Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:03:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 26 27 [28]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24249 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #405 na: Studeni 25, 2012, 04:42:34 »

hmm...ank_g....igro sam snjim u r56 i mega blitzu......dobar igrac....e bubi i ekipa....dobar provod....Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #406 na: Studeni 25, 2012, 04:49:15 »

Priča kaže slijedeće.....
Bio jednom jedan polučovjek-polujazavac zvani Bugarto...to je bilo jako neugledno biće,mastan,prljav,prašnjav,zmazan,...imao je dugačku masnu kosu i bradurinu,isto takvu,neopranu,punu kojekavih životinjica i nametnika,odnosno u kosi i bradi nisi samo mogao naći mrtvih ljudi,koja mu je sezala sve do debele pivske trbušine koji je bio veći od bureta za rakiju od 120 litri....općenito bio je kao nakarada,smrdio je na kilometre i svaki normalan čovjek koji je imao nos je mogao namirisati njegove namjere na kilometre...
i tako volio je on šetat i pljačkat i iskorištavat što se i tko se dao okolnim selima,pa i šire...tako je prilazio selu gazde Ruminija...Ruminije ga je namirisao puno prije nego je ovaj dospio do sela,te je uzbunio seljane koji su se brže bolje povukli u kuće,nabrzinu su pojačali vrata i na prozore postavljali teške drvene zašite...isto tako posla glasnike i u susjedno selo....Bugarto je došao u selo i videći da nema nikog počne vikati i urlati da se Ruminiju i njegovima ledila krv u žilama,,,ali otvorit nisu htjeli...Bugarto od silne ljutnje počne razbijati sve što se našlo u njegovoj okolini...transportna kola,kojekakva koplja,čak je uspio i razbit nakovanj na kojem se kuju-motike,krampovi i druga pomagala za farmu pa čak i mačevi....lupao je i vikao i razbijao tako dok se najzad nije umorio i ogladnio i ožednio...ugleda tako malo dalje od sela obor za ovce i ode tamo i uđe u obor i počne ganjat te ovce i janjad što su mekečeći skakali jedni po drugima,a mnogi su i uginili od ozljeda u strašnim mukama u tom trku....i najzad uhvati Bugarto najbolje janje od onih koji su živi ostali i ščepa ga svojim ručendama i zavrni mu vratom...uzme ga ,razdera mu kvarnim zubima nježno runje oko vrata i poteče krv, i krene ju piti i srkati kao najkrvoločniji vuk...kad se napokon napio,izvadi mu i srce i proždra ga u jednom grizu....Ruminije i njegovi su to gledali...žene su jecale i zapomagale,djeca su cmizdrila,ali Ruminije je to gledao hladno i strašnom mišlju u glavi pripremao se na najgore...ali pošto je Bugarto zadovoljio svoje osnovne potrebe krene dalje...
Tako prilazeći selu gazde Srbinija,koje je bio već upozoren da dolazi strašni Bugarto...okupi sve seljane i svu živinčad u seosku utvrdu i sa strahom ali svjestan jačine njegove utvrde zakračuna ulazna vrata  i podupre ih sa svime što mu je bilo pod rukom...tako siguran se uspne na zid utvrde,videći Bugarta da dolazi u daljini...došao je Bugarti prije nego se učinilo...odmah dođe do utvrde vidjeći Srbinija na zidu i zadere se: otvaraj kapiju i pogosti me s najboljom medovinom i ženama što imaš! Srbinije zastane htjedoć prozboriti ali mu se stegne grlo na trenutak,te naizad reče : nećeš razbojniče jedan pa neka si i najjači u svim selima zemlje Balkanije!
Bugarto se na to grohotom nasmije,glasom životinje i krvoloka kakav je...nasmija se tako dubokim glasom da su se i temelji utvrde tresli...Otvaraj reče Bugarto...Otvaraj ili ću ti srušit utvrdu i pobiit svu živež u njoj!!!!! Neću razbojniče pa taman mi to bilo zadnje u životu! -reče Srbinije...Bugarto na to poludi i krene lupat po utvrdi kao lud svojim prljavim i masnim ručendama....lupao je on tako duže vrijeme....utvrda se tresla...gjdegod je i neki kamen pao od slilnih udarac sa utvrde ali utvrda nije popuštala pred naletom silovitog Bugarta...vidje to Bugarto i ugleda oko sebe kuće i farme i spremišta žita pa odluči da to sve sravni sa zemljom iz osvete..i krene tako u svoj rušilački pohod...poruši kuće,uništi spremišta sa žitom,zapali sve farme..dođe i do sušionice za meso...te poruši i poskida sve iz nje,stade proždirati to suho meso i svaki komad nagrize kvarnim zubima...pošto se preždera tog mesa..napuhnu se kao strvina,stomačina mu mu uzradi te poče puštat vjetrove kao bivol,toliko strašne vjetrove da su crijepovi sa Srbinijeve utvrde padali kao da puše torndao...preždera se previše toga te ga muka ulovi krene rigat oko sebe sav sadržaj iz želudca...riga Bugarto,bljuje kao zma Lips Sealed .uzradila mu stomačina pa stade na sve otvore sekrete i izlučevine izbacivat...ubrzo ga umor svlada i zaspe u vlastitoj gomili sekreta i izlučevina....probudi se u neko vrijeme i sav bolan držeći se za stomačinu laganim koracima odtetura iz sela...
Išao je tako Bugarto po selima  praveći totalne ili manje štete...rušeći i paleći,silujući i uništavajući na sve što naiđe i što se dalo....
Naizad stiže i do sela gazde Kroatija(zvanog Krotki)...Kroatije je bi skromno i priprosto čeljade,pomalo naivno i na trenutke priglupo i bio  je stalno nešto boležljiv..pa tako nije imao osjetilio mirisa i nije mogao ni osjetiti da mu se Bugarto prikrada s leđa,a nije baš najbolje ni čuo,odnosno kao da nije htjeo ni slušati druge...uredno je obrađivao Kroatije svoje njivice i farmice,ali  je trenutno muku mučio sa raznim namentnicima i glodavcima koji su mu uništavali usjeve...i sav tako zaokupljen sa poslom i nedostatkom osjeta mirisa nije ni primjetio da Bugarto je već na par koraka od njega...Bugarto opet vidje da s ovim nešta nije u redu te odluči promijenit pristup.pa dođe i pozdravi ga kako svi ljudi pozdravljaju... Spaljen isus budi zdrav gazda! reče Bugarto a Kroatko prestravljen reče bez razmišljanja...Navijeke budi pomoz bog! Šta se radi-upita Bugarto...pa ev,ev,ev,evoo ob,obra,obrađujem nji,njii,njivicu svoju-promuca na jedvite jade Kroatije...Bugarto se na to grohotom nasmija i vidje da je ovo neki naivko,reče mu: vidim da imaš problema sa nametnicima i glodavcima e sad ću da ti ja to riješim! sad ću ti ja obradit tvoju njivicu-reče...te otkopča dio dronjaka ispod trbušine i izvadi ga i počne urinirati po usjevima..špricao je on tom svojom smrdljivom tekućinom kao da ljetni pljusak pada i gle čuda nametnici pocrkaše,glodavci se razbješaše a mnogi i popadaše otrovani smrdljivom tekućinom....dosta je i usjeva posanulo ali nema veze....
Kroatije taj čin zabezeknuto i šokiran je promatrao i kad uvidje da nametnici nestaše i glodavci pokrepavaše...sav razdragan reče Bugartu-hvala prijatelju i spasioče moj,što mi tako njivicu obradi,kao pravi majstor! Dopusti da te počastim za ovu veliku uslugu...te ga pozva u svoj skromni,ali jako uredni i čisti dom...te mu spravi najbolja jela koja je imao..teletinu ispod peke,koljenicu podlivenu vinom,te puricu s klincima..što se Bugartu najviše svidjelo..počasti ga i raznim pićima...nadaleko poznatom medovačom što mu njegov pra,pradjeda Tomislavije dao recept,počasti ga i najboljim vinom,te najboljim pivom od najfinijeg ječma i hmelja koji o Ožujku sazrijeva...
Promatrao je Kroatije taj prizor Bugartov kao ždere,obžderava se,razbacujući kosti i ostatke po njegovom malom ali skromnom i čistom domu...i pomisli u sebi...spasio mi je usjeve neka sad uživa a ja ću to kasnije lagano očistiti....
Naizad Bugarto završi sa žderanjem i lokanjem i sav iscrpljen na opće Kroatijevo iznenađenje se stropošta onakav mastan i smrdljiv na njegov mekani krevet,na onu divnu posteljinu i pokrivač od najbolje vune kakve nema u okolici a i šire...i zahrka snom međeda...
Krotaije sav iznenđan nije znao šta bi a niti je imao rezervnog kreveta ode u staju i leže na slamu kraj ostale živeži...leže i i pomalo nervozan od maloprijašnjeg prizora obžderavanja Bugartovog,krene se prevrtat po toj slami sa mišlju kako će mu se ujutro fino zahvalit i lijepo ga otpravit....
Svanulo je jutro,pomalo tmurno i maglovito kao njegove sinočnje misli...ode Kroatije do kuće i zateče Bugarta kao prebire po ostatcima od večere i kako glaba kosti ko divlji pas i punim ustima promrlja-gazda Kroatije daj mi nešto pripremi ogladnio sam od jučerašnjeg posla....i tako opet jadni Kroatije,peci,spremaj,kuhaj opet red jela kao da je sam kralj mu došao..iznosi mu najbolje piće i tako redom..opet dođe večer ovaj zahrka na njegovom krevetu,a Kroatije opet u staju na spavanje...i tako danima...Kroatije je pokušao u više navrata na neki način reći Bugartu da bi trebao ići kući ili produžit dalje...ali Bugarto bih ga odmah prekinuo i počeo bi pričati kako je on najjači i da ga se svi boje,kako je mnoga sela pokorio,kako su on i njegovi Bugartosmrdi najjači narod na svijetu!
Pričao mu je tako Bugarto danima i noćima bajke i priče i legende o sebi i svojim Bugartosmrdima...Kroatije ga je morao slušat i znao je da oni nisu nepobjedivi i baš takvi kako ova spodoba priča,svemoćni...znao je ali mu nije smjeo spomenut,jer je to ime bilo zabranjeno,bojao ga se naljutit kad bi mu spomenuo pleme ratnika u kutku Balkanije znakovitog imena __U__ o kojemu mu je čak i njegova baka pričala,kako su odoljevali napadima Bugartosmrda a mnoge od njih poslali i u vječna lovišta....ali Bugartosmrdi su imali sva prava na iskope i na većinu okna na DijamantPlanini pa su se lako oporavljali i opet dalje nastavili napadat,ali kako baka mu kaže skoro neučinkovito,što ih je jako ljutilo....nije smjeo Kroatije ništa reći ni slučajno naljutit Bugarata jer je znao da bi mu ovaj srušio i kući i staju i farme mu zapalio,pa je trpio to više od 3 tjedna...čak je morao Bugarta i prati,brijati,čak i šišati one masne i smrdljvie kose..čak mu i prljave papke čistit..na kraju mu je morao i fino odijelo sašit i spremit ga kao kneza nekog...ma iskorištavao ga Bugarto na sve mile i nemile načine...jadan Kroatije spremao mu je najbolja jela svaki dan,ali pošto je to dugo trajalo ispraznio je cijelu smočnicu i spremište i poklao skoro svu stoku....
i tako 22 dana u večer tutnu Kroatije sav živčan na stol malo žaganca i zobenog kruha pred Bugarta,koji zaćuđeno zaurla-kakvo su ovo splačine? kakav je ovo napoj? pa to nebi ni svinje jele!  Krotaije mu uplašenim glasom objasni kako hrane više nema,kako je morao poklat svu stoku za njega i da jednostavno nema više i da bi trebao ići kući ili produžit jer on nema više ništa... Bugarto ga je trenutak zaćuđeno gledao i reče...sutra u zoru 23 dana ja odlazim ali ćeš mi mi prije toga otići u trgovinu po cigare i rukavice od svile da mi nije zima po rukama na putu..ali ćeš mi napravit i  još jednu malu uslugu!!!.......... ohohohoh ma Kroatiju kao da je pao kamen sa srca,kao da je otvorio najveću škrinju sa 99 dijamanta..ma išao bi radit besplatno i u najdublja okna DijamantPlanine potpuno besplatno...samo da nemora ovog gledat kako mu skrnavi i uništava mali ali uredni i čisti dom...Kroatije se sav razdragan složi sa time i svako na svoju stranu krenu na počinak....
Svanulo je i to jutro,sučano,toplo,ma takvih jutara ima malo u životu,kad pomislite da je sve dobro,da je plan napokon uspio! hejjjj napokon!!!! Kroatije sva užurban i pun sreće krenu prvo u trgovinu pa onda nazad u  u kuću da otpravi Bugarta...Bugarto je već bio spreman i čekao je Kroatija za stolom pritom pijući posljednja zrna kave i pušivši lulu od preostalih mrvica najboljeg konopljinog lišća koje je Kroatije čuvao sam za posebne prilike....ma vidio je i to Kroatije ali mu ništa nije moglo ovaj dan pokvarit,pa čak ni te zadnje mrvice najboljeg konopljinog lišća što nestaju u dimu ove spodobe kvarnih zubi...
Reče mu Kroatije- reci tu zadnju uslugu da ti ispunim i da se pozdravimo! Dobro-reče Bugarto...ali znaš morat ćeš skinut hlače. Hlače??? upita Kroatije. Da-hlače-Bugarto će......hmmmm misli si Kroatije: jel samo to? Pa morat ćeš se malo i sagnuti-reče Bugarto.....eh sad to već nije bilo ono sunčano i toplo jutro....nabrzinu crni oblaci slutnje i nepovjerenja se skupiše u  Kroatijevoj glavi,odjednom mu i hladno posta-ali u sivilu tih misli pojavi se i ona koja mu kaže-ako ovo ne napraviš nećeš ga se nikad riješit!
I tako Kroatije crnih misli i još težeg srca uradi kako mu ovaj kaže....---hlače padoše dole-on se nagnu-priđe mu Bugarto i otkopča onaj otvor podno trbušine ,navuče one svilene rukavice,prokrči si s njima put do finanalnog odredišta i krenu svoj žestoki pir!
Stade tako Bugarto mlatit,udarat,lupat zabijat,lomit i sve u takvom ritmu pojačavavši ga sa svakim novim naletom....
Kroatije stade urlat,vikat,zapomagat,krši i lomi rukama tražeći nešto da se uhvati da ga ne pokida,ma drži se zubima za zrak....ali uzalud....
U tom trenutku prolazi skupina cirkusanta iz južnijih zemalja kraj Kroatijevog malog ali urednog i čistog doma,te čuvši lom, krš i zapomaganje.. .zastade i zaviri na prozor kućerka i imade šta vidjet!!!!
Zabezeknuto vidjevši prizor ti cirkusanti ili kako ih inače zovu pleme žabara ili žabojedi ili pticopjevicojedi se  pokupiše žurno i nastaviše svojim putem,pritome pričavši putem o zgodi svima na koje su naišli...
U tim trenutcima i Bugarto je upravo svršavao svoj čin,svoj pir,svoj praznik žestine u Kroatijevoj kući,odnosno utrobi....
Spremi se žurno Bugarto i sav zadovoljean i bez pozdrava ali sa bahatim stavom i sa trunkom ironije u očima baci još jedan pogled na Kroatija,koji zgrčen i u valovima boli i grčeva jauče i stenje na podu i šokiran pretrpljenim činom tihim glasom još uvjek zapomaže....
Oporavljao se Kroatije tako danima u svom malom ali urednom i čistom domu...a u međuvremenu priča o čudnom događaju se razlila po svim zemljama majke zemlje,kao da je rijeka izlila iz korita pritom natapajaći uši svekolikog pučanstva sa sočnim i onim manje sočnim detaljima Kroatijeve sudbine...
Pleme onih cirkusanta, žabojeda je došla do jednistvenog zaključka i kao svi pokvareni ljudi i odlučila je tuđu sudbu naplatit ,te stvorivši predstavu-komediju pod radni m nazivom "Kroatije-žrtva  mazohizma vlastite šuplje glave" te na taj način još više popularizirala ine događaje Kroatijeve loše karme...
Naizad sve te priče,što istinite što izmšljene,dođoše i do Kroatijevog već oporavljenog i tijela i  uha...
Čuvši to slomi mu se srce opet,ovaj puta nepopravljivo,napusti svoj mali ali uredni i čisti dom i sa par krpica u rukama ostavi sve za sobom i njivice i farme i i sve., krenuvši u nepoznato...
...
Daljnja sudbina Kroatijeva se samo špekulira...neki kažu da je skončao u Smrdljozemskoj kod piramida boga rata-horusa(iako u ratnom smislu je bio nula(0)),dok drugi vele da je kosti ostavio u Kretenzemskoj,podno statue anubisa( kažu nekog diplomate koji je pregovarao sa Bugartosmrdima i u još jednoj rudni pregovora taj isti je svoje tijelo i sebe htjeo podjarmit,prodat i podat njima ali su ga lukavi Bugartosmrdi na vrijeme pročitali i zaklali ga kao prase i ponudili svojim bogovima kao žrtvu paljenicu,što su bogovi sa gnušanjem odbili te još kaznili Bugartosmrde zbog uvrede)
Uglavnom zna se da je podlegao od bolesti zvanoj  "uvlakačiidupelizačibugarta" samo neki kažu da su se ti njegovi simptomi pojavili puno prije nego se je desio onaj čin sa Bugartom u njegovom malom ali urednom i čistom domu,kažu da je to zbog njegovih uvrnutih i pomalo manijačkih misli i mekanog srca i niježne duše naivne...
Eto i tako je svoj,ako ćemo to nazvat- život - ,završio kao amateR!
Sad


Za  Vas piše vanjski reporter i  procijenitelj psiholoških profila i karaktera ljudi i ostalih bića što igraju IO -dacmih-
*svaka sličnost sa stvarnim ljudima i nickovima i naravno karakterima je NAMJERNA
** za tužbe i naplate,odnosno krvne osvete,revenge i ostale osvete,upućujem vas u svijet pod nazivom blitz 5 u 1 mjesecu dvije iljadite i trinaeste



Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #407 na: Studeni 25, 2012, 04:49:56 »

issa ti boga jel to zbilja toliko slova tu Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #408 na: Studeni 25, 2012, 04:54:18 »

da i ja dodam,prvo je pocelo ko okrsaj nas kriticara i repke.sad vec dolaze i bugari razno razni i ta ank_g neznam sta je vec.anubis ili ti ga đavlija žaba je vec dosa sa svom tom bugarskom armijom u blitz5 on i njegov prika vjeko,pobigli su brze nego sta su dosli.ocigledno su se usr,ups uplasili pa sad okolo traze bugarska pojacanja.nisam se boja bugara nikad a niti sam im se uvlacio ko ti nasi uvlakivaci tako da ta tvoja ank_g i ostali bugari mi nista nepredstavljaju idi plasi malu dicu s njima. Grin Grin Grin Grin da nas savez ce bit sastavljen iskljucivo od hrvata a vi bugari dovedite koga god ocete Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #409 na: Studeni 25, 2012, 04:55:22 »

 *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #410 na: Studeni 25, 2012, 04:57:38 »

hahahaah,,,,i ja bi se pridruzio:)
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #411 na: Studeni 25, 2012, 04:59:15 »

Ova tema ide pod ključ,

Dogovor sa nekim savezom je dogovor, a izdaja je izdaja, mi nismo nikog izdali, zna se ko ti je izdao našu Hrvatsku pa im pišite tamo, VLADA REPUBLIKE HRVATSKE.

Tko nije bio sa nama, pa čak ni 5 minuta zadnji dan, nesmije a niti ima prava komentirati o ičemu, i BASTA.


Evidentirano

 Str: 1 ... 26 27 [28]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!