Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:58:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75917 puta)
0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.
mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #75 na: Prosinac 08, 2012, 05:49:41 »

hhaha:D poceli smo skupljat saveznike:D hahah to to,mrki sklopi i sa ta 2 jos:D
Evidentirano
njamnjam
Private
*

Karma: +37/-7
Offline Offline

Postova: 34



Profil Email
« Odgovor #76 na: Prosinac 08, 2012, 06:18:03 »

za vas nam ni netreba "pomoć"  Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #77 na: Prosinac 08, 2012, 08:36:13 »

Bare ako ne igra tamo di i ja "leti" iz Storma  Cheesy
Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #78 na: Prosinac 08, 2012, 09:12:58 »

znam goronja ali moras shvatit da svjetsko i obicna era nije isto,,savez u igra godinama tamo kao sto i ja igram vec 5 godinu blitz 15 i kao sto oni imaju saveznike tamo tako ih imam i ja ovdje ,,,umjesto da ti kao vodja nekako smiris situaciju koja je izmakla kontroli ti jos vise palis:)lijepo tisina pa cemo vidjet u blitzu ko je glavni:)
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #79 na: Prosinac 08, 2012, 11:55:16 »

Grin Grin Grin
Wink
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #80 na: Prosinac 08, 2012, 01:17:09 »

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mL8puJMUDpk#!
Evidentirano

malimedo
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 44


Profil Email
« Odgovor #81 na: Prosinac 08, 2012, 01:18:05 »

Očito da u samom strahu savez U sklapa paktove sa svim ostalim savezima da im pomognu protiv nas, strah je zavladao u R 5 protiv saveza CROTEAM, misija mrkija da pomogne Srbima je očita, dati vojsku za dvorce ako im OSVETNICI pomognu u sljedečoj eri protiv nas, dobar deal, al im to neće biti pretjerano od pomoći, prije nekoliko era, ja sam se sam borio protiv OSVETNIKA, i padali su ko kruške ,jedan po jedan, zato se ne brinem, ajmo U koga još drukate protiv nas, neće vam ni to pomoć, al se mora priznati da ste dobri lobisti, sretno.

dokaz: memeto iz OSVETNIKA : http://prntscr.com/lkskn

mislim mrkiiiii, sav respekt tebi i kao čovjeku i kao igraču ali za ovo nemam riječi Sad
vidim ti si vodja croteama onda se ponasaj kao vodja saveza ili igras na to sad da imas 400k bodova a ovi ni 2k skupa pa te ne mogu smjeniti  Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #82 na: Prosinac 08, 2012, 03:40:44 »

al je goronja vođa croteama  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin,ubit cu se od smija.jos je dovea i onu silvydave koja je veca farmerica od horusa.e inace horuse lipo si ti u mega blitzu nakupio seljaka pa reko sinoc malo da ti ih pokoljem  Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #83 na: Prosinac 08, 2012, 03:44:35 »

i goronja daj predstavi nam croteam,pa necemo sad izmisljat nova imena.jedino dunkan ko pravi gospodin dosa sa svojim starim nickom,al svejedno derat cemo vas sve koda je vazno kako se zovete Grin Grin Grin Grin svi ste isti
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #84 na: Prosinac 08, 2012, 03:50:15 »

i goronja daj predstavi nam croteam,pa necemo sad izmisljat nova imena.jedino dunkan ko pravi gospodin dosa sa svojim starim nickom,al svejedno derat cemo vas sve koda je vazno kako se zovete Grin Grin Grin Grin svi ste isti
šta si ti neumoran bubimire kak ti se da tu stalno blamirati..vi ste stvarno na nećemu što vam podiže zločestoću na vrlo visok nivo Sad
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #85 na: Prosinac 08, 2012, 03:57:50 »

de se pohvalite koga je ovaj puta skršio mrki88 ili pošaljite izvještaje bitke .. inače ja kao reporter tamo neću imati puno smisla ako ne znam ko koga..  Smiley
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #86 na: Prosinac 08, 2012, 04:03:41 »

šta si ti neumoran bubimire kak ti se da tu stalno blamirati..vi ste stvarno na nećemu što vam podiže zločestoću na vrlo visok nivo Sad
eno driver odgovorio sam ti u privatne da me tiger nebi opet potira s foruma  Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #87 na: Prosinac 08, 2012, 05:34:04 »

de se pohvalite koga je ovaj puta skršio mrki88 ili pošaljite izvještaje bitke .. inače ja kao reporter tamo neću imati puno smisla ako ne znam ko koga..  Smiley

Misliš koga je  skršio Goronja, mikac i ostali majstori Grin:D:D, kakav mrki, mrki krši samo djecu ko i buu
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #88 na: Prosinac 08, 2012, 05:38:16 »

vidim ti si vodja croteama onda se ponasaj kao vodja saveza ili igras na to sad da imas 400k bodova a ovi ni 2k skupa pa te ne mogu smjeniti  Grin Grin

mali medo,ja sam igrao ovu eru od početka i skupio 5 odbrambenih pobjeda za U savez, iako sam igrao tek na održavanju računa, šta bi tek bilo da sam igrao za pravo, osnivali smo savez pred kraj da bi nas počelo igrati odmah više u startu da nebi imali problema sa administracijom a U savez imao u tom prednost ( ni to im neće pomoć). Što se tiće vođe, još se nismo odlučili tko će biti, to će ići na izglasavanje, još nisu ni činovi formalno napravljeni.
buu, Silvy već odavno nije farmer   Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #89 na: Prosinac 08, 2012, 05:38:50 »

Misliš koga je  skršio Goronja, mikac i ostali majstori Grin:D:D, kakav mrki, mrki krši samo djecu ko i buu
ma mikac i ti u isti kos nikako nemozete,zvat sam sebe majstorom je presmijesno.u blitz5 se ljudi rugaju s tebom,RUGAJU Grin Grin Grin a on sebe zove majstorom,kad citam tvoje postove neznam bili plaka il bi se smija,jer lako sta ti lazes ljude tu nego sta je najgore ti si i sam povjerova da si majstor Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!