Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 11:29:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 110   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: konacni obracun?  (Posjeta: 76376 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
manđukić
Gost
« Odgovor #30 na: Studeni 26, 2012, 07:18:59 »

Mnogo si agresivan,to te sad počelo primat?  Ajde sam se ti ispucaj,da vidimo koliko energije imaš, šta bi ja sad trebao reći na ovo što si postavio, da ti sad odgovrim agresijom, a ne čitaš što pišem,pa naravno gdje će netko oišta tako što razumijet, nisam ni očekivao od agresivaca , sad da ti odgovorim istom mjerom,svi bi hajkali na mene, a ti bi bio divna osoba, moš mislit, hahahah,, daj samo, ban slijedi dečkiću.
pa to je samo sala ti se neznas saliti shvati to ko za Lips Sealed anciju
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #31 na: Studeni 26, 2012, 07:41:10 »

igorzg,...buuu ,mrki,...i ostala vasa ekipa,jel vi mislite stvarno igrat taj blitz u prvom mjesecu ozbiljno i najbolje kako znate ,...jer ja da sam na mjestu ovih iz repke gledamo bih da vam polomim kosti 2. dan ere na terenu,koliko ste ih izprozivali ..onako iskreno,.. Wink,...jer sva ova vasa  prica je ok ako vi je mozete pokrit  u tom blitzu,...
pa makar i izgubili na kraju i izgorili nije problem ako se pobijete dobro,..i ja nikad ne bih htio zavrsiti kao onaj CROATIJE iz dacmihove price  Grin,i radi toga i  ja sam na vasoj strani, Grin,..ali ako ce ostati samo prica na forumu bez borbe u tom blitzu nije ovo vrijedno tolikih postova i sprdacine,...i sta ce biti?
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #32 na: Studeni 26, 2012, 07:48:48 »

Mnogo si agresivan,to te sad počelo primat?  Ajde sam se ti ispucaj,da vidimo koliko energije imaš, šta bi ja sad trebao reći na ovo što si postavio, da ti sad odgovrim agresijom, a ne čitaš što pišem,pa naravno gdje će netko oišta tako što razumijet, nisam ni očekivao od agresivaca , sad da ti odgovorim istom mjerom,svi bi hajkali na mene, a ti bi bio divna osoba, moš mislit, hahahah,, daj samo, ban slijedi dečkiću.
ja agresivan pa ti mases kartonima djelis banove ,svima ces podjeliti ban ostat ces sam na forumu nece biti anketa vise znas onu pricu pale sam na svijetu ,i on je ostao sam ali mu nije na kraju tako valjalo tebi je zelja biti sam na forumu ali nece ici  ;D ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 07:58:34 od manđukić » Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #33 na: Studeni 26, 2012, 07:53:47 »

Vrsta djela: Priča za djecu
 
Vrijeme radnje: neodređeno
 
Mjesto radnje: nepoznat grad
 
Likovi: Pale i njegova majka
 
Kratak sadržaj
 
Jednoga se dana Pale probudio vrlo rano, Ušavši u sobu od roditelja, primjetio je kako je njihov krevet prazan. Zbog toga se nije zabrinuo, obukao se i umio, te izašao na ulicu na igranje. Iako nije smio sam izlaziti na ulicu, Pale je sišao niz stepenice i našao se vani.
 
Ispred kuće je stajao tramvaj u kojem nije bilo nikoga, ni vozača, ni konduktera, ni putnika. Zapitao se gdje su svi ljudi. ušao je u mljekarnicu, ni tamo nije bilo nikoga. Automobili nisu vozili, ljudi nisu prolazili. Nigdje nikoga. Pale je bio sam na cijelom svijetu. Ušao je u slastičarnicu, pojeo mliječnu čokoladu, u prodavaonici voća je dvije naranče spremio u džep, a banane pojeo. Znao je da nije dozvoljeno to što radi, ali budući da je bio sam na svijetu mogao je raditi što je god htio.
 
Izašavši ponovno na ulicu, ugleda novi tramvaj, sjedne na vozačevo mjesto i krene se igrati. Kako je pomicao ručke na lijevoj i desnoj strani, tramvaj se pokrenuo. Pale je staio vozačku kapu na glavi i postao pravi vozač. Nije se bojao da bi nekoga mogao pregaziti, bio je sam i sretan što može voziti pravi tramvaj. Ispred njega, na Trgu, stajao je drugi tramvaj i kako Pale nije znao zaustaviti kola, zabio se u tramvaj ispred sebe. Tramvaj je bio potpuno razbijen, no Pale se tješio kako to i nije velika nesreća jer u gradu ima još mnogo takvih tramvaja.
 
Slijedeća postaja bila je banka. Ušavši u banku Pale je uzeo punu vreću novca kako bi mogao kupiti sve što poželi. Kada je krenuo u kupovinu, shvatio je da mu novac nije potreban jer može uzeti sve što mu treba besplatno. Na ulici je vidio vatrogasna kola i njima se počao voziti po grada, kad mu je nestalo benzina, prošao je kroz park, gdje se prije igrao sa ostalom djecom, ušao u hotel gdje je nešto pojeo. Zaželio se prijatelja i roditelja, postao je usamljen. Krenuo je u potragu za ljudima i stigao do aerodroma.
 
Sjeo je u avio i poletio. Leti je visoko kroz oblake, sve dok nije udario u nešto tvrdo, nešto kao Mjesec. Tada je počeo padati prema Zemlji. Dok je padao, kriknuo je, te se odjenom našao u svom krevetu. Majka je brzo dotrčala i pitala ga zašto plaće. Ispričao joj je za san i zaključio da je dobro što je sve to samo sanjao.
 
Bilješka o piscu
 
Jens Sigsgaard bio je danski književnik rođen 1910. godine. od 1941-1974. bio je direktor Froebel Instituta u Kopenhagenu. Njegovo je najpoznatije djelo “Pale sam na svijetu”, napisano 1942. godine. Priča je inspirirana psihološkom studijom u kojoj se tisuće djece intervjuiralo vezano za njihove najtajnije želje. Osim ove, napisao je još nekoliko slikovnica. Umro je 1991. godine.
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #34 na: Studeni 26, 2012, 08:00:35 »

Zaželio se prijatelja i roditelja, postao je usamljen. Krenuo je u potragu za ljudima i stigao do aerodroma.poucno a ;D ;D ;D Priča je inspirirana psihološkom studijom tako pisac kaze ne ja  ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 08:15:18 od manđukić » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #35 na: Studeni 26, 2012, 08:06:35 »

igorzg,...buuu ,mrki,...i ostala vasa ekipa,jel vi mislite stvarno igrat taj blitz u prvom mjesecu ozbiljno i najbolje kako znate ,...jer ja da sam na mjestu ovih iz repke gledamo bih da vam polomim kosti 2. dan ere na terenu,koliko ste ih izprozivali ..onako iskreno,.. Wink,...jer sva ova vasa  prica je ok ako vi je mozete pokrit  u tom blitzu,...
pa makar i izgubili na kraju i izgorili nije problem ako se pobijete dobro,..i ja nikad ne bih htio zavrsiti kao onaj CROATIJE iz dacmihove price  Grin,i radi toga i  ja sam na vasoj strani, Grin,..ali ako ce ostati samo prica na forumu bez borbe u tom blitzu nije ovo vrijedno tolikih postova i sprdacine,...i sta ce biti?
dacmih,mrki i ja tamo igramo vec par godina stalno,prikljucili se jos neki momci i jedna cura Kiss.mi smo tamo memnone a oce li oni doc to pitaj njih nebi ti ja zna.kazu da oce oni i par svjetskih prvaka bugara
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #36 na: Studeni 26, 2012, 08:09:48 »

e da zainteresirani nek pitaju dacmiha(bronhy u blitz5) ili mrki88 koga ce i koliko ljudi uopce primit u savez.uglavnom mislim da je 10 igraca max bar je dosad tako bilo.kako je driver reka mi smo debili koji neznaju da je noc za spavanje i karanje,mi tada karamo po imperiji Grin Grin Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #37 na: Studeni 26, 2012, 08:15:58 »

Zaželio se prijatelja i roditelja, postao je usamljen. Krenuo je u potragu za ljudima i stigao do aerodroma.poucno a ;D ;D ;D Priča je inspirirana psihološkom studijom
neznam ko si ali za mene si za sada jedan od onih koji se registriraju na forum i onda pisu gluposti i u danu skupe 50 postova a u tih 50 postova nenapise nista pametno Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #38 na: Studeni 26, 2012, 08:21:04 »

igorzg,...buuu ,mrki,...i ostala vasa ekipa,jel vi mislite stvarno igrat taj blitz u prvom mjesecu ozbiljno i najbolje kako znate ,...jer ja da sam na mjestu ovih iz repke gledamo bih da vam polomim kosti 2. dan ere na terenu,koliko ste ih izprozivali ..onako iskreno,.. Wink,...jer sva ova vasa  prica je ok ako vi je mozete pokrit  u tom blitzu,...
pa makar i izgubili na kraju i izgorili nije problem ako se pobijete dobro,..i ja nikad ne bih htio zavrsiti kao onaj CROATIJE iz dacmihove price  Grin,i radi toga i  ja sam na vasoj strani, Grin,..ali ako ce ostati samo prica na forumu bez borbe u tom blitzu nije ovo vrijedno tolikih postova i sprdacine,...i sta ce biti?

mi smo memnone tamo već nekoliko godina, imamo svoj savez sa 10-ak igrača maximalno i igramo se sa svima... oni su tražili sukob, ja sam im samo rekao gdje jesmo... drugi svijetovi me ne zanimaju niti ih igram, a niti ću zbog nekoga ići iz blitza5...
nećemo igrati ozbiljno, nego ćemo se sprdati, što obično i radimo... ujedno mi je drago što nam poklanjaju toliko pažnje, volio bih da dovedu što više igrača, jer je mapa lagano sve praznija svaku eru...

ne primamo nikoga u savez, osim ako netko inzistira i zaslužuje.. nevolimo previše hrvata na okupu, nebu dobro onda... Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #39 na: Studeni 26, 2012, 08:23:22 »

da, vise vridi nas finac nego ista
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #40 na: Studeni 26, 2012, 09:58:35 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=6486.0
Evidentirano

mikac0901
Lieutenant
***

Karma: +26/-27
Offline Offline

Postova: 115


Profil Email
« Odgovor #41 na: Studeni 27, 2012, 07:36:05 »

Ovako mando kad ti sve znas,ajde prenesi nam sta za nas kazu bugari na forumu, jesmo se mi njima ulizivali!!?pitaj onog svog frenda gulaša pa javi
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #42 na: Prosinac 07, 2012, 12:10:04 »

jeli jos stoji da se igra u 1 mjesecu ili sta?da se vise zatvore ove besmislene teme i vrijedjanja sa strane korisnika i sa strane moderatora ovog foruma
Uvod

Sa ovog povijesnog događaja za cijeli svijet Imperije i novog svjetskog poretka odlazimo u legendarni blitz svijet 5 u srce okršaja moćnih saveza s jedne strane savez OSVETNICI a druge savezi __AnAToLiA__ i CRAZY_TURKS . Između njih savez malkite koji se našao u središtu okršaja i u ovom trenutku jedini spas traži predajom i povlačenjem tj. odmorima.
Vidi sliku - klikni
Moćan narod zapadne Azije , savez __AnAToLiA__ , dolazi s jednim jedinim ciljem pokoriti cijeli zapad - Mediteran i baciti na koljena sve mediteranske zemlje a kao nagradu pokupiti zlato. Gledajući povijest ove pokrajine teško je odrediti vrijeme a prema tome i kojem narodu – civilizaciji pripada ekipa saveza ali sudeći po imenima glavnih junaka stižu nam turci s pretpostavkom da žele stvoriti novo moderno Osmansko Carstvo Imperije Blitza 5 a sa savezništvom s "ludim turcima" imaju velike izglede u ostvarenju svog cilja. Najveća prepreka na tom putu su im savez OSVETNICI čiji većinski dio čine srbi , prema opisu saveza i simbolu kosovskog mita o kosovskoj bitci iz 1389 citiram " kosovski mit je postao simbol krvave osvete svim "turcima" odnosno muslimanima uopšte , koji su uzrok srpskog "pada" " ni malo ne sumnjamo da će biti paklena borba za " Gospodara svijeta " .

Međutim , za nas najvažnije , u središtu pozornosti svega ovoga nalazi se pleme ratnika u kutku Balkanije znakovitog imena __U__ ( opisa saveza "Savez za sve koji su __U__ banani" ) o kojima su pričane povijesne priče i mitovi o nevjerojatnim podvizima protiv nadmoćnog i brojčano jačeg protivnika ujedinjenog u savez malkite simboličnog imena "Bugarto" , njima pripada veći dio zasluge za ovakvu slabu igru bugarskog saveza. Savez  __U__  je savez koji je izazvao na dvoboj Hrvatski tim - predstavnike 7. države svijeta Imperije.

Kako će se sve to odvijati , hoće li tim Hrvatske prihvatiti izazov i hoće li doći do dugo očekivanih okršaja sa savezom __U__ i ako dođe do toga tko li će pobijediti … početak ćemo vidjeti vrlo vjerojatno već ovoga mjeseca zato što za 10ak dana započinje faza  "Gospodar svijeta" trenutnog blitz svijeta 5 .

Savez OSVETNICI kontroliraju 58.85% mape , __AnAToLiA__ 36.63% , CRAZY_TURKS 4.91% .

Slika:


Vaš reporter ovoga događaja ,
                                                                                                                                                                     reporter245

 Cheesy
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #43 na: Prosinac 07, 2012, 01:44:46 »

mislim da ovog mandukica treba u obranu prebaciti, previse to golova pocelo padati Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #44 na: Prosinac 07, 2012, 05:44:46 »

 [:-} savez je otvoren, zove se CROTEAM, i čeka nestrpljivo sljedeću eru.  *bravo*
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 110   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!