Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:27:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 75850 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #60 na: Prosinac 07, 2012, 10:18:23 »

molim link za blitz 5 ......brzo..........
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #61 na: Prosinac 07, 2012, 10:40:20 »

ne kuzim koji strah i koji dokaz Shocked
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #62 na: Prosinac 07, 2012, 10:50:26 »

Grin Grin Grin Grin
dobili su jedan dvorc pun vojske od __U__ saveza, bolje im je da budu prvi... Tongue

nego, vidim u croteam-u neka nova imena koja nisu bila ni na kvalifikacijama ni u cro dream teamu... zašto se skrivate iza novih nickova?
  ..bem te u bosanca..100% ti je neki obeco da ce ti datii.......ladne vode iz bunara.. Tongue Tongue Tongue Tongue   Grin Grin
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #63 na: Prosinac 07, 2012, 10:58:32 »

barni nadam se da znas gdje ces igrati,...xd,...neko je rekao vec,..nema ovdje neutralnih,...xd
Bare ako ne igra tamo di i ja "leti" iz Storma  Cheesy
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #64 na: Prosinac 07, 2012, 11:04:54 »

molim link za blitz 5 ......brzo..........
http://www77.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=5&ipid=432775&c=95ba9d6e830968578b21f8a737962cc6
Evidentirano
DeeRaa
Gost
« Odgovor #65 na: Prosinac 07, 2012, 11:06:00 »

http://prntscr.com/ll14r
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #66 na: Prosinac 07, 2012, 11:31:24 »

ne kuzim koji strah i koji dokaz Shocked
Pa sableta čitaj malo,bar si ti tu jedan od pametnijih, došla je ekipa sa svjetskog, naravno da primamo i prinove, koji se nisu kvalificirali pa da nam pokažu možda kako je to možda trebalo drugačije biti, a strah od nas, bože moj, vidiš da U treba pomoć srba , kao što smo mi očito trebali na svjetskom pomoć Bugara, al razlika je pomoć od Bugara a razlika od srba, no vidićemo, živi bili pa vidjeli, piti će se bloody mary Smiley
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #67 na: Prosinac 08, 2012, 12:18:18 »

..gorana je teško razumit... on je bio dio _U_ saveza i vrlo dobro zna da prića bajke i o naglom savezništvu i o strahu...ovi kopirani razgovori samo govore kakav je to igrać i ćovjek...jer bez obzira na ljude s kojima će sada igrat ne treba pljucat po dojućerašnjim saveznicima ... jer je do jućer pljuca po ekipi koju sad okuplja..a i ovo njegovo stalno kopiranje privatnih poruka i objavljivanje istih javno ili na tribunu saveznog chata isto govori o tome koliko ima svoj stav a koliko je podložan zakonu mase
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #68 na: Prosinac 08, 2012, 12:25:54 »

Pa sableta čitaj malo,bar si ti tu jedan od pametnijih, došla je ekipa sa svjetskog, naravno da primamo i prinove, koji se nisu kvalificirali pa da nam pokažu možda kako je to možda trebalo drugačije biti, a strah od nas, bože moj, vidiš da U treba pomoć srba , kao što smo mi očito trebali na svjetskom pomoć Bugara, al razlika je pomoć od Bugara a razlika od srba, no vidićemo, živi bili pa vidjeli, piti će se bloody mary Smiley

naravno da je razlika,i to jako velika,neznam kako je niste uočili a bode oči,ekipa saveza _U_ taj realm igra več jako dugo,zar nebi bilo čudo da nemaju saveznika,svijetsko je nešto drugo,tamo po pravilima nema saveznika,nema komuniciranja van saveza,igra se jedanputa i ne ponavlja se do iduće godine i da ne nabrajam,goronja,znaš mudrovati drugima kada raspiruju mržnju,u ovom postu to očito i ti radiš,razlike između saveznika,bili to bugari,srbi,turci nema
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #69 na: Prosinac 08, 2012, 01:02:26 »

..gorana je teško razumit... on je bio dio _U_ saveza i vrlo dobro zna da prića bajke i o naglom savezništvu i o strahu...ovi kopirani razgovori samo govore kakav je to igrać i ćovjek...jer bez obzira na ljude s kojima će sada igrat ne treba pljucat po dojućerašnjim saveznicima ... jer je do jućer pljuca po ekipi koju sad okuplja..a i ovo njegovo stalno kopiranje privatnih poruka i objavljivanje istih javno ili na tribunu saveznog chata isto govori o tome koliko ima svoj stav a koliko je podložan zakonu mase


Evo da ti napišem da me možeš bolje razumit, kako ti kažeš, bio sam da U saveza I? I više nisam,izbačen sam, i nakon što sam im pomogao da kupe dijamante, lijepo su vratili kamenom, nema veze, znaš,pamti pa vrati, ja još pamtim pljuvanje po nama, a ja nisam ni pljuvao po nikome, taj savez je sada neprijatelj nama,  kopiranje poruka sa realmova je dozvoljeno,to je samo dio toga šta se sprema, moj stav se zna, ja ovdje nisam sad neutralan jer sam dio saveza CROTEAM-a, I ovo je obavjest mene samoga,ne moderatora, gde nisam ništa rekao loše a ni neistinu, tako da Unca, molim te lijepo, niti su oni bili meni saveznici, jer se saveznici prema svojim članovima tako ne ponašaju, svaka čast par izuzetaka u tom savezu, ali strah je straaah Wink
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #70 na: Prosinac 08, 2012, 01:10:16 »

..istina tvoj stav se zna sada i trenutno..... a to je vrlo promjenjivo...jer vrlo dobro znaš kako _U_ funkcionira,  a što se tiće dijamanata ..tu sam glavni krivac JA
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #71 na: Prosinac 08, 2012, 02:29:26 »

vezano za ovih zadnjih 10ak postova :  Vrijeme je za dvoboj !  Grin  Grin
http://www.youtube.com/watch?v=rzV9D_ziaJg
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #72 na: Prosinac 08, 2012, 02:45:27 »

vezano za ovih zadnjih 10ak postova :  Vrijeme je za dvoboj !  Grin  Grin
http://www.youtube.com/watch?v=rzV9D_ziaJg
Pokemon? Grin  bolje mi je ovo http://www.youtube.com/watch?v=K-Ze0AvMcfQ
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #73 na: Prosinac 08, 2012, 03:27:08 »

ti si goronja toliko glup da me glava zaboli dok čitam tvoje postove...
kao prvo, i prošlu eru (samo sam ja igrao aktivno u savezu) smo dali vojsku osvetnicima... ovu eru sam im dao jer zaslužuju medalju, a ja se više nemam s kim borit za vojne bodove, što me jedino zanimalo....
osvetnici jesu srpski savez, al za razliku od naše reprezentacije, njima se može vjerovat.. i dao bih im više nego vama iz bugarske B ekipe...
vodio si naš savez jednom na dvorce, pa smo ostali svi posrani, sramota me te ere, ako mi vjeruješ...
nikad ništa loše nisam napisao protiv tebe ovdje na forumu, ali ako ti kenjaš, mogu i ja...
dobio si jedne ere savez u ruke, i vojsku i sve, pričao si da ćeš osvojit najmanje broncu, a dobio si kiflu...
retard si teški, igraš ovo  Lips Sealed  6 godina a ne znaš si dupe sam obrisat... mutav si, i nekada mi te stvarno žao...

 i da, u federaciji smo sa 4 od prvih 6 saveza ispred nas jer nas poštuju, i jer su nam nudili federaciju....
prema __U__ savezu se stvorio respect kakav ti nikada nećeš imati... 
a sad ti samo seri, nabit ću ti tih silnih 6 godina iskustva u usta, jer nisam  Lips Sealed ...

ako već toliko sereš tu po forumu, dođi, počni igrati kako TI ZNAŠ, pa ćemo vidjeti... šutim ti cijelo vrijeme na tvoje hvalisanje po forumu, al sad si pretjerao...  glup si i uvijek ćeš biti, pa imao ti IQ 20090 ako hoćeš, o imperiji nemaš pojma...

ono jedno jutro kad sam te čuvao na svjetskom sam vidio kakav si igrač... preporuka- metak u čelo ili farmville....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #74 na: Prosinac 08, 2012, 03:49:51 »

ti si goronja toliko glup da me glava zaboli dok čitam tvoje postove...
kao prvo, i prošlu eru (samo sam ja igrao aktivno u savezu) smo dali vojsku osvetnicima... ovu eru sam im dao jer zaslužuju medalju, a ja se više nemam s kim borit za vojne bodove, što me jedino zanimalo....
osvetnici jesu srpski savez, al za razliku od naše reprezentacije, njima se može vjerovat.. i dao bih im više nego vama iz bugarske B ekipe...
vodio si naš savez jednom na dvorce, pa smo ostali svi posrani, sramota me te ere, ako mi vjeruješ...
nikad ništa loše nisam napisao protiv tebe ovdje na forumu, ali ako ti kenjaš, mogu i ja...
dobio si jedne ere savez u ruke, i vojsku i sve, pričao si da ćeš osvojit najmanje broncu, a dobio si kiflu...
retard si teški, igraš ovo  Lips Sealed  6 godina a ne znaš si dupe sam obrisat... mutav si, i nekada mi te stvarno žao...

 i da, u federaciji smo sa 4 od prvih 6 saveza ispred nas jer nas poštuju, i jer su nam nudili federaciju....
prema __U__ savezu se stvorio respect kakav ti nikada nećeš imati...  
a sad ti samo seri, nabit ću ti tih silnih 6 godina iskustva u usta, jer nisam  Smiley ...

ako već toliko sereš tu po forumu, dođi, počni igrati kako TI ZNAŠ, pa ćemo vidjeti... šutim ti cijelo vrijeme na tvoje hvalisanje po forumu, al sad si pretjerao...  glup si i uvijek ćeš biti, pa imao ti IQ 20090 ako hoćeš, o imperiji nemaš pojma...

ono jedno jutro kad sam te čuvao na svjetskom sam vidio kakav si igrač... preporuka- metak u čelo ili farmville....

 *beer* tko mi kaže nemogu se naljutiti, potpuno te shvaćam, ne brini,vidimo se na bojištu, pa ću ti ovaj post ljepiti svaki dan na čelo, ok? svaki dan, na svaku tvoju izgubljenu bitku, čitam te ne samo između redaka, a mojih 7 godina iskustva će ti sad izaći na vidjelo, ma kakav respect, ti se još nisi probudio, savez U  kak ti neki ratni savez , ko će to respektirat, ko uopće respektira ratne saveze? Drugo, kad ste dali vojsku, napravili ste po svome ne po mome, ja sam rekao drugi dvorac a i išli na rumunjski ne na figila, a Rumunji se zabetonirali, nije moglo ništa proći, uništili su okupljališta u sekundi,tako da nemoj izvrdat situaciju ok? A baš nisam uvjeren sa mojim IQ 20090 da možeš biti glup, tako da i ovdje griješiš, Ti da vjeruješ Osvetnicima, ma nebi im ni mrtav vjerovao, a kamoli živ, a očito sa kim si takav si, tu neću ulaziti, vrijeđati te neću, neću ni reći da si glup jer nisi, ni kakve gluposti radiš u U savezu,to samo tebi znane, neću ti ni jednu uvredu reći, ti uživaj u U i srpskim Osvetnicima, Ja ću sa svojima, a  bojno polje će odlučiti ko je bolji, TI ili JA, ne zamaraj se da si iskusniji ili nešto bolji ili lošiji od mene, jednostavno će se viditi ko će koga prašiti,nisam ti ja Bugar ili neki tome slični, JA SAM GORONJA, zapamti to, i ne izvrći onu eru jer niste napravili kao što sam vam rekao, znači vi ste bili nesposobni išta napraviti a ne ja, ok? Sa ovakvim borbama kakve ti i tvoji imate, takve vam protiv nas neće prolaziti, značu gdje si ,šta si, kad si na wc-u tih 10 min, i gdje  i kud šalješ vojsku kao i kad se vraća, moj si i božji nakon ovog posta, volim kad me se potcijenjuje a onda nakon toga tišina, a ovaj post iznad ti ljepim svaki put da će ti se zgaditi, uživaj još malo u ovim zadnjim satima ere, jer iduće te čeka nešto što bi se i Pakao posramio, ok Mrki, jel sam bio JASAN, to ti GORONJA KAŽE.  *beer*
Ps. vidi se da će ti trebati ne samo jedna federacija nego još njih 5 da nas dotučeš, biće nama a i vama baš veseo božić.
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2012, 04:11:53 od goronja » Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!