Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:14:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kronologija događaja iz Balkanije....  (Posjeta: 15938 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #30 na: Studeni 25, 2012, 08:49:07 »

 
nisam ni siguran da ti znaš šta je karanja bubimire Shocked tvoj mozak sigurno misli da je to svađanje Grin
Grin Grin Grin posalji zenu da joj pokazem kako se bubimir svađa
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #31 na: Studeni 25, 2012, 08:49:40 »

a sta te driveru tako isprovociralo da si poceo tu vrijedat,sta si malo ljut sta nisi i ti bio sa ekipom za sramocenje na svjetskom prvenstvu Grin Grin Grin Grin
tebe su toliko izviđeali da ja nebih na tvom mjestu bio tu...igorzg moj fafan je shvatio pa se ugasio ti ne ti si ekipa za sebe ćista debilana
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #32 na: Studeni 25, 2012, 08:51:22 »

 Grin Grin Grin posalji zenu da joj pokazem kako se bubimir svađa
nećemo žene papak tu uvlaćiti..koji si luzer još ćeš mi i kćeri poćeti spominjati Shocked
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #33 na: Studeni 25, 2012, 08:52:44 »

a ti si bio igracina velika,kolko si bio dobar odusta si od igre Grin Grin Grin daj pokazi im driveru jednu od svojih bitaka nemoras one najjace  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #34 na: Studeni 25, 2012, 08:55:07 »

nećemo žene papak tu uvlaćiti..koji si luzer još ćeš mi i kćeri poćeti spominjati Shocked
pa na svadanje je zovem Grin Grin,uostalom pa si tu ko padobranac i nazivas ljude debilima, idiotima, papcima itd.vec sam vam reka svima sta se bahatite tu po forumu i vridate,javite mi se u privatne poruke dam vam adresu,ime prezime,broj moba pa dodite recite u facu i ja cu umuknit poslje toga
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #35 na: Studeni 25, 2012, 08:57:25 »

ne kontam idiote koji ne mogu shvatiti tko proizvodi merceds...dečki spamate i na svakom koraku vrijeđate one koji su vas s Smiley ali da se niste kvalificirali na svjetsko..znam te pizdune igraju igru za sebe i preseravaju se po forumu sa svojim rezultatima a ekipa to za njih ne postoji..klempavci ovo je bila repka a ne prćija od dva tri debila
 

idiot te jutros obukao....
ako sam ja nekoga uvrijedio, ispričavam mu se, samo sam iznio svoje mišljenje...
a tko si ti da govoriš kakav sam ja igrač za savez?
i koji ti je povod sad uopće da počinješ svađu kad se sve smirilo?
svašta ćeš tu doživjet...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
driver62
Gost
« Odgovor #36 na: Studeni 25, 2012, 08:57:38 »

a ti si bio igracina velika,kolko si bio dobar odusta si od igre Grin Grin Grin daj pokazi im driveru jednu od svojih bitaka nemoras one najjace  Grin Grin Grin Grin
nisam vido da si mi u jednom svijetu bio u x2 i da si me napao ne sjećam se tebe...i ne mjenjaj teme..ja priznam da sam farmer ali nisam papak kao ti i nisam karterna nula..tvoj prilog repki je bio svakodnevo i cjelodnevo pljuvanje jer ti drugo ne znaš moj bubimire..
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #37 na: Studeni 25, 2012, 08:59:51 »

kolko se sicam dok sam igra u r82  tebom u savezu ima si manje bodova,a drugo nigdi nisam ni igra s tebom.al eto imas priliku i ti u 1 misec dodi u blitz pa cemo se igrat Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #38 na: Studeni 25, 2012, 09:00:11 »

idiot te jutros obukao....
ako sam ja nekoga uvrijedio, ispričavam mu se, samo sam iznio svoje mišljenje...
a tko si ti da govoriš kakav sam ja igrač za savez?
i koji ti je povod sad uopće da počinješ svađu kad se sve smirilo?
svašta ćeš tu doživjet...
smiriti se može ali nemože se zaboraviti tko je bio tu smetlar po forumu svaki dan..žao mi debila koji se prepoznaju Sad
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #39 na: Studeni 25, 2012, 09:02:36 »

kolko se sicam dok sam igra u r82  tebom u savezu ima si manje bodova,a drugo nigdi nisam ni igra s tebom.al eto imas priliku i ti u 1 misec dodi u blitz pa cemo se igrat Grin Grin Grin
ne igram više imperiu pratio sam svjetsko na forumu i razoćarale su me neke bezlićne face za koe sam to i prije znao..vidim da se sada same javljaju i odgovaraju
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #40 na: Studeni 25, 2012, 09:02:44 »

smiriti se može ali nemože se zaboraviti tko je bio tu smetlar po forumu svaki dan..žao mi debila koji se prepoznaju Sad
aj reci jos koji put da smo debili,aj evo da nesmis Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #41 na: Studeni 25, 2012, 09:04:13 »

ne igram više imperiu pratio sam svjetsko na forumu i razoćarale su me neke bezlićne face za koe sam to i prije znao..vidim da se sada same javljaju i odgovaraju
steta sta sta si presta,veliki hendikep za imperiu Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #42 na: Studeni 25, 2012, 09:05:06 »

aj reci jos koji put da smo debili,aj evo da nesmis Grin Grin Grin Grin
ti nije dovoljno da se ja kao bivši igrač io i ti prepisujemo..nikoga takav razgovor ne zanima može tema pod ključ..postigla je cilj Shocked
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #43 na: Studeni 25, 2012, 09:05:26 »

smiriti se može ali nemože se zaboraviti tko je bio tu smetlar po forumu svaki dan..žao mi debila koji se prepoznaju Sad

citirao si moj post, pa si počeo pisati gluposti na njega... neznam zašto...
slabo te znam, mislim da si bio s nama u cro2 nekih dva mjeseca kad te unce dovela, ali nemogu ništa loše reći za tebe...
činio si mi se normalan, ovo me sad iznenadilo.... provocirao sam samo kada sam imao dokaza za to, tj. čuo i vidio šta rade... a to su bile greške početnika, ne člana jedne reprezentacije... no dobro, nije bitno više, bilo pa prošlo... uživaj
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #44 na: Studeni 25, 2012, 09:06:09 »

ti trebas pod kljuc,ponasanje ti bas za kavez Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!