Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:35:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24239 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #240 na: Studeni 24, 2012, 07:56:40 »

osramotili ste naciju ,pogledajte nasu jasminu dobro vam je rekla sve ,kako ste dobili dvorac onaj  ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #241 na: Studeni 24, 2012, 07:57:34 »

samo su vracali uslugu, jer smo mi njima protiv brazila odradili jednu stvar prije par dana, uglavnom to vise nije bitno eto ljudi uzivajte, trebo sam prestat kad i oktavian, al  Smiley iga nagovorili su me neki igraci da igram jos, sad je definitivno gotovo
bar si covjek i rekao si istinu ti znas trolist da ja nikad nista nisam imao protiv tebe nisi ti kriv drugi su krivi radi toga
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #242 na: Studeni 24, 2012, 07:57:43 »

Pozdrav mladji brat je sad tu s vama.... Sve je pocelo ovako Grin   znaci morali smo imat saveznistvo s nekim a ispalo je da su bugari najbolja opcija. Ako cemo sad piskarat da su nam oni vratili dvorac isto tako mozemo i mi pisat da smo mi i njima pomogli uzet jedan o brazila jel ga nisu mogli otet sami osim ako mi ne postavimo okupljalista i posaljemo svoju vojsku kraj drugog dvorca od brazila da oni nemogu krenut u pojacanje i bugari bi ga onda jako tesko osvojili ili ga nebi uopce uspjeli osvojit. Nasa greska je to sto nam nije palo na pamet da ce neko od njih imat po 2m balista. Stavite u kalkulator 500k balista s katama i vidit ce te sta se desava s saveznom vojskom kad vas to napada Grin Kad sam vidio da brazilci imaju u svakom dvorcu po 500k balista niko nije mogo vijerovat i odma smo znali sta nas ceka jel kako kod kalkulirali i navlacili vojsku jednostavno nismo imali "sanse" ali eto stvarno smo dali sve od sebe da probamo osvojit medalju i uspjeli smo:D imali smo ju bar 1h Grin U mega blitzu se desila ista stvar oko utjecaja ali nisu mjenjali medalje nego je to bio gotov cin,tako su administatatori odgovorili.. Znaci bg warirors je uze dvorac zadnji sat i nije im se proknjizio utjecaj i ostali su bez medalje (tako je nekako bilo) misli smo ako vratimo dvorac zadnji sat da nam nece priznat utjecaj zato ga ni nismo isli uzet zadnji sat, da smo ga uzeli zadnji sat vjerovatno bi se neko zalio i opet nebi dobili medalju Grin  A sto se tice saveznistva sa bugarima to su ljudi od rijeci i svaka im cast, napravili su za nas nesto sto nikad niko nebi napravio. A sto se novaca tice i dijamanata nismo imali sanse razmislite malo kako 15 clanova moze napravit vise od 2m balista? Kako neko moze imat kontraspiju 700, spiju 700? Neznam kako mozete mislit da dije i pare nisu bili vazne prije svega ovo je bilo natjecanje ko vise love ima na racunu. Ovi igraci od 80m bodova pa nadalje su potrosili oko 40k dijamanata, na ocigled se moglo u igri vidit kako se otvaraju bonus skrinje i rastu s bodovima, u jednom danu su dobili svaki po 30m bodova Grin a to sve govori. Mikac je dobio 3.2 miljarde drva i 650m zeljeza i dobio je 13m bodova za toliko resursa.
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #243 na: Studeni 24, 2012, 07:58:52 »

prodali ste nasu zemlju judini sinovi  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #244 na: Studeni 24, 2012, 08:00:22 »

http://www.youtube.com/watch?v=2P6VHssAsmc&feature=related
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #245 na: Studeni 24, 2012, 08:01:27 »

igracine slusajte ovu pjesmu
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #246 na: Studeni 24, 2012, 08:01:50 »

Krivo sam napiso svaki igrac iznad 80m bodova je potrosio oko 40k dija pa vi igrajte protiv toga....Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #247 na: Studeni 24, 2012, 08:02:11 »

http://www.youtube.com/watch?v=2P6VHssAsmc&feature=related
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #248 na: Studeni 24, 2012, 08:03:25 »

ovo sto ste napravili je toliko sramotno mene ste vrijedali da nisam hrvat sad neka narod vidi ko je hrvat a tko nije
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #249 na: Studeni 24, 2012, 08:04:35 »


ma mozest pisati sat hoces i pustati sta hoces, mi smo bar pokusali nesto napravit, dok ste vi tu pljuvali po nama
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #250 na: Studeni 24, 2012, 08:06:02 »

ma mozest pisati sat hoces i pustati sta hoces, mi smo bar pokusali nesto napravit, dok ste vi tu pljuvali po nama
ja sam rekao da sam to emocionalno shvatio jer sam znao kakvi tamo ljudi igraju zato sam takav bio o paktu se sa bugarima znalo iz doom saveza prvi blitz igrao sam tamo kad sam vidio ocemu se na tribunu pise odustao sam odmah
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #251 na: Studeni 24, 2012, 08:06:57 »

mrki je najpametniji bio odmah prvi dan je otisao iz doom
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #252 na: Studeni 24, 2012, 08:08:30 »

kad su nam pomagali jutros u zadnjim satima igre, toliko su oslabili svoj sredisnji dvorac da su mogli ostat bez njega, nismo se mi prodali, nego smo prvi njima neke stvari rjesili na svjetskom, samo su vracali dug
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #253 na: Studeni 24, 2012, 08:08:43 »

horus bi se prodao za medalju veliki hrvat
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #254 na: Studeni 24, 2012, 08:09:48 »

kad su nam pomagali jutros u zadnjim satima igre, toliko su oslabili svoj sredisnji dvorac da su mogli ostat bez njega, nismo se mi prodali, nego smo prvi njima neke stvari rjesili na svjetskom, samo su vracali dug
sta vi imate ciniti usluge nekom tako se ne igra trebali ste ih izbiti iz pelena eto to ste trebali
Evidentirano
 Str: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!