Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:23:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO, slučaj Igorzg i ostale sitnice  (Posjeta: 8203 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #45 na: Studeni 26, 2012, 05:42:16 »

izbrisa si mi 4 teme di je anketa bila,a zasto jer tebi nije odgovara rezultat ankete.pa ljudi te ovde nemogu smislit,neznam zasto te tiger trpi ali ti da imas obraza sam bi otisa

rezultat je išao na moju ruku, a ne na tvoju, zbrisan je da nebi tebi naštetio, znači spasio sam te te muke, brinem se za tebe da se ne objesiš, Tiger trpi? Pa mi se ne vrijeđamo, već razgovaramo na civiliziranom nivou, a ko koga trpi ovdje , nećemo o tome. Još si agresivan vidim, kako ti pomoć?
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #46 na: Studeni 26, 2012, 05:43:35 »

otic ces i ti vrlo brzo,neboj se mozda vec danas

 Grin Grin Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Wink [:-} [:-} [:-} [:-} *hmm*
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #47 na: Studeni 26, 2012, 05:44:10 »

hočeš ban ili češ prestat? Objava tvoje poruke nije bila na forumu nego na skypu, mladiću neiskusni, hočeš ban ili češ prestat, posljednje upozorenje.
a zbog cega ces me banat,isto je di je poruka objavljena vazno da si privatnu poruku objavio hrpi ljudi.i daj ne priti tim banom nemas ama bas ni jedan razlog osim sta nemas nista drugo za rec nego ,oces ba,oces ban,oces ban
Evidentirano
manđukić
Gost
« Odgovor #48 na: Studeni 26, 2012, 05:45:38 »

hočeš ban ili češ prestat? Objava tvoje poruke nije bila na forumu nego na skypu, mladiću neiskusni, hočeš ban ili češ prestat, posljednje upozorenje.
zasto bi covjek dobio ban ne kuzim  ???najbolje da cijeli forum banas da ne glasuju protiv tebe  ;D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #49 na: Studeni 26, 2012, 05:46:14 »

rezultat je išao na moju ruku, a ne na tvoju, zbrisan je da nebi tebi naštetio, znači spasio sam te te muke, brinem se za tebe da se ne objesiš, Tiger trpi? Pa mi se ne vrijeđamo, već razgovaramo na civiliziranom nivou, a ko koga trpi ovdje , nećemo o tome. Još si agresivan vidim, kako ti pomoć?
ti se brines za mene Grin Grin Grin e jesi dusa od covika svaka cast
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #50 na: Studeni 26, 2012, 05:47:48 »

ti se brines za mene Grin Grin Grin e jesi dusa od covika svaka cast
Kasno si shvatio, nemaš pojma koliko ja tebe volim, nedaj bože da ti se nešto desi ili da te netko takne, taj će posla imat samnom, ima odmah da mu ban stisnem Wink
Evidentirano

manđukić
Gost
« Odgovor #51 na: Studeni 26, 2012, 05:50:06 »

 
Kasno si shvatio, nemaš pojma koliko ja tebe volim, nedaj bože da ti se nešto desi ili da te netko takne, taj će posla imat samnom, ima odmah da mu ban stisnem Wink
Shocked gayis simpatije  Grin :hmmm: *hahaha*
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2012, 05:52:46 od manđukić » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #52 na: Studeni 26, 2012, 05:50:15 »

eno opet si se brinio za mene i izbrisao anketu a 5:0 bio rezultat,naravno NE u tvoju korist.sta se plasis pa ti si proxya tako potira i nije ti brisa anketu
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #53 na: Studeni 26, 2012, 05:52:34 »

eno opet si se brinio za mene i izbrisao anketu a 5:0 bio rezultat,naravno NE u tvoju korist.sta se plasis pa ti si proxya tako potira i nije ti brisa anketu
čito nije znao pravila kao ja, pa eto ,nije njega nitko protjero,sam se je. Ne briini se ti za to, ja nemoram tebi objašnjavati ništa, neprilagođene ankete i omalovažavanje moderatora se brišu i kažnjava banom.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #54 na: Studeni 26, 2012, 05:54:48 »

pisa sam ja anketu krumu,pa je izbrisi i tamo.i opet ti ponavljam,aj banaj me ako imas razloga. Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #55 na: Studeni 26, 2012, 05:58:13 »

pisa sam ja anketu krumu,pa je izbrisi i tamo.i opet ti ponavljam,aj banaj me ako imas razloga. Grin Grin
Za tebe je najmanje nači razlog, samo nastavi sa omalovažavanjem, hvala mi bože na strpljenju sa tobom. Kruma si neobično razveselio sa anketom,čovjek ti se smije , neću niš reć više od toga  Cheesy Cheesy
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #56 na: Studeni 26, 2012, 06:03:51 »

Ankete ti ništa ne govore, a ja ti kažem da neće ići na moj račun, kao primjer anketa na kojoj nije prošao novi dizajn a ipak je ostao, tako dragi buu, uzalud ti trud svirači


Question:    Do you like the new IO design as well as the gameplay changes we have implemented along with it?
Yes.    - 66 (29.1%)
No.    - 77 (33.9%)
You could do better.    - 35 (15.4%)
You could use the time invested in making the new design to fix your bugs, damn it!    - 36 (15.9%)
I don't care about the new IO design.    - 13 (5.7%)
   
Total Voters: 193
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #57 na: Studeni 26, 2012, 06:12:56 »

Ankete ti ništa ne govore, a ja ti kažem da neće ići na moj račun, kao primjer anketa na kojoj nije prošao novi dizajn a ipak je ostao, tako dragi buu, uzalud ti trud svirači


Question:    Do you like the new IO design as well as the gameplay changes we have implemented along with it?
Yes.    - 66 (29.1%)
No.    - 77 (33.9%)
You could do better.    - 35 (15.4%)
You could use the time invested in making the new design to fix your bugs, damn it!    - 36 (15.9%)
I don't care about the new IO design.    - 13 (5.7%)
   
Total Voters: 193

vidis kako si samouvjeren,al vidit cemo ko ce se smijat zadnji Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #58 na: Studeni 26, 2012, 06:15:19 »

vidis kako si samouvjeren,al vidit cemo ko ce se smijat zadnji Grin Grin Grin
evo zadnji  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #59 na: Studeni 26, 2012, 06:34:50 »

evo zadnji  Grin Grin Grin Grin
Svašta, kud nisi policijsku upisal. Zemlja bi na bila puno sigurnija od vandalizma. Malo previše si dopuštaš isto ko i žandari naši svakidašnji. A ovim pravilima su te zaštitili ko ličkog medvjeda.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
 Str: 1 2 3 [4] 5 6   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!