Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 01:10:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imperia Online Svjetsko Prvenstvo 2012.  (Posjeta: 25909 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #165 na: Svibanj 25, 2013, 08:19:19 »

pocelo je zakljucavanje tema  Grin Grin Grin Grin,cini mi se isti scenarij ko proslu godinu forum zakuha pred svjetsko  Grin Grin Grin Grin Grin uf bit ce zanimljivo  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #166 na: Svibanj 25, 2013, 08:20:46 »

ne isplati se sa vama igrati odustajem od kvalifikacija zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kiss
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #167 na: Svibanj 25, 2013, 09:02:12 »

http://prntscr.com/16mlcp   za horusa posto je tiger zakljuco temu Sad()

E horuse horuse Smiley znanstveniku i arhitekti treba vise dija Wink ako ti treba vise dija kupi si ih! Gle postoji cuvarsto racuna i to neogranicenih prava pa je sve legalno, prvo se informiraj pa onda optuzuj.,
Ja ove godine necu ni igrat svjetsko, nema sanse da ljeto provedem pred imperijom. Tako da imas sanse bit prvi i pokrast  sve dijamante. Nemoj pametovat stalno jel proslo svjetsko nisi za savez nista napravio tj, napravio si istrazivanja na max i kroz porez si dao nesto golda Smiley Dnevno si bio 10min online, ako do sada nisi shvatio je je online status za savez najvazniji nemoj ni igrat vise imperiju. Nikad nisi pogledo oko dvoraca da vidis dali ima "neprijateljska" okupljalista.. Spojio si se 2 puta dnevno da vidis koliko su te puta napali i koliko su ti resa popljackali. Nikad nisi ni pomakno saveznu vojsku zato i stalno i uzmes casnicki cin. Zasto bi ti pazio kad ima u savezu "obicnih clanova" koji mogu pazit na dvorac ipak ti najvise pridonosis sa svojom arhitekturom Wink bravo horuse svi te vole, svima si duhovit i svi cekaju na red da te upoznaju Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #168 na: Svibanj 25, 2013, 09:21:30 »

http://prntscr.com/16mlcp   za horusa posto je tiger zakljuco temu Sad()

E horuse horuse Smiley znanstveniku i arhitekti treba vise dija Wink ako ti treba vise dija kupi si ih! Gle postoji cuvarsto racuna i to neogranicenih prava pa je sve legalno, prvo se informiraj pa onda optuzuj.,
Ja ove godine necu ni igrat svjetsko, nema sanse da ljeto provedem pred imperijom. Tako da imas sanse bit prvi i pokrast  sve dijamante. Nemoj pametovat stalno jel proslo svjetsko nisi za savez nista napravio tj, napravio si istrazivanja na max i kroz porez si dao nesto golda Smiley Dnevno si bio 10min online, ako do sada nisi shvatio je je online status za savez najvazniji nemoj ni igrat vise imperiju. Nikad nisi pogledo oko dvoraca da vidis dali ima "neprijateljska" okupljalista.. Spojio si se 2 puta dnevno da vidis koliko su te puta napali i koliko su ti resa popljackali. Nikad nisi ni pomakno saveznu vojsku zato i stalno i uzmes casnicki cin. Zasto bi ti pazio kad ima u savezu "obicnih clanova" koji mogu pazit na dvorac ipak ti najvise pridonosis sa svojom arhitekturom Wink bravo horuse svi te vole, svima si duhovit i svi cekaju na red da te upoznaju Smiley
gle, meni imperia nije opsesija da bih tu visio cijele dane. imam obitelj , posao i uz njih uspijem izdvojiti 15 min dnevno za imperiju. a rezultati su mi takvi kakvi jesu. to je ono sto ti pokusavam objasniti. da bi slozio dobar mozaik svaki kamencic moras staviti na svoje mjesto. onaj tko ima tu vremena visit po 10-15 sati stigne traziti nep. okupljalista. a ja s svojih 10 minuta stignem stavit arhitekturu da se radi do drugog dana.smeta me jedino to sto ja s tih 10 min dnevno sam na 1. spu bio drugi u repki po eko bodovima , a prosle treci ako se ne varam. pa me s obzirom na bodovno stanje drugih clanova koji provode sate za igrom tih mojih 10 min. nije za pokudu, nego za pohvalu. zamisli da visim 20 sati dnevno na imperiii, koliko bih onda imao bodova  Smiley
Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #169 na: Svibanj 25, 2013, 09:37:52 »

 Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #170 na: Svibanj 25, 2013, 09:39:41 »

gle, meni imperia nije opsesija da bih tu visio cijele dane. imam obitelj , posao i uz njih uspijem izdvojiti 15 min dnevno za imperiju. a rezultati su mi takvi kakvi jesu. to je ono sto ti pokusavam objasniti. da bi slozio dobar mozaik svaki kamencic moras staviti na svoje mjesto. onaj tko ima tu vremena visit po 10-15 sati stigne traziti nep. okupljalista. a ja s svojih 10 minuta stignem stavit arhitekturu da se radi do drugog dana.smeta me jedino to sto ja s tih 10 min dnevno sam na 1. spu bio drugi u repki po eko bodovima , a prosle treci ako se ne varam. pa me s obzirom na bodovno stanje drugih clanova koji provode sate za igrom tih mojih 10 min. nije za pokudu, nego za pohvalu. zamisli da visim 20 sati dnevno na imperiii, koliko bih onda imao bodova  Smiley

Nije ni meni, zato necu sad ni igrat ali kad se posvetim necem radim to kako treba. Niko nije obavezan bit 15 sati dnevno online ali ti se nadjes pametan i sebe uzdizes sa svojom arhitekturom i govoris kako zasluzujes vise dija od "obicnog igraca" Moze te bit samo sram! Bio si 2 ili 3 po eko kad nisi nista u savez doniro ali stvarno nista nisi doniro. Stigo si carlinja i vuletu kad su oni donirali oko 2m kataprahta svaki u  savez i sad se jos s tim svojim eko bodovima hvalis na forumu. Vojnicica nisi napravio na svjetskom i dizo si samo ekonomiju sto nam nije pridoneslo ama bas nista jel smo zavrsili svjestko s 4 miljarde u saveznoj riznici koje smo nas par donirali ali kao i obicno ti nisi bio online i pojma nisi imo sta se dogadja. Ako vec ne mozes bit online puno nemoj se previse hvalit da nesto radis za savez vec suti i igraj i pomozi koliko mozes savezu sa jedinom obavezom koju imas tj. arihetkturu digni na max i suti. Niko ti nista ne bi prigovaro da se ne hvalis sa svojim "doprinosima" savezu, nemas pojma sta je pazit na saveznu vojsku zato i pises takve gluposti.
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2013, 09:55:09 od djontravolta » Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #171 na: Svibanj 25, 2013, 10:02:26 »

mandjukicccccccccccccccccc Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #172 na: Svibanj 26, 2013, 12:08:19 »

Igrač može čuvati i biti čuvan od svih članova tima. ( pretpostavljam i igrati se dijamantima na čuvanim računima )

prijedlog , kao glavnu saveznu vojsku uzeti nomade ,
8 najaktivnijih koji znaju kako održavat i šetat po milju i više kataprahta i koju stotisućicu balista neka biraju nomade , a mi ostali farmeri na impere
ne bi bilo loše primjerice podjela 8x4500 ( nomadi ) i 7x2000

igrač koji ima premium , svaki dan uzima 10h proizvodnje bez dodatnih troškova dijamanata  ( škrinja , ubrzavanja istraživanja i sl. ) može imati negdje 18. - 19. dan igre ~max. ekonomiju sa svih 19 provincija i kada krene gospodar svijeta ostale dijamante na škrinje s balistama ,
sakupiti 1M balista i zauzeti dva dvorca sa po 500 000 balista i 2.5M kata , pokupiti srebro i naravno pomoći a kome drugom nego timu Bugarske da osvoje zlato  Smiley
.. svijetsko prvenstvo 2013 završeno  !
Evidentirano

_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #173 na: Svibanj 26, 2013, 01:09:29 »

Žali bože,još niste naučili da bez vojske imperijana nemožete ni 5 biti a di 2 i 3... Wink  Ln
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #174 na: Svibanj 26, 2013, 01:45:52 »

 Grin jel ja to čitam da netko iz repke kritizira horsov način poimanja svega oko sebe pa tako i igre???!!!
omfg sudnji dan će prije doći negoli smo mislili...netko se usudio dirnut u božansku pojavu Grin D: D:


aa horus počeli te svi prčit??
baš onako kako treba i kako stoje stvari Grin Grin Grin



Evidentirano

djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #175 na: Svibanj 26, 2013, 01:50:32 »

Igrač može čuvati i biti čuvan od svih članova tima. ( pretpostavljam i igrati se dijamantima na čuvanim računima )

prijedlog , kao glavnu saveznu vojsku uzeti nomade ,
8 najaktivnijih koji znaju kako održavat i šetat po milju i više kataprahta i koju stotisućicu balista neka biraju nomade , a mi ostali farmeri na impere
ne bi bilo loše primjerice podjela 8x4500 ( nomadi ) i 7x2000

igrač koji ima premium , svaki dan uzima 10h proizvodnje bez dodatnih troškova dijamanata  ( škrinja , ubrzavanja istraživanja i sl. ) može imati negdje 18. - 19. dan igre ~max. ekonomiju sa svih 19 provincija i kada krene gospodar svijeta ostale dijamante na škrinje s balistama ,
sakupiti 1M balista i zauzeti dva dvorca sa po 500 000 balista i 2.5M kata , pokupiti srebro i naravno pomoći a kome drugom nego timu Bugarske da osvoje zlato  Smiley
.. svijetsko prvenstvo 2013 završeno  !

Anubis je u pravu, imp ekonomija + bonus skrinje da se otvaraju na baliste i 8 impera moze skupit 1m balista bez problema...... I ova taktika sa 500 k balista i 2.5m kata nije dobra nikako jel ako se neko zabije jedan napad na dvorac ostale napade neces moc maknut vojsku, samo ces ju moc premjestit a onda sigurno gubis dvorac. Treba igrat s nomadskom i imp vojskom a sad imate dija dosta za sve to izvest. Svaki igrac dobije po 3333 dije i tek nakon 10 dana pocne otvarat sve skrinje do 100 dija i tako ce imat 2 bonusa od skrinja i samo u tim bonusima uzmete baliste i mozete ih imat oko 2m. Ali naravno i cijeli ralm treba radit baliste i ako jos par igraca bude igralo s dijama mogla bi se osvojit neka medaljica. U svaki dvorac po 1m i niko vam nece ni probat otet dvorac.
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2013, 02:01:29 od djontravolta » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #176 na: Svibanj 26, 2013, 11:08:25 »

moraš računat da će se dogoditi kao i prošle god , igrač se kvalificira i odustane pa se čeka rezerva ili netko ne započne igru od prvog dana već par dana kasnje ...
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #177 na: Svibanj 26, 2013, 01:57:45 »

cek nisam u toku.....kad je to svjetsko..???djontravolsta neigra,dunkana nema...tko ce bit vodja Huh?Huh????kontam da cemo bit negdje 10 .....Grin
Evidentirano
carlinjo
Sergeant
**

Karma: +23/-9
Offline Offline

Postova: 85


Profil
« Odgovor #178 na: Svibanj 26, 2013, 02:23:18 »

Nije ni meni, zato necu sad ni igrat ali kad se posvetim necem radim to kako treba. Niko nije obavezan bit 15 sati dnevno online ali ti se nadjes pametan i sebe uzdizes sa svojom arhitekturom i govoris kako zasluzujes vise dija od "obicnog igraca" Moze te bit samo sram! Bio si 2 ili 3 po eko kad nisi nista u savez doniro ali stvarno nista nisi doniro. Stigo si carlinja i vuletu kad su oni donirali oko 2m kataprahta svaki u  savez i sad se jos s tim svojim eko bodovima hvalis na forumu. Vojnicica nisi napravio na svjetskom i dizo si samo ekonomiju sto nam nije pridoneslo ama bas nista jel smo zavrsili svjestko s 4 miljarde u saveznoj riznici koje smo nas par donirali ali kao i obicno ti nisi bio online i pojma nisi imo sta se dogadja. Ako vec ne mozes bit online puno nemoj se previse hvalit da nesto radis za savez vec suti i igraj i pomozi koliko mozes savezu sa jedinom obavezom koju imas tj. arihetkturu digni na max i suti. Niko ti nista ne bi prigovaro da se ne hvalis sa svojim "doprinosima" savezu, nemas pojma sta je pazit na saveznu vojsku zato i pises takve gluposti.
slažem se sa djontrom,,trebali bi svi bit jednaki,,bože pomozi onima koji se uzdižu iznad drugih *crazy*
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #179 na: Svibanj 26, 2013, 02:30:41 »

cek nisam u toku.....kad je to svjetsko..???djontravolsta neigra,dunkana nema...tko ce bit vodja Huh?Huh????kontam da cemo bit negdje 10 .....Grin

Nek budu u top 10 tako da iduce svjetsko mi imamo 50k dija......
Treba ravnopravno podjelit jedino tako imaju sanse
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!