Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:52:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kronologija događaja iz Balkanije....  (Posjeta: 15963 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #75 na: Studeni 25, 2012, 09:51:49 »

e , kad sam ja to govorio prosle godine na svijetskom , onda su me svi blijedo gledali
horus suti digici su vas isprasili bolje suti  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #76 na: Studeni 25, 2012, 09:53:20 »

mene kad bi digic oderao u io ja bi odmah odustao rekao bi ta igra nije za mene Grin Grin Grin Grin i otisao pronaci novu igru  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #77 na: Studeni 25, 2012, 09:54:08 »

vas dva ja sam Grin Grin Grin ajde jos varate igrate dvojica na jednom acc i jos se hvalis ajde decko oladi i suti bolje  ;D ;D ;D

Evo vidis koliko si neinformiran i neznas o nista o IO. Onda je varanje i spajanje s druge ip adrese sto znaci da si se ti spojio barem jednom s posla ili kod prijatelja (sto je tesko je ti najverovatnije nemas prijatelja)Grin  pitaj tigera jel to varanja i kako do sad nikad nisam dobio ban Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #78 na: Studeni 25, 2012, 09:55:32 »

Evo vidis koliko si neinformiran i neznas o nista o IO. Onda je varanje i spajanje s druge ip adrese sto znaci da si se ti spojio barem jednom s posla ili kod prijatelja (sto je tesko je ti najverovatnije nemas prijatelja)Grin  pitaj tigera jel to varanja i kako do sad nikad nisam dobio ban Grin
gledaj ja svoj acc nikom nedam nepise na acc igorzg i mujo vec pise igorzg znaci taj acc igra samo igorzg ne mujo skupa samnom Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #79 na: Studeni 25, 2012, 09:56:54 »

gledaj ja svoj acc nikom nedam nepise na acc igorzg i mujo vec pise igorzg znaci taj acc igra samo igorzg ne mujo skupa samnom Grin Grin Grin

Cestitam
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #80 na: Studeni 25, 2012, 09:57:01 »

onda bi se zvao mujo skupa samnom znas Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #81 na: Studeni 25, 2012, 09:57:47 »

nemojte samnom u dileme ulaziti jak sam ja  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #82 na: Studeni 25, 2012, 09:58:33 »

nemojte samnom u dileme ulaziti jak sam ja  Grin Grin Grin Grin

Cestitam ti, bas si mu super
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #83 na: Studeni 25, 2012, 10:01:33 »

jos cete vi moliti da igor bude na forumu  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #84 na: Studeni 25, 2012, 10:03:50 »

ova tema pogoduje ovome cak se ne moze i zakljucati Grin Grin Grin Grin niti smije  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #85 na: Studeni 25, 2012, 10:05:12 »

moderator bi prekrsio pravo da je zakljuca  Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #86 na: Studeni 25, 2012, 10:09:28 »

Nije istina bubimire, ja sam napiso da te ne napadaju i da nije uredu i dunkan je isto ali izgleda da imas s nekim proslost neku i da ih ne zanima nista osim tebe napast. Stvarno sam sve poduzeo sto sam mogo, tesko je kontrolirat 50 clanova u novoosnovanom savezu...
johar lord tako newsto me napa,a tog nisam nikad vidio a kamoli proslost neku ima.istina je da ga je neko nagovorio na to,ali mene nije bilo briga racuna sam tamo si ti,dunkan i jos neki nasi kvalitetni igraci pa da vam pomognem sa donacijom kolko tolko.ubuduce ce mi bit poseban gust napast hrvatskog igraca,a i to sta se veselite prvom misecu i blitzu5 mi je drago.racunate da niko osim vas nezna igrat i da cete doc i poharat svijet,kako bi rekli zagorci bumo videl Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #87 na: Studeni 25, 2012, 10:14:33 »

johar lord tako newsto me napa,a tog nisam nikad vidio a kamoli proslost neku ima.istina je da ga je neko nagovorio na to,ali mene nije bilo briga racuna sam tamo si ti,dunkan i jos neki nasi kvalitetni igraci pa da vam pomognem sa donacijom kolko tolko.ubuduce ce mi bit poseban gust napast hrvatskog igraca,a i to sta se veselite prvom misecu i blitzu5 mi je drago.racunate da niko osim vas nezna igrat i da cete doc i poharat svijet,kako bi rekli zagorci bumo videl Grin Grin Grin Grin
pa ja u v4 stalno posjetim hrvata  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #88 na: Studeni 25, 2012, 10:15:09 »

steta u 72 sam jedini tamo  Grin Grin Grin Grin i zovem se jasmina  Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #89 na: Studeni 25, 2012, 10:16:28 »

 
steta u 72 sam jedini tamo  Grin Grin Grin Grin i zovem se jasmina  Grin Grin Grin
Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!