Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 01:50:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76306 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Chilli
Private
*

Karma: +5/-8
Offline Offline

Postova: 6


silvydave


Profil Email
« Odgovor #120 na: Prosinac 08, 2012, 06:23:43 »

evo jos jedne hrvatice iz croteam,neznam ti ja engleski prevedi mi  Grin Grin Grin Grin
mmm, i am very happy , at least you read me, now go to google,  Cheesy
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #121 na: Prosinac 08, 2012, 06:24:26 »

kakve samare ces tek dobit kad pocme,jedino sta ti ostaje je sad ovde trabunjat.bas me zanima oces bit tako glasan za desetak dana kad krene nova era  Grin Grin Grin
nemam ja šta više onda biti glasan, ja onda samo djela pokazujem, mislim da češ onda ovdje sam ostat  Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #122 na: Prosinac 08, 2012, 06:31:37 »

mozda i odustanem sad kad si ovu macu silvydave dovea,stra me sad  Grin Grin Grin a i brazilka je,sarmirat ce me pa cu popusit vojsku  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #123 na: Prosinac 08, 2012, 06:53:14 »

a moj buimirenemoj pricat kad nemas pojma!!!prema tome nemoj baljezgat,sta igra nas 3??igrali smo svjetsko prvenstvo!!ja neam meČku isprid kuce ja neam kucu na 3 kata ko ti:D  Lips Sealed  ja Radin a nemam cacu koji mi je sve da i bar znan cjenit neke stvari!!na taj sistem onda nikad nebi igra prvenstvo jer nebi sebi dozvolija da budem za compom 23 sata dnevno!!jer imam i privatni zivot!
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #124 na: Prosinac 08, 2012, 07:10:58 »

a moj buimirenemoj pricat kad nemas pojma!!!prema tome nemoj baljezgat,sta igra nas 3??igrali smo svjetsko prvenstvo!!ja neam meČku isprid kuce ja neam kucu na 3 kata ko ti:D  Smiley  ja Radin a nemam cacu koji mi je sve da i bar znan cjenit neke stvari!!na taj sistem onda nikad nebi igra prvenstvo jer nebi sebi dozvolija da budem za compom 23 sata dnevno!!jer imam i privatni zivot!
al te boli mecka stara i kuca na 4 kata.povlacis me za jezik pa kad ti kazem histeriziras,malo si mi previse nervozan mikac.idi lici te zivce.nisam ja igorzg da me smeta sta vi lajavci pricate i spominjete ko je kome sta da.a za zivot se samo javi odvest cu te malo u mene u misto po birtijama,pa cemo do splita malo i tako imamo di zivotarit  Wink
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #125 na: Prosinac 08, 2012, 08:43:46 »

malo vježbanja u betti, protiv rumunja,jedan od jačih po vojnim bodovima,izaziva pa izaziva ko neki, pa eto ulovih ga na 10 min,htio nekakvu zasjedu napraviti al neuspješno, hvala mrkiju što mi pokazao sve svoje trikove Grin:D:D

http://prntscr.com/lnrm5

http://prntscr.com/lnsi7
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2012, 08:47:25 od goronja » Evidentirano

vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #126 na: Prosinac 08, 2012, 08:54:24 »

malo vježbanja u betti, protiv rumunja,jedan od jačih po vojnim bodovima,izaziva pa izaziva ko neki, pa eto ulovih ga na 10 min,htio nekakvu zasjedu napraviti al neuspješno, hvala mrkiju što mi pokazao sve svoje trikove Grin:D:D

http://prntscr.com/lnrm5

http://prntscr.com/lnsi7

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* hvalite me usta moja  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #127 na: Prosinac 08, 2012, 09:18:00 »

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo* hvalite me usta moja  *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
meni nije jasno što tebe mući,kakvo hvalisanje ako reportiram, ja se bar nemoram hvalisat iznošenjem istine, istina boli znam, pogotovo ako kao ti ima drugačije uvjerenje, a kad smo kod hvalisanja kako ti kažeš evo pa se nagledaj. Iako ja to ne smatram hvalisanjem.

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=5521.165
Evidentirano

vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #128 na: Prosinac 08, 2012, 09:44:35 »

meni nije jasno što tebe mući,kakvo hvalisanje ako reportiram, ja se bar nemoram hvalisat iznošenjem istine, istina boli znam, pogotovo ako kao ti ima drugačije uvjerenje, a kad smo kod hvalisanja kako ti kažeš evo pa se nagledaj. Iako ja to ne smatram hvalisanjem.

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=5521.165

ništa mene ne muči osim tebe i tvog preseravanja tu na forumu ponašaš se ko da je tvoj forum s onim forama slijedi ti ban i takve gluposti,stalno se prijetiš nekome i hvališ sam sebe  *crazy* *crazy* *crazy*
pa to je skoro cjela tema o tome i o savezu cijelom,a ne ko ti potpuno neka druga tema bude i onda ti moraš ubacit svoju bitku (to sam vidio negdje al neda mi se sad tražit) ko da nekog boli k... za tvoju bitkicu Grin Grin
znam da nema puno smisla ovo šta sam napiso al uglavnom DOSADAN SI
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #129 na: Prosinac 08, 2012, 10:33:38 »

ništa mene ne muči osim tebe i tvog preseravanja tu na forumu ponašaš se ko da je tvoj forum s onim forama slijedi ti ban i takve gluposti,stalno se prijetiš nekome i hvališ sam sebe  *crazy* *crazy* *crazy*
pa to je skoro cjela tema o tome i o savezu cijelom,a ne ko ti potpuno neka druga tema bude i onda ti moraš ubacit svoju bitku (to sam vidio negdje al neda mi se sad tražit) ko da nekog boli k... za tvoju bitkicu Grin Grin
znam da nema puno smisla ovo šta sam napiso al uglavnom DOSADAN SI
dobro receno vanyar,osim ovog zadnjeg on nije dosadan nego je pijavica Grin Grin Grin
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #130 na: Prosinac 08, 2012, 10:51:31 »

umjesto da se skupa bijete protiv drugih vi cete se sami pobiti  *bravo* *suicide*
Evidentirano
vanyar
Private
*

Karma: +17/-6
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #131 na: Prosinac 08, 2012, 10:52:33 »

dobro receno vanyar,osim ovog zadnjeg on nije dosadan nego je pijavica Grin Grin Grin

dosadan ko reklama za dormeo madrac  Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #132 na: Prosinac 08, 2012, 10:56:27 »

umjesto da se skupa bijete protiv drugih vi cete se sami pobiti  *bravo* *suicide*
medo jel znas ti drmatora
Evidentirano
malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #133 na: Prosinac 08, 2012, 11:04:02 »

medo jel znas ti drmatora
kako nebi znao pa ja sam taj acc igrao nekad  Angry
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #134 na: Prosinac 08, 2012, 11:19:27 »

ništa mene ne muči osim tebe i tvog preseravanja tu na forumu ponašaš se ko da je tvoj forum s onim forama slijedi ti ban i takve gluposti,stalno se prijetiš nekome i hvališ sam sebe  *crazy* *crazy* *crazy*
pa to je skoro cjela tema o tome i o savezu cijelom,a ne ko ti potpuno neka druga tema bude i onda ti moraš ubacit svoju bitku (to sam vidio negdje al neda mi se sad tražit) ko da nekog boli k... za tvoju bitkicu Grin Grin
znam da nema puno smisla ovo šta sam napiso al uglavnom DOSADAN SI
A da ga ti malo ohladiš na nekoliko dana ha?
Ili ako ti imaš nešto za pokazati,dođi u R 5 pa da vidiš što znači biti dosadan  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!