Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:50:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kronologija događaja iz Balkanije....  (Posjeta: 15960 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Studeni 25, 2012, 07:36:49 »

igoritza moja slova su sve "hand made" Wink
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 25, 2012, 07:52:52 »

pitanje na onaj moj kopirani post i općenito kao i u Imperiji , zbog čega točno je tragedija imati bugare za saveznike ?!
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 25, 2012, 08:09:22 »

igore, nemoj pisati takve postove, zaboli me glava kad samo vidim koliki je... nemam ja kapacitet za takvo nešto Sad

bugari? vidiš, bugari su dominanti u ovoj igri, kao što su i dokazali, zato je zadovoljstvo izdominirati ih i izazivati.. ja osobno volim imati za protivnike nekoga tko je jači od mene, onda imam volje igrati, ništa drugo me nemože natjerat da sjedim 18h za kompom... eto, meni samo to...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Studeni 25, 2012, 08:20:25 »

igore tvoj post je glupost,probaj to pod dosadne teme,ova dacova prica je nenadmasiva  Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #19 na: Studeni 25, 2012, 08:24:40 »

igore, nemoj pisati takve postove, zaboli me glava kad samo vidim koliki je... nemam ja kapacitet za takvo nešto Sad

bugari? vidiš, bugari su dominanti u ovoj igri, kao što su i dokazali, zato je zadovoljstvo izdominirati ih i izazivati.. ja osobno volim imati za protivnike nekoga tko je jači od mene, onda imam volje igrati, ništa drugo me nemože natjerat da sjedim 18h za kompom... eto, meni samo to...
ne kontam idiote koji ne mogu shvatiti tko proizvodi merceds...dečki spamate i na svakom koraku vrijeđate one koji su vas s Smiley ali da se niste kvalificirali na svjetsko..znam te pizdune igraju igru za sebe i preseravaju se po forumu sa svojim rezultatima a ekipa to za njih ne postoji..klempavci ovo je bila repka a ne prćija od dva tri debila
 
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #20 na: Studeni 25, 2012, 08:29:48 »

ne kontam idiote koji ne mogu shvatiti tko proizvodi merceds...dečki spamate i na svakom koraku vrijeđate one koji su vas s Smiley ali da se niste kvalificirali na svjetsko..znam te pizdune igraju igru za sebe i preseravaju se po forumu sa svojim rezultatima a ekipa to za njih ne postoji..klempavci ovo je bila repka a ne prćija od dva tri debila
 

 *beer*
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #21 na: Studeni 25, 2012, 08:30:53 »

e pa bit ce prcija u 1 mj:) Angry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #22 na: Studeni 25, 2012, 08:38:34 »

ne kontam idiote koji ne mogu shvatiti tko proizvodi merceds...dečki spamate i na svakom koraku vrijeđate one koji su vas s Smiley ali da se niste kvalificirali na svjetsko..znam te pizdune igraju igru za sebe i preseravaju se po forumu sa svojim rezultatima a ekipa to za njih ne postoji..klempavci ovo je bila repka a ne prćija od dva tri debila
 
a sta si se ti uskokodaka,prica si da ja ne zavrsavam ere ali bar nisam ko ti 6 miseci od 10 na odmoru.puno pametujes a i neigras ovu igru.idi komentiraj covjece ne ljuti se.tamo mos i na odmor otic klepetalo obicno Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #23 na: Studeni 25, 2012, 08:39:36 »

e pa bit ce prcija u 1 mj:) Angry
to sigurno Shocked zato nismo ništa ni uzeli jer tri debila više vole vrijeđati nego da sa svojim znanjem i par kila dijamanta što kroz godinu potroše po svima svijetovima uzalud sa bi se tu mogli preseravati sa par bitiaka po forumu...veća korist je bila pomoći svojoj repki pokazati da ja sam hrvat i ja sam spreman pomoći..ne ćudi me da je to ekipa iz media grupe Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 25, 2012, 08:41:42 »

nasa se pravi javit,aj ti pokazi neku svoju bitku da je vrijedna spomena  :Smiley
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #25 na: Studeni 25, 2012, 08:43:55 »

a sta si se ti uskokodaka,prica si da ja ne zavrsavam ere ali bar nisam ko ti 6 miseci od 10 na odmoru.puno pametujes a i neigras ovu igru.idi komentiraj covjece ne ljuti se.tamo mos i na odmor otic klepetalo obicno Grin Grin
bubimire ti si ista ekipa kao i igorzg zavidna b.....a neznaš a misliš da znaš..imao sam šifru od nenofran u r82 ti neznaš ništa napraviti osim što nemaš pametnijega posla pa ćube puštaš do jutra na imperiji kao još neki ...dečki ova igra se treba svesti na dvije ere jedna za normalne i za debile koji neznaju da je noć za spavanje i karanje Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #26 na: Studeni 25, 2012, 08:44:35 »

koliko se onda trebalo donirat vama dijamanata kad ste rekli da su neki potrosili 40k dijamanata?
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #27 na: Studeni 25, 2012, 08:45:14 »

a tebe bice karaju noci Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #28 na: Studeni 25, 2012, 08:46:34 »

a sta te driveru tako isprovociralo da si poceo tu vrijedat,sta si malo ljut sta nisi i ti bio sa ekipom za sramocenje na svjetskom prvenstvu Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #29 na: Studeni 25, 2012, 08:47:37 »

a tebe bice karaju noci Grin Grin Grin
nisam ni siguran da ti znaš šta je karanja bubimire Shocked tvoj mozak sigurno misli da je to svađanje Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!