Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:48:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SVJETSKO PRVENSTVO (drugi dio)  (Posjeta: 24352 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_Napoleon_
Private
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #165 na: Studeni 24, 2012, 12:52:32 »

Čestitke Carlinju,Vuleti i ostalim igračima na osvojenom 3 mjestu Wink
Evidentirano
Mrgy
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #166 na: Studeni 24, 2012, 01:40:26 »

Neupitno je dali cemo biti zivi... MI smo tu a tebe nema, MI igramo a ti pises, MI se zabavljamo ( sa bugarima ili bez njih ) a ti i dalje pises, sto si onda ti??!! Evo uzecu si malo pjesnicke slobode pa ti reci sto si: obican hater i ljubomoran tip ... Mislis da imas i znas sve, ustvari si samo hater ... HATERS GONA HATE, zapamti to, drugo nista ne znas!!

I jos nesto, nemos izgradit racun ratnika s duhom  Lips Sealed  ... nisi headstrong my firend, nemas jasan cilj , ne vizualiziras sebe na prvom mjestu po vojnim bodovima ( niti ekonomskim da se razumijemo ) , ne enjojaš proces ...ne zelis postat - physical dominated and mentally unstoppable...unistit ce te onaj BUGARSKI top , prokuvat ces ko jaja sta ih spremam u mikorvalnoj , nema ti pomoci!!!        
Bravoooooo konačno je netko spustio kako treba ljubomornog lika koji vjerovatno nema što pametnije u životu radit nego provocirat samo zato šta on nije dovoljno dobar da bude tamo, i nemože se sa time pomirit upravo sam saznao da si naši osvojili medalju i čestitke svima, a igorzg ja bi se pojeo na tvom mjestu, ako si takav i u privatnom životu provokator sigurno si često imao šljive ispod oka... *freak*
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #167 na: Studeni 24, 2012, 02:02:29 »

 Smiley bravo ekipa  *beer* imali ste plan i uspio vam je  *easy* dokaz da um caruje a snaga klade valja  :hooray:
bravo ekipa skidam vam kapu Grin
Evidentirano
njamnjam
Private
*

Karma: +37/-7
Offline Offline

Postova: 34



Profil Email
« Odgovor #168 na: Studeni 24, 2012, 02:25:33 »

čestitke  Cheesy
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #169 na: Studeni 24, 2012, 02:55:11 »

cestitam.......Grin:D bravoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
igorezg..ganci  Undecided Undecided baci se u dravu..zavezi si paletu bloka za noge i  bljuc bljuc
Evidentirano
simone_rm
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #170 na: Studeni 24, 2012, 03:00:26 »

BULGARIA HA PRESO IL NOSTRO CASTELLO...NON CROAZIA, SIETE RIDICOLI!! QUANDO LO DESIDERATE, L'ITALIA VI INSEGNA COME SI GIOCA AD IMPERIA! AHAHAHHAHAHAAH

Mamma Bulgaria, L'Italia ci ha preso il castello.... Noi siamo piccoli e stupidi, non riusciamo a prendere il castello dell'Italia, vieni tu con 1M di baliste a prenderlo per noi? Altrimenti noi non siamo capaci a farlo da soli  Cry  Cry  Cry  

Bulgaria Helpppppppppppppp ITALY ha conquistato il nostro castello  Cry  Cry  Cry  Cry

CROAZIA - ITALIA  0 - 1 !!!!!!

CAMBIATE GIOCO!!!!

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #171 na: Studeni 24, 2012, 03:03:05 »

BUGARSKA uzeo naše dvorca ... HRVATSKA ne, vi ste smiješni! Kada želite, ITALIJA VI uči kako igrati u Imperia! AHAHAHHAHAHAAH

Mama Bugarska, Italija je zauzela dvorac .... Mi smo mlada i glupa, ne možemo uzeti dvorac Italiji, dođeš s 1M ballistas ga uzeti za nas? Inače ne možemo to učiniti sami Cry Cry Cry

Bugarska Helpppppppppppppp ITALIJA osvojio naš dvorac Cry Cry Cry Cry

HRVATSKA - ITALIJA 0-1!

PROMJENA IGRA!
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #172 na: Studeni 24, 2012, 03:06:08 »

ludi talijani:D
Evidentirano
GalahaDDD
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 9



Profil
« Odgovor #173 na: Studeni 24, 2012, 03:06:36 »

Pozdrav za hrvatske reprezentacije! Vi ste veliki vojnici! *bravo* *ok* *ok* *bravo* *beer*
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #174 na: Studeni 24, 2012, 03:06:45 »

jadna vam majka vama i vasem trecem mistu,pa talijani vam se rugaju.uvukli ste se bugarima i sad tu slavite nebi da ste vi osvojili a ne bugari.vec znam ko je bio posrednik izmedu vas i bugara (anubis ili devil frog).cestitke bugarima za 1 i 3 misto,a sta je jos smisnije ni dvorac niste zauzeli nijedan.ako ste vi hrvatska,sram me sta sam hrvat.
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #175 na: Studeni 24, 2012, 03:08:26 »

nemoj tako buuu:D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #176 na: Studeni 24, 2012, 03:10:34 »

otidi na druge forume pa ces vidit sta pisu o nasoj reprezentaciji,to ti je bugarska B momcad  Grin Grin Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #177 na: Studeni 24, 2012, 03:12:28 »

da im onda nasi nisu mozda donirali dijamante u riznicu da ih puste na miru?Grin
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #178 na: Studeni 24, 2012, 03:16:52 »

otidi na druge forume pa ces vidit sta pisu o nasoj reprezentaciji,to ti je bugarska B momcad  Grin Grin Grin


ne idem po drugim forumima,,,,,aj prenesi nam sto govore:D
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #179 na: Studeni 24, 2012, 03:18:57 »

neznam sta su al nesto jesu Grin,kao sta sam rekao da cu ako ova ekipa osvoji medalju cestitat i otic s foruma to cu i ucinit.evo cestitam vam svima šta ste jako ponosno lizali guzu bugarima(neko im je mozda i dao) bravo hrvatski junaci.e ispricavam se sta sam vas podcijenio,sad vidim da ste jako sposobni(za uvuc se u dupe) Grin Grin Grin Grin ZBOGOM FORUME I BRAVO REPRENZETATIVCI  *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!