Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:40:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kronologija događaja iz Balkanije....  (Posjeta: 15971 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #60 na: Studeni 25, 2012, 09:30:50 »

mikac=horus isto sra... samo drugo pakovanje  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #61 na: Studeni 25, 2012, 09:31:11 »

tako je, vlade Smiley   samo, i za dobre vojne bodove je važna dobra timska igra... Wink
žalosno je što ničemu ne služe, što se igra svela na saveze od po 40-50 članova i utjecaj na globalnoj mapi...

Znam da treba ali puno je teze i kompliciranje igrat na dvorce, treba puno vise znanja i online statusa. Da se uvede da se vojni bodovi mogu mjenjat za skracivanje istrazivanja bilo bi zanimljivije i svi bi se medjusobno napadali, definitivno bi bilo manje federacija Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #62 na: Studeni 25, 2012, 09:34:30 »

aj travolta ja nisam ni pocea sad sprdat,dosa taj krokodil ovde i pocea pametovat.dobro nisam na tvom nivou i sta mogu.bolji si i ti i mikac i carlinjo i vule i jos brdo igraca.ali ovaj driver sta se nasa kokodakat on je niko i nista u ovoj igri.a vi igrajte na dvorce i na osvajanje,uostalom ja sam u mega blitzu kad ste osvojili dosa i donira 60 milja zlata vama(pitaj dunkana) a napada me je vas clan vise puta i ti si zna da me napada i sta si poduzeo( bolila te neka stvar) e pa isto tako mene zaboli za vas neuspijeh/uspijeh kako oces na svjetskom Wink

Nije istina bubimire, ja sam napiso da te ne napadaju i da nije uredu i dunkan je isto ali izgleda da imas s nekim proslost neku i da ih ne zanima nista osim tebe napast. Stvarno sam sve poduzeo sto sam mogo, tesko je kontrolirat 50 clanova u novoosnovanom savezu...
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #63 na: Studeni 25, 2012, 09:37:16 »

Znam da treba ali puno je teze i kompliciranje igrat na dvorce, treba puno vise znanja i online statusa. Da se uvede da se vojni bodovi mogu mjenjat za skracivanje istrazivanja bilo bi zanimljivije i svi bi se medjusobno napadali, definitivno bi bilo manje federacija Grin

bolje da se odvoje vojni bodovi koji se dobijaju za bitke sa saveznim vojskama od ratova i da se daje medalja također za vojne bodove skupljene ratovanjem...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #64 na: Studeni 25, 2012, 09:38:55 »

bolje da se odvoje vojni bodovi koji se dobijaju za bitke sa saveznim vojskama od ratova i da se daje medalja također za vojne bodove skupljene ratovanjem...
mrki sta oni znaju sto je vojni bod Lips Sealed
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #65 na: Studeni 25, 2012, 09:40:10 »

oni bez bitke hoce osvojiti medalju na svjetskom ali digici ih iznenadili  Grin Grin Grin Grin zalizani digici  Grin Grin Grin o majko moja  Grin Grin Grin  strasno  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #66 na: Studeni 25, 2012, 09:43:49 »

zalizani digic u akciji  Grin Grin Grin *cheesy*poklopite se usima  Grin Grin Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #67 na: Studeni 25, 2012, 09:44:58 »

mrki sta oni znaju sto je vojni bod Lips Sealed

Evo igy vidim da se dopisuje sam sa svojim postovima pa da ti nesto napisem. Znaci 1,3m vojnih bodova i 24k casti na svjetskom, 3 na ljestvici po vonjim bodovima. Kad to stignes kroz par ralmova onda iskomentiraj ovaj post...ok
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #68 na: Studeni 25, 2012, 09:46:11 »

vas dva ja sam Grin Grin Grin ajde jos varate igrate dvojica na jednom acc i jos se hvalis ajde decko oladi i suti bolje  ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #69 na: Studeni 25, 2012, 09:46:53 »

varalico  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #70 na: Studeni 25, 2012, 09:48:18 »

jos kazes tako a varas ajde sam jedan na jedan  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #71 na: Studeni 25, 2012, 09:49:11 »

sad evo siget  Grin Grin Grin Grin ma povedi 5 takvih ko ti  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #72 na: Studeni 25, 2012, 09:50:06 »

varalico  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #73 na: Studeni 25, 2012, 09:50:34 »

Nikad necete shvatit da se vojni bodovi nemogu donirat u savez Grin  i da od bitke nemas nista osim ako napadas da nekog protiv kog ces igrat na dvorce pa da nema sta donirat u savez. Lako je poslat napad na bilo kog u ralmu i hvatat vojsku i nabijat vojne, treba gledat malo unaprijed i vidit dali je isplativo gubit vojsku na nekom ko nema izgleda da uopce ide na dvorce. Svako igra svoju igru kako hoce i moze. Ista stvar bi bila da ti driver kaze da ti pokazes svoje donacije u savez. Mi igramo skorz drukciju igru od vas par i vi to nemozete shvati jel nismo na istom nivou, igrate 5 godina IO i jos nisit shvatili da ko drzi 60% utjecaja da je pobjednik ralma bez obizira koliko ti imao bitki dana i vojnih bodova. Mi igramo na dvorce i timsku igru vi igrate na vojne i to je vas izbor i niko vas ne sprda zbog toga tako da splasnite vise s bitkama i vonim kad u konacnici nisu bitni....
e , kad sam ja to govorio prosle godine na svijetskom , onda su me svi blijedo gledali
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #74 na: Studeni 25, 2012, 09:50:47 »

jos se javno hvalis tu po forumu kako varas  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!