Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:55:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imperia Online Svjetsko Prvenstvo 2012.  (Posjeta: 25709 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #240 na: Lipanj 06, 2013, 10:38:52 »

a nije valjda za brazilce da igra  Shocked Shocked Grin Grin Grin goronja  Shocked ti propushtash svetsko  Shocked Shocked
ne propusta, samo je ove godine jaca konkurencija, tesko da ce upast Grin Grin
Evidentirano

samurajski_wentil
Sergeant
**

Karma: +7/-24
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #241 na: Lipanj 06, 2013, 10:43:17 »

a pa kad si ti tu Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #242 na: Lipanj 06, 2013, 04:12:51 »

ne propusta, samo je ove godine jaca konkurencija, tesko da ce upast Grin Grin
Tvrd sam ja orah Horuse, ne zaboravi da mogu imat i ja dijamante Grin Grin samo ako ja to želim, sad odem i kupim paketiće Grin Grin, kao i svako,tako i ovo sam ja tu, ne brini, prijavili su mene za Hrvatsku, i nije Brazil nego Gvatemala.  Tongue
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2013, 04:52:08 od goronja » Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #243 na: Lipanj 06, 2013, 04:52:08 »

Tvrd sam ja orah Horuse, ne zaboravi da mogu imat više dijamanata od tebe Grin:D samo ako ja to želim, sad odem i kupim paketiće Grin:D, kao i svako,tako i ovo sam ja tu, ne brini, prijavili su mene za Hrvatsku, i nije Brazil nego Gvatemala.  Tongue
vjerujem ti da mozes imati najvise dija, ali imas sproblem, nemas znanje. a postoji i druga stvar. ovu godinu su nasi igraci prvi put kvalifikacije shvatili ozbiljno. ne kriju se iza glupih imena kao prosle dvije goidne, sto znaci da im nije svejedno i da ce dati maksimum od sebe, i tesko da ce odustati netko tko udje u prvih 15. u prvih 20 su sve poznata imena , osim  lika pobjednik1234 i meni neznanih goroa, fishkoa i crnog. ali ako pogledas iza dvaseset, vidjet ces igora, cukera, beru sabletu, a i deeraa , svi oni mogu uci u 15 ako zapnu , tako da su ti sanse minimalne. ustvari sve ovisi o dijama. tko ce ih biti spreman vise potroisti , taj ce proci. Smiley
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #244 na: Lipanj 06, 2013, 05:13:39 »

vjerujem ti da mozes imati najvise dija, ali imas sproblem, nemas znanje. a postoji i druga stvar. ovu godinu su nasi igraci prvi put kvalifikacije shvatili ozbiljno. ne kriju se iza glupih imena kao prosle dvije goidne, sto znaci da im nije svejedno i da ce dati maksimum od sebe, i tesko da ce odustati netko tko udje u prvih 15. u prvih 20 su sve poznata imena , osim  lika pobjednik1234 i meni neznanih goroa, fishkoa i crnog. ali ako pogledas iza dvaseset, vidjet ces igora, cukera, beru sabletu, a i deeraa , svi oni mogu uci u 15 ako zapnu , tako da su ti sanse minimalne. ustvari sve ovisi o dijama. tko ce ih biti spreman vise potroisti , taj ce proci. Smiley
Pričaš opet gluposti Horus, opet imaš problematičan mentalni sklop u glavi,daj čitaj što pišeš, Grin Grin onak za koga bi se reklo da nema znanje si upravo ti, ne da bi ti mogao mentor biti nego stariji demonstrator i učitelj,ajde pokrij se ušima, i zatvori se u neku rupicu, a za neke koje spominješ,nemoj ni spominjat.
Nadam se da ću te vidjeti ispod 15 mjesta, a i nadam se da nečeš imati nikada veše tu dužnost znanstvenika, ili bilo kakvu,jer ti neznaš što je dužnost. Vidjelo se tvoje znanje ovdje na IO.
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2013, 05:51:08 od goronja » Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #245 na: Lipanj 06, 2013, 05:37:41 »

fishko je neron-1 samo  bice se coviku neda igrat pa se lagano zeza,a sta se tice vas dvoice ja se nadam da cete oba bit ispod 15,znam đaba mi se nadat puni ste ko brod oba al eto takva je igra kolko para tolko muzike a vi para imate a goronja ima i starih veza koji mu pune riznicu dijamantima(iz vremena dok ga netko nije rijesio duznosti moderatora)  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #246 na: Lipanj 06, 2013, 05:50:30 »

fishko je neron-1 samo  bice se coviku neda igrat pa se lagano zeza,a sta se tice vas dvoice ja se nadam da cete oba bit ispod 15,znam đaba mi se nadat puni ste ko brod oba al eto takva je igra kolko para tolko muzike a vi para imate a goronja ima i starih veza koji mu pune riznicu dijamantima(iz vremena dok ga netko nije rijesio duznosti moderatora)  Grin Grin Grin

 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue ljubomorko  Tongue Tongue Tongue sam se ti nadaj, nada umire posljednja Grin ups ,idem si ubost dijamante,moram do banke, ako budem petnaesti da Horus bude šesnaesti, jer pravila su jasna , Hr repka je krasna, da ne bude dileme, dijamanti i tablica su nam teme. Sretno vam i nam bilo ne ponovilo nam se prošlo prvenstvo cilo. Grin
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2013, 05:57:53 od goronja » Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #247 na: Lipanj 06, 2013, 06:03:53 »

Pričaš opet gluposti Horus, opet imaš problematičan mentalni sklop u glavi,daj čitaj ššto pišeš, Grin:D onak za koga bi se reklo da nema znanje si upravo ti, ne da bi ti mogao mentor biti nego stariji demonstrator i učitelj,ajde pokrij se ušima, i zatvori se u neku rupicu, a za neke koje spominješ,nemoj ni spominjat.
Nadam se da ću te vidjeti ispod 15 mjesta, a i nadam se da nečeš imati nikada veše tu dužnost znanstvenika, ili bilo kakvu,jer ti neznaš što je dužnost. Vidjelo se tvoje znanje ovdje na IO.
*hahaha* *hahaha* *hahaha*ti meni mentor i ucitelj *hahaha* *hahaha* *hahaha* a boga ti koga si ti to ucio igrati, tko su tvoji ucenici, pa ti ni sam jos nisi naucio igrati a igras duze od mene. ako vec mene spominjes ja sam imao malo bolje ucitelje nego ti (kosac, tiger, muki) i imao hrpu ucenika, neki i igraju ovdije. spomenut cu samo najboolje. evo devilfrog i mandjo su bili moji ucenici i danas sam ponosan na njih, draze mi je da su oni na vrhu nego ja sam (i tako kao sto svi kazu ne stignem igrati vise od 10 minuta na dan, pa mislim da sam s svojom minutazom solidno plasiran). jasmina je isto bila moj ucenik i sigurno igra ovdije, ali posto je samozatajna nikad pod svojim imenom. a sve koje sam spomenuo sigurno su bolji od tebe sto ce i vrijeme pokazati.
na kraju sjeti se da si prve kvalifikacije bio 34. cetvrta rezerva  Tongue Tongue
a prosle http://prntscr.com/18kjlh   Grin Grin Grin Grin Grin Grin
zato se poklopi po usima i nemoj tu razbacivati dijama. jer misliim da ti one nece pomoci da prodjes, a nece ti nitko ustupiti ni svoj racun kao prve godine "ucitelju" *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #248 na: Lipanj 06, 2013, 06:16:19 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*ti meni mentor i ucitelj *hahaha* *hahaha* *hahaha* a boga ti koga si ti to ucio igrati, tko su tvoji ucenici, pa ti ni sam jos nisi naucio igrati a igras duze od mene. ako vec mene spominjes ja sam imao malo bolje ucitelje nego ti (kosac, tiger, muki) i imao hrpu ucenika, neki i igraju ovdije. spomenut cu samo najboolje. evo devilfrog i mandjo su bili moji ucenici i danas sam ponosan na njih, draze mi je da su oni na vrhu nego ja sam (i tako kao sto svi kazu ne stignem igrati vise od 10 minuta na dan, pa mislim da sam s svojom minutazom solidno plasiran). jasmina je isto bila moj ucenik i sigurno igra ovdije, ali posto je samozatajna nikad pod svojim imenom. a sve koje sam spomenuo sigurno su bolji od tebe sto ce i vrijeme pokazati.
na kraju sjeti se da si prve kvalifikacije bio 34. cetvrta rezerva  Tongue Tongue
a prosle http://prntscr.com/18kjlh   Grin Grin Grin Grin Grin Grin
zato se poklopi po usima i nemoj tu razbacivati dijama. jer misliim da ti one nece pomoci da prodjes, a nece ti nitko ustupiti ni svoj racun kao prve godine "ucitelju" *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

Nikad se nisi pitao koje postojao prije kosaca,Tigera, mukia, i tako dalje, pitaj ih ko je njih učio i davao savjete, u biti sve sam reko, mislim ipak da su devifrog i mandjo samouki i da su od tebe mogli samo naučiti biti offline igrač, ništa više od toga, a što se tiče 34 mjesta, neznaš istinu, i moj internet problem u to vrijeme, tako da sam još dobro prošao,  mislim da te tamo čeka 16 mjesto Horuse, gotova priča sa tobom, ne nasjedam na tvoje glupave provokacije.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #249 na: Lipanj 06, 2013, 06:22:52 »

Nikad se nisi pitao koje postojao prije kosaca,Tigera, mukia, i tako dalje, pitaj ih ko je njih učio i davao savjete, u biti sve sam reko, mislim ipak da su devifrog i mandjo samouki i da su od tebe mogli samo naučiti biti offline igrač, ništa više od toga, a što se tiče 34 mjesta, neznaš istinu, i moj internet problem u to vrijeme, tako da sam još dobro prošao,  mislim da te tamo čeka 16 mjesto Horuse, gotova priča sa tobom, ne nasjedam na tvoje glupave provokacije.
da mi ne meljemo praznu slamu, pozivam damira i igora da javno kazu sto su naucili od mene jos one davne 2010, a isto tako pozivam tigera da se izjasni sto je to naucio od tebe   Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #250 na: Lipanj 06, 2013, 06:23:39 »

zato je tiger znalac,sta si ga ti ucio  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #251 na: Lipanj 06, 2013, 06:25:07 »

aj se vas dva udruzite i mene naucite Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #252 na: Lipanj 06, 2013, 06:33:49 »

da nije svjetskog i ovih kvalifikacija forum bi se ugasio  Grin Grin
Evidentirano

buuu
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #253 na: Lipanj 06, 2013, 06:39:35 »

samo neznam kad uzmemo medalju na svjetskom hocete se i putem za bugarsku prepucavati Grin dok budemo isli po medalje Grin
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #254 na: Lipanj 06, 2013, 06:43:16 »

samo neznam kad uzmemo medalju na svjetskom hocete se i putem za bugarsku prepucavati Grin dok budemo isli po medalje Grin
mogu i ja ic s vama tamo,oce bit tamo http://www.youtube.com/watch?v=Ti16QENyc3o
Evidentirano

buuu
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!