ovce da cuvas a ne saveznu vojsku.veliki majstor Grin Grin Grin Grin samo cega si majstor,mozda kako unistit vojsku cim ti je ostave  Grin Grin Grin.pojma nemas
Evidentirano
vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #143 na: Prosinac 09, 2012, 12:02:05 »

vanyar pa daaaa, ti si tamo u onom U , tihi igrač, samozatajan, ma ti si najmanji  problem tamo, sretno ti čika Goronja želi sljedeću eru  Smiley Smiley

kao i uvjek samo si jak na riječima  *suicide* *suicide*
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #144 na: Prosinac 09, 2012, 12:28:57 »

a sta si se raspisa,na osnovu cega ta bahatost kad svi tamo znamo da si mali mis.krijes se u svojim rupama i trosis dijamante na tone a nikad nista od tebe.u pantha_rei si bio uzeo dvorac i okupio saveznu vojsku pa vam ga figli uzeo sam i skrsio ti vojsku do zadnjeg koplja u savezu Grin Grin Grin aj pokrij se usima neznas,nemas pojma,neznalica si ima li jos nesto da ti objasnim da si najveci promasaj napravio kad si pocea igrat ovu igru.nebi ti ostavio ovce da cuvas a ne saveznu vojsku.veliki majstor Grin Grin Grin Grin samo cega si majstor,mozda kako unistit vojsku cim ti je ostave  Grin Grin Grin.pojma nemas
hahahahha baš si me nasmijao, vidim da priču o figilu neznaš,kao i što neznaš zašto više neki igrači ne igraju taj realm, ok, pojma nemam,al djela govore drugo Grin:D
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #145 na: Prosinac 09, 2012, 12:29:51 »

kao i uvjek samo si jak na riječima  *suicide* *suicide*
ghm,ghm, ko je jak na riječima, na djelima je još jači, zapamti si to, tako je barem kod mene  Tongue Tongue
Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #146 na: Prosinac 09, 2012, 12:33:22 »

ghm,ghm, ko je jak na riječima, na djelima je još jači, zapamti si to, tako je barem kod mene  Tongue Tongue
ej cekaj jesi ti igrao v1 mozda sjecam te se sad mi sjelo uf stobom sam vodio bitke dobar si moram priznati
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #147 na: Prosinac 09, 2012, 12:39:29 »

taj v1 je bio dobar trebalo je znanje sam pocetak imperije online
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #148 na: Prosinac 09, 2012, 12:41:48 »

ej cekaj jesi ti igrao v1 mozda sjecam te se sad mi sjelo uf stobom sam vodio bitke dobar si moram priznati
mora da si i ti neki znalac kad za njega kazes da je dobar  Grin Grin Grin
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #149 na: Prosinac 09, 2012, 12:44:59 »

mora da si i ti neki znalac kad za njega kazes da je dobar  Grin Grin Grin
ma nemoj zezati u v1 je bila bitna vjestina nije bilo ko sad kredita tamo sam ja sazreo sad gledam kupim skrinju potrosim penziju i prvi sam ipak tamo si trebao paziti svaki gubitak jednog vojnika je znacio sad gledam izgubi vojsku kupim skrinju i u igri sam tamo tako nije bilo  ;D
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!