Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:48:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kronologija događaja iz Balkanije....  (Posjeta: 15939 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #45 na: Studeni 25, 2012, 09:14:39 »

vidim cim me nema misevi kolo vode  Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #46 na: Studeni 25, 2012, 09:15:47 »

nisam vas pitao vi koji ste igrali svjetsko znate li bugarsku himnu Huh? Kiss
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #47 na: Studeni 25, 2012, 09:17:46 »

a ti si bio igracina velika,kolko si bio dobar odusta si od igre Grin Grin Grin daj pokazi im driveru jednu od svojih bitaka nemoras one najjace  Grin Grin Grin Grin

Nikad necete shvatit da se vojni bodovi nemogu donirat u savez Grin  i da od bitke nemas nista osim ako napadas da nekog protiv kog ces igrat na dvorce pa da nema sta donirat u savez. Lako je poslat napad na bilo kog u ralmu i hvatat vojsku i nabijat vojne, treba gledat malo unaprijed i vidit dali je isplativo gubit vojsku na nekom ko nema izgleda da uopce ide na dvorce. Svako igra svoju igru kako hoce i moze. Ista stvar bi bila da ti driver kaze da ti pokazes svoje donacije u savez. Mi igramo skorz drukciju igru od vas par i vi to nemozete shvati jel nismo na istom nivou, igrate 5 godina IO i jos nisit shvatili da ko drzi 60% utjecaja da je pobjednik ralma bez obizira koliko ti imao bitki dana i vojnih bodova. Mi igramo na dvorce i timsku igru vi igrate na vojne i to je vas izbor i niko vas ne sprda zbog toga tako da splasnite vise s bitkama i vonim kad u konacnici nisu bitni....
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #48 na: Studeni 25, 2012, 09:19:57 »

http://prntscr.com/kkwqi ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #49 na: Studeni 25, 2012, 09:20:53 »

a ti mrki mozes od sutra poceti raditi kod mene u firmi  ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #50 na: Studeni 25, 2012, 09:23:43 »

eto moderatori odmah crtu uhvatili  ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #51 na: Studeni 25, 2012, 09:24:11 »

Nikad necete shvatit da se vojni bodovi nemogu donirat u savez Grin  i da od bitke nemas nista osim ako napadas da nekog protiv kog ces igrat na dvorce pa da nema sta donirat u savez. Lako je poslat napad na bilo kog u ralmu i hvatat vojsku i nabijat vojne, treba gledat malo unaprijed i vidit dali je isplativo gubit vojsku na nekom ko nema izgleda da uopce ide na dvorce. Svako igra svoju igru kako hoce i moze. Ista stvar bi bila da ti driver kaze da ti pokazes svoje donacije u savez. Mi igramo skorz drukciju igru od vas par i vi to nemozete shvati jel nismo na istom nivou, igrate 5 godina IO i jos nisit shvatili da ko drzi 60% utjecaja da je pobjednik ralma bez obizira koliko ti imao bitki dana i vojnih bodova. Mi igramo na dvorce i timsku igru vi igrate na vojne i to je vas izbor i niko vas ne sprda zbog toga tako da splasnite vise s bitkama i vonim kad u konacnici nisu bitni....

tako je, vladek.... samo, i za dobre vojne bodove je važna dobra timska igra... Wink
žalosno je što ničemu ne služe, što se igra svela na saveze od po 40-50 članova i utjecaj na globalnoj mapi...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #52 na: Studeni 25, 2012, 09:24:53 »

a ti mrki mozes od sutra poceti raditi kod mene u firmi  ;D ;D ;D

hvala igore, baš si srce....  Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #53 na: Studeni 25, 2012, 09:25:37 »

aj travolta ja nisam ni pocea sad sprdat,dosa taj krokodil ovde i pocea pametovat.dobro nisam na tvom nivou i sta mogu.bolji si i ti i mikac i carlinjo i vule i jos brdo igraca.ali ovaj driver sta se nasa kokodakat on je niko i nista u ovoj igri.a vi igrajte na dvorce i na osvajanje,uostalom ja sam u mega blitzu kad ste osvojili dosa i donira 60 milja zlata vama(pitaj dunkana) a napada me je vas clan vise puta i ti si zna da me napada i sta si poduzeo( bolila te neka stvar) e pa isto tako mene zaboli za vas neuspijeh/uspijeh kako oces na svjetskom Wink
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #54 na: Studeni 25, 2012, 09:26:26 »

hvala igore, baš si srce....  Grin Grin Grin
jesam a ne da se netko ismijava kad netko nema mikac ov o je nisko bilo pokazujes kakav si covjek zaista
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #55 na: Studeni 25, 2012, 09:27:35 »

jednostavno hocu od moderatora ban za mikca  Grin Grin Grin ovo je nisko suptilno i jadno fujjj
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #56 na: Studeni 25, 2012, 09:28:08 »

jesam a ne da se netko ismijava kad netko nema mikac ov o je nisko bilo pokazujes kakav si covjek zaista
nije on kriv, samo je moje riječi shvatio ozbiljno, iako je bila šala u razgovoru sa vladekom
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igorzg
Gost
« Odgovor #57 na: Studeni 25, 2012, 09:28:13 »

mikac =ivo sanader Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #58 na: Studeni 25, 2012, 09:29:06 »

ivo sanader=derp. Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2012, 09:33:06 od igorzg » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #59 na: Studeni 25, 2012, 09:30:07 »

derp. =horus Angry >:(malo da promjenim da ne banujem  ;D ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2012, 09:33:37 od igorzg » Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!