Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:15:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO, slučaj Igorzg i ostale sitnice  (Posjeta: 8197 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #60 na: Studeni 26, 2012, 07:14:49 »

Svašta, kud nisi policijsku upisal. Zemlja bi na bila puno sigurnija od vandalizma. Malo previše si dopuštaš isto ko i žandari naši svakidašnji. A ovim pravilima su te zaštitili ko ličkog medvjeda.

da,da eto vidiš, šteta da.
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #61 na: Studeni 26, 2012, 07:47:26 »

da,da eto vidiš, šteta da.
Huh, dobro sam prošao  Grin
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #62 na: Studeni 26, 2012, 07:56:10 »

Goronja ipak mi je draže da ste sami pljugali jer ja to neradim.
I ja sam on a ne ona.
Neanam što mi treba uopce se prepucavat s tobom ali nažalost odgojen sam da netrpim nepravdu nepodnosim nasilnike i mrzim sve što nije pošteno transparentno i demokratski.
Ti tu imaš vlast da održavaš red a ne da namećeš mišljenje, onako kako je to radio proxy kojek si ti pljuvao i smjenio.
Mi HRVATI pljujemo i nogometnu repku kad igra loše tako da nevidim razloga da nepljujemo i ovu IO.
Koliko god ti prikazivao rezultat repke kao uspjeh poradi truda i ovo ono......... sedmi ste i svako veličanje se može usporedit samo sa srpskim veličanjem kosovske bitke.
Prijetnje ljudima u privatnim porukama samo pokazuju tvoju nervozu i nemoć i neznanje kako vodit forum.
Igore buuuuu samo naprijed NEKA SE ČUJE I DRUGA STRANA.
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #63 na: Studeni 26, 2012, 08:20:42 »

Goronja ipak mi je draže da ste sami pljugali jer ja to neradim.
I ja sam on a ne ona.
Neanam što mi treba uopce se prepucavat s tobom ali nažalost odgojen sam da netrpim nepravdu nepodnosim nasilnike i mrzim sve što nije pošteno transparentno i demokratski.
Ti tu imaš vlast da održavaš red a ne da namećeš mišljenje, onako kako je to radio proxy kojek si ti pljuvao i smjenio.
Mi HRVATI pljujemo i nogometnu repku kad igra loše tako da nevidim razloga da nepljujemo i ovu IO.
Koliko god ti prikazivao rezultat repke kao uspjeh poradi truda i ovo ono......... sedmi ste i svako veličanje se može usporedit samo sa srpskim veličanjem kosovske bitke.
Prijetnje ljudima u privatnim porukama samo pokazuju tvoju nervozu i nemoć i neznanje kako vodit forum.
Igore buuuuu samo naprijed NEKA SE ČUJE I DRUGA STRANA.

ma napisite se k...., svi koji nas kritizirate (prvenstveno mislim na igora, buuu, i ajkulicu), eto imam i ja pravo na svoje misljenje i reakciju, kad neko danima pljuje po meni i mojim suigracima
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #64 na: Studeni 26, 2012, 08:24:04 »

igor posjeti psihijatra ti si stvarno bolestan covjek
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #65 na: Studeni 26, 2012, 08:24:56 »

ma napisite se  Smiley  , svi koji nas kritizirate (prvenstveno mislim na igora, buuu, i ajkulicu), eto imam i ja pravo na svoje misljenje i reakciju, kad neko danima pljuje po meni i mojim suigracima
imas trolist pravo,svak ima pravo rec sta oce
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #66 na: Studeni 26, 2012, 08:57:02 »

imas trolist pravo,svak ima pravo rec sta oce
ne smeta mi kad tu pisete da smo izdajice i sta ti ja znam sta, to je vase misljenje, ali tamo je neko napiso da smo stoka dubrad, ko ste vi da mene nazivate stokom i dubretom,  Lips Sealed  vam materina sugava
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #67 na: Studeni 26, 2012, 09:01:16 »

to ti nisam napisa,a to o materini sam reka vec.ko ima potrebu da me vrida dobit ce adresu,ime prezime pa nek vrida u facu Angry
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #68 na: Studeni 26, 2012, 09:10:25 »

to ti nisam napisa,a to o materini sam reka vec.ko ima potrebu da me vrida dobit ce adresu,ime prezime pa nek vrida u facu Angry
dobro ako nisi, tebi se ispricavam, ali ovoj gamadi sto me naziva stokom đubretim i sta ja znam kao vec,  Lips Sealed em mater sugavu u pol  Lips Sealed
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #69 na: Studeni 26, 2012, 09:14:05 »

ne smeta mi kad tu pisete da smo izdajice i sta ti ja znam sta, to je vase misljenje, ali tamo je neko napiso da smo stoka dubrad, ko ste vi da mene nazivate stokom i dubretom,  Lips Sealed  vam materina sugava
svasta se tu cuje
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #70 na: Studeni 26, 2012, 09:17:17 »

svasta se tu cuje
a sta bi trebao, mirno gledat kako me kojekavi sljam tu vređa
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #71 na: Studeni 26, 2012, 09:23:53 »

a sta bi trebao, mirno gledat kako me kojekavi sljam tu vređa
ma znam svatko poludi treba i to uzeti nekad u obzir
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #72 na: Studeni 26, 2012, 09:44:45 »

ne smeta mi kad tu pisete da smo izdajice i sta ti ja znam sta, to je vase misljenje, ali tamo je neko napiso da smo stoka dubrad, ko ste vi da mene nazivate stokom i dubretom,  Lips Sealed  vam materina sugava

mislim da je ovo išlo mene... Hvala trolist! Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
manđukić
Gost
« Odgovor #73 na: Studeni 26, 2012, 09:47:54 »

mislim da je ovo išlo mene... Hvala trolist! Smiley
na forumu vladaju neujednaceni kriteriji oni koji bugarsku b nazivaju hrvatskom dobivaju zuti a oni sto nekom mame spominju dobivaju plus karme
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #74 na: Studeni 26, 2012, 09:58:02 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=6486.0
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!